Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Ако е на обща стойност над 8000 Rs използвай кода HTLBOOK и ще ти свали до 2500 Rs.

Благодаря много! Но не го хваща : Sorry, your stay dates do not match with the E-Coupon's stay dates'validity.

Връзка към мнение

Благодаря много! Но не го хваща : Sorry, your stay dates do not match with the E-Coupon's stay dates'validity.

Не го хваща,защото всички промоции на makemytrip са до месец март.И аз чакам да резервирам десет нощувки през месец април! ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

MMTTRAVEL дава 15% отстъпка при мин.2 нощувки.

HTLBOOK дава 2500 inr отстъпка при мин. 8000 inr

 

Търся код за отстъпка , който е над 10% и да няма ограничение за мин. сума или нощувки.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

MMTTRAVEL дава 15% отстъпка при мин.2 нощувки.

HTLBOOK дава 2500 inr отстъпка при мин. 8000 inr

 

Търся код за отстъпка , който е над 10% и да няма ограничение за мин. сума или нощувka

код HTLAPP  - дава до 30% отстъпка - max 1500 inr - още 6 часа

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

E то на който ще му свършат някаква работа. Като няма 60 , 35 все е нещо.


Аз спестих около 40 лева ,щотот така или иначе трябваше да резервирам , та ей ми ги две щафети шпек и бутилка водка. Доволно ;)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

В буукинг.ком хотелът, който търсех беше 107 евро, а чрез този код и през приложението излезе точно 44 евро, така че офертата е чудесна. Само че още нямам имейл с резервацията, а минаха около 30 минути. Бързо ли ви дойдоха пдф-ите?

Връзка към мнение

В буукинг.ком хотелът, който търсех беше 107 евро, а чрез този код и през приложението излезе точно 44 евро, така че офертата е чудесна. Само че още нямам имейл с резервацията, а минаха около 30 минути. Бързо ли ви дойдоха пдф-ите?

Пдф-те не ги искат при настаняване.

Връзка към мнение

Един супер лаишки въпрос, това приложение може ли да се инсталира на таблет, за да се ползват отстъпки или е само за мобилни телефони ? И при регистрацията как пишете телефонния си номер с 9 цифри без нулата ?

Връзка към мнение

В момента се опитвам да откажа резервация в чийто условия пише:

You will receive a full refund if you cancel or amend this booking before 23:59 2nd Dec. 2015 (destination time).

 

но получавам това съобщение:

There is no refund available for your booking as per the cancellation policy of the hotel

Хотела е в Германия. А успешно отказах резервацията за следващия ден. Чакам отговор от съпорта...

Някой с подобен проблем?

Редактирано от lub4oo
Връзка към мнение

Един супер лаишки въпрос, това приложение може ли да се инсталира на таблет, за да се ползват отстъпки или е само за мобилни телефони ? И при регистрацията как пишете телефонния си номер с 9 цифри без нулата ?

 

 

Разбира се , че може. Работи с Android и iOS.

Връзка към мнение

В момента се опитвам да откажа резервация в чийто условия пише:

 

но получавам това съобщение:

Хотела е в Германия. А успешно отказах резервацията за следващия ден. Чакам отговор от съпорта...

Някой с подобен проблем?

 

Във ваучера, който сте получили, има политика на отказ (Hotel Cancellation Policy). Там какво пише? Ако позволява, цитирайте го на support-а.

Редактирано от xisba
Връзка към мнение

Във ваучера, който сте получили, има политика на отказ (Hotel Cancellation Policy). Там какво пише? Ако позволява, цитирайте го на support-а.

Пише същото както и в резервацията на сайта. before 23:59 2nd Dec. 2015 . (написал съм го в тикета)

Връзка към мнение

Отговорите им се бавят малко. Аз им писах за промяна на дата, върнаха ми автоматичен отговор че до 24 часа ще се свържат с мен. Свързаха се след 2 дена и половина, за да ме информират че писмото ми е препратено към съответният отдел и до 72 часа ще имам отговор....Така че не разчитай на бърза реакция. Ако в условията пише free cancellation отказвай пък после се разправят с тях.

Връзка към мнение

Става още по весело: бутонът за отказ не работи.  :lol: В мобилното приложение също не става.

В кода гърми javascript грешка... 

Редактирано от lub4oo
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.