Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Да споделя - за Флоренция си намерих Relais Lavagnini Florence.

Цената за двойна стая, 2 нощувки през септември излиза около 85 евро. В букинг е 200 евро. Economy room не изглежда да е много просторна, но от снимките в букинг на мен лично ми допада. Ако някой търси по-бюджетен вариант за Флоренция, това ми се вижда добра опция.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В над 50% от случите, когато излезе добра цена и  се направи опит за букване, излиза sold out. Преди няколко дни мислех, че е бъг, но днес пак пробвах и положението е същото, включително за хотела в Рим, който е коментиран по-рано в темата.

 

Друг негатив е, че преди три дни при предплатен хотел, накрая ми искаха туристическа такса от 12 евро, която примерно в букинг е обявена, а при ММТ не пишеш нищо подобно.

Все пак може и да се ме излъгали италианците и да не са виновни от ММТ.

Връзка към коментар
преди 27 минути , Alexander каза:

В над 50% от случите, когато излезе добра цена и  се направи опит за букване, излиза sold out. Преди няколко дни мислех, че е бъг, но днес пак пробвах и положението е същото, включително за хотела в Рим, който е коментиран по-рано в темата.

 

Друг негатив е, че преди три дни при предплатен хотел, накрая ми искаха туристическа такса от 12 евро, която примерно в букинг е обявена, а при ММТ не пишеш нищо подобно.

Все пак може и да се ме излъгали италианците и да не са виновни от ММТ.

За хотела в Рим Portamaggiore аз гледах за дати 12-15 август и все още има стаи за 60 евро. Гледам през мобилното приложение. Между другото този хотел ще го пробваме след 2 седмици така, че ще кажа как е.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Alexander каза:

В над 50% от случите, когато излезе добра цена и  се направи опит за букване, излиза sold out. Преди няколко дни мислех, че е бъг, но днес пак пробвах и положението е същото, включително за хотела в Рим, който е коментиран по-рано в темата.

 

Друг негатив е, че преди три дни при предплатен хотел, накрая ми искаха туристическа такса от 12 евро, която примерно в букинг е обявена, а при ММТ не пишеш нищо подобно.

Все пак може и да се ме излъгали италианците и да не са виновни от ММТ.

Според мен в един момент системста се пренатоварва и затова дава солд аут.И на мен ми се случи няколко пъти.По - добре е да се изчака,обикновенно пак се появяват свободни стаи.

 

Колкото до италианците,да, те винаги си взимат допълнителна такса,която не е включена в цената на ммт,но това излиза като информация като цъкнеш на букинг полиси под цената.

Връзка към коментар

В ММТ не е включена тур.такса на човек и обикновенно го изписват преди да направиш плащането.И на мен ми взеха допьлнително в Англия,Белгия и сега в Дания ще ми начислят сьщо

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е градската такса, която всеки турист задължително заплаща лично в хотела. Нито една агенция не може да предложи цена с включена сити такса. Италия и Испания са от държавите, които са я въвели.

Връзка към коментар

специално в ММТ при приключване на резервацията с червено е изписано, че към цената не е  включена сумата Х, която е относно за градски такси, по под разбиране, че тя си е се заплаща на място в хотела.

Връзка към коментар

Да похваля ММТ и всички магеланци, които споделят мнения в тази тема. За първи път използвах MMT за България и имах извесни притеснения, но всичко е точно. Открихме сезона на морето в хотел Лилия на Златни пасъци. Хотелът е супер, а цената, която докарах с кода за отстъпка, рупиите, които наскоро ни даде е портфейла и плащането през paypal- стана 78 лв. на вечер за тройна стая със закуска и вечеря. Когато резервирах и търсих тройна стая ми даде вид на стаята Standard. Настаниха ни в двойна стая и е добавено още едно легло - добре е. Имайте впредвид, паркинга за колата се заплаща, дори да си гост на хотела. Ние намерихме един по-нагоре от хотела, който е безплатен.

 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

На море в Анталия и Аланя с промокод USEURBEST . Get 60% upto Rs 6000 off. за минимум 3 нощувки на добри цени:

 

999 рупии (13,84 евро) за нощувка с Breakfast

1299 рупии (18 евро) за нощувка с 2 meals - Breakfast & Lunch or Dinner

 

Пример:

Argos Hotel Antalya - 9 - 12 юли

 

argos_mmt.thumb.png.0e3ea1ee81c04b4ac7e8f5af6a4cb27c.png

 

В Booking за същите дати - 40 евро за нощувка със закуска. Разликата е, че има безплатно анулиране.

 

argos_booking.png.8cc1c161986ea4935059ea4ae57e89a9.png

 

Подобни оферти могат да се намерят и за Аланя и за други турски курорти.

 

 

 

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 8 часа, Vyara каза:

Моля ви споделяйте имената на хотелите

Офертите и наличностите се променят буквално с часове и имената на хотелите обикновено не са от особена полза.

 

Най-добре проверявай ежедневно MMT за дестинациите, които търсиш.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Георги, някъде ако си писал за Тунис, моля дай линк.

 

И по темата, явно съм много смотана и нищо евтино не си намирам при индийците. Изгубих си и рупийките бонус :)

Редактирано от Bellaero
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря  на  всички, които дават инфо по  темата.

Имам  намерение  и  аз  да  се  възползвам. Но  сега  преди  да  резервирам,  изчетох всичко   най-прилежно, но  не  разбрах,  дали все още  важи  промоцията за  всеки 4 резервации  - 1 безплатна  нощувка (както  някои от  вас са  направили), т.е. ще  зависи  ли отстъпката   днес  и от броя на  направените  резервации? Или това  към днешна  дата  е  изтекла  промоция?

Редактирано от Tani
Връзка към коментар
преди 20 минути , Tani каза:

Благодаря  на  всички, които дават инфо по  темата.

Имам  намерение  и  аз  да  се  възползвам. Но  сега  преди  да  резервирам,  изчетох всичко   най-прилежно, но  не  разбрах,  дали все още  важи  промоцията за  всеки 4 резервации  - 1 безплатна  нощувка (както  някои от  вас са  направили), т.е. ще  зависи  ли отстъпката   днес  и от броя на  направените  резервации? Или това  към днешна  дата  е  изтекла  промоция?

Това е сайт, който предлага отстъпки непрекъснато. Но те са различни и с определен срок. Трябва да се следи всекидневно, а и тук в темата като се пусне оферта, ако те устройва- действаш. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , Tani каза:

Благодаря  на  всички, които дават инфо по  темата.

Имам  намерение  и  аз  да  се  възползвам. Но  сега  преди  да  резервирам,  изчетох всичко   най-прилежно, но  не  разбрах,  дали все още  важи  промоцията за  всеки 4 резервации  - 1 безплатна  нощувка (както  някои от  вас са  направили), т.е. ще  зависи  ли отстъпката   днес  и от броя на  направените  резервации? Или това  към днешна  дата  е  изтекла  промоция?

Безплатната нощувка е под формата на 2500 рупи, които важат за определено време,после  ги губиш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Мари Николова каза:

Доколкото си спомням тази опция с безплатната нощувка не можеше да се ползва без индийски номер.Или бъркам?

 

Аз съм я ползвал без индийски номер но се бавят с даването на рупите ,на мен чак след  шеста резервация ми ги дадоха.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мерси за бързия  отговор.Имам няколко по 4 резервации и до сега нищо не са ми дали.Как става това? Автоматично  ли ги начисляват или трябва да си ги поискаш.

 

Освен това даваха по100 рупии за отзив,а все още не са отразили два от отзивите ми публикувани преди месец .

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 минути , Мари Николова каза:

Мерси за бързия  отговор.Имам няколко по 4 резервации и до сега нищо не са ми дали.Как става това? Автоматично  ли ги начисляват или трябва да си ги поискаш.

 

Освен това даваха по100 рупии за отзив,а все още не са отразили два от отзивите ми публикувани преди месец .

Условието за безплатна нощувка до 2500 рупии беше да си направил минимум 4 резервации, всяка от които на стойност 5000 рупии и нагоре. Така или иначе тази програма/промоция я спират в момента и вече няма никакво значение.

 

100-те рупии за отзив често не идват или много ги бавят, от близо месец се "боря" със съпорта да ми "платят" за 4 публикувани ревюта. Доста им е бъгава системата.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 11 часа, Bellaero каза:

Георги, някъде ако си писал за Тунис, моля дай линк.

 

И по темата, явно съм много смотана и нищо евтино не си намирам при индийците. Изгубих си и рупийките бонус :)

И аз така си мислех, докато не "боднах" хотел в Берлин на половин цена.

А и сега е доста по лесно - директно от PC-то, а не да се гърчи човек по тия дребни смартфонови екранчета.

Sh-h-h  :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, stanislavpp каза:

Моите наблюдения са, че хотелите подлежащи на "супер " кодовете са винаги едни и същи.

Напълно споделям мнението ти. Просто може в един или друг момент даден код да не работи, но като цяло има цикличност и хотелите с големи отстъпки се повтарят. Затова и смятам, че споделянето на името на хотела е полезно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имам следното наблюдение. Хотели, които в ММТ са с едни звезди, в действителност се оказват с по-малко. Има ли нещо такова или това, на което съм попаднал, е случайно?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз да помрънкам - нищо от хотелите, които търся,  не намирам, по- евтино.:(

От два дни сравнявам цени.:(

Може би, трябва да се гледа кое е евтино, а не - като мен - да се търси определен хотел.:blink:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.