Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Благодаря много и аз се възползвах! Така и не ми дадоха тези 500 рупии, а само  100 след като се регистрирах и когато пратих на една приятелка да инсталира приложението също не ми даде 200. Но 60% са си супер :wub:

 

П.С. Mistela, аз също имах проблем с карта на ДСК, все ми даваше грешка и сигурно 10 пъти опитах без успех. С друга карта на Fibank го нямаше проблема.

Редактирано от goldroks
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много мерси за споделената схема :)

Сега си търся хотел в Кьолн и забелязвам нещо странно.Цената без отстъпката на даден хотел е същата като в booking.com.Само че,в ММТ ми дава като допълнителна иформация:

Additional taxes/fees to be paid directly to the hotel (subject to change basis local regulations): EUR 46.61

 М/у 15е-18е допълнително на нощувка,които да се платят директно на хотела.

Ако някой има опит да каже,това някаква местна особеност ли е или по-скоро особеност на сайта.В booking.com такива такси не са посочени.

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение

Благодаря много и аз се възползвах! Така и не ми дадоха тези 500 рупии, а само  100 след като се регистрирах и когато пратих на една приятелка да инсталира приложението също не ми даде 200. Но 60% са си супер :wub:

 

П.С. Mistela, аз също имах проблем с карта на ДСК, все ми даваше грешка и сигурно 10 пъти опитах без успех. С друга карта на Fibank го нямаше проблема.

И при мен така и се чудя какво не направих както трябва.

 

Освен това изкочи някакъв код 60% на международни хотели и екстра кеш бек със Сити карти

Редактирано от Bliss
Връзка към мнение

И аз се възползвах. 500-те INR май отлетяха и останаха само 100, но 60-те% са важни ;)

 

Благодарности и от мен на "скандинавските авиолинии" :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Възползвах се и аз. Жалко, че не успях да ползвам INR но здраве да е, тях следващия път :) Важното е, че догодина пак съм на пъъъъъъъът. :yahoo:Скромно, Истанбул,ама за мен си е нова дестинация, пък и съпругата отдавна ме врънка за там.

Разбира се огромни благодарности на

so'90 :thankyou: :thankyou:

Редактирано от Костов
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

И аз се възползвах. Благодаря.

Дали ще ме карат да се изнасям от стаята тъй като си разделих 2те нощувки в отделни резервации?

 И аз се чудих за това. В крайна сметка реших да ги взема на една резервация, дори и да загубя някой лев. По-добре така отколкото две жени да ми мърморят, а аз да мъкна багажи от една стая в друга. ;):)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Зависи от хотела , но в общия случай няма да ви карат. Имал съм доста такива и май само веднъж съм сменял стая в Лондон.

По-добре се възползвайте масимално от намалението :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Беше много дълга нощ... Крайният резултат: 17 резервации и спестени около 2300 лв.  :yahoo:

  • Харесвам 30
Връзка към мнение

Много мерси за споделената схема :)

Сега си търся хотел в Кьолн и забелязвам нещо странно.Цената без отстъпката на даден хотел е същата като в booking.com.Само че,в ММТ ми дава като допълнителна иформация:

Additional taxes/fees to be paid directly to the hotel (subject to change basis local regulations): EUR 46.61

 М/у 15е-18е допълнително на нощувка,които да се платят директно на хотела.

Ако някой има опит да каже,това някаква местна особеност ли е или по-скоро особеност на сайта.В booking.com такива такси не са посочени.

Миналата година бях на хотел,където пишеше същото,но не ми поискаха нищо на място.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Миналата година бях на хотел,където пишеше същото,но не ми поискаха нищо на място.

 

В ревютата на някой от хотелите пишеше,че начисляват 5% такса култура :huh: и ако покажеш бизнес карта,напр.от изложение,не ти взимат пари.Коментираха,че е нерегламентирана тази такса и не е ясно точно при какви условия я начисляват.

 

А относно промоцията,това с отделните резервации,няма ли голям риск да ги отменят,тъй като малко прекаляваме с отстъпката.

Според мен този, който е пуснал промоцията,едва ли е имал  предвит да се резервира по този начин.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.