Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 28.01.2024 г. в 21:27, epetkov каза:

Пускат три пъти седмично от Белград до Мостар от 22 април 2024

Започват  седмица по-рано.  Ето го разписанието от 15 април 2024 година:

 

JU634 Белград 13:55 - Мостар 14:25
JU635 Мостар 15:10 -  Белград 16:00

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 6.11.2023 г. в 23:20, agenta каза:

Провалиха ми петъчните плескавици, но успях да отида да пия нещо поне.

Кацнахме след 5 часа и 30 минути. На летището в София се завихри скандал с наземния персонал от Swissport. Качиха ни в 20:30 часа и един час не успяха да ни преброят, един младеж от Swissport не можеше да събере две и две и старшия стюард направо му призливаше.

Малко преди Белград ни хвана вятъра /на сръбски - Пречи вятър/, който беше вчера в София вечерта. Така се тресохме и въртяхме, че хората пищяха, на мен също не ми се беше случвала такава турболенция, а с този малък самолет, направо е неописуемо.

Живи и здрави кацнахме в Белград. Имаше хора с транзити, една група пътуваща за Осло, естествено изтървала полета си. Аз просто се радвам, че приключих приключението в Белград.

Подадох жалбата през няколко имейла, защото от Facebook-а им ми казаха във формата в сайта, ама като стигнеш накрая на тази форма бутона - Submit claim не работи /пробвах през две различни устройства и браузъра/.

Днес е първият работен ден след уикенда и е мълчанието на агнетата.

 

П.С. Сега да видим ще пишат ли нещо и кога ще изплатят обещетение.

Докладвам за развитието на моята сага със закъснетието на Еър Събрия в началото на ноември от София за Белград.

 

След изпратени няколко напомнителни имейла на Еър Сърбия и никакъв отговор от тяхна страна в началото на януари намесих и ГВА в случая. Те дадоха срок още един месец на авиокомпанията за отговор и той отмина без отговор. 

Два дена след намопняне от страна на ГВА получих мейл от Еър Сърбия автоматичен имейл с извинение за закъснението и информация, че са одобрили компенсация по Регламента.

Два дни след този имейл получих и самото компенсация! В този имейл дори се казваше, че се надяват отново да се видим на техните самолети и полети! 🙂 
Аз нямам против тях като авиокомпания, но трябва да обмислят да заменят с нещо старите АТР-и, за да не стане като се счупи да правят закъснения по половин ден.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Предстои ни полет с Air Serbia до Париж през Белград. Търся информация как може да се ползва Business club с Mastercard world debit. На сайта на летището пише, че трябва да има invitation during the check-in process.

Връзка към мнение
преди 39 минути , Stryper каза:

Предстои ни полет с Air Serbia до Париж през Белград. Търся информация как може да се ползва Business club с Mastercard world debit. На сайта на летището пише, че трябва да има invitation during the check-in process.

Просто отиваш в салона и си даваш мастър кард картата и бординг паса. Салона не е нищо особено и често е доста пълен. За най-отдалечените гейтове си е ходене, затова си предвиди към 10мин, като на това летище съм забелязал, че обичат да пропускат бординга като статус и направо пускат ласт кол, което води до тълпи тичащи,пребледнели до припадък хора по коридорите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, Jorro каза:

Просто отиваш в салона и си даваш мастър кард картата и бординг паса. Салона не е нищо особено и често е доста пълен. За най-отдалечените гейтове си е ходене, затова си предвиди към 10мин, като на това летище съм забелязал, че обичат да пропускат бординга като статус и направо пускат ласт кол, което води до тълпи тичащи,пребледнели до припадък хора по коридорите.

Благодаря!

Връзка към мнение
преди 11 часа, Stryper каза:

Предстои ни полет с Air Serbia до Париж през Белград. Търся информация как може да се ползва Business club с Mastercard world debit. На сайта на летището пише, че трябва да има invitation during the check-in process.

Два пъти съм опитвал да влизам последната година в този салон и все е пълен до козирката, не те пуска персонала и постоянно прииждат тълпи от хора.

Връзка към мнение
преди 7 часа, Hakkâri Spor каза:

нова сграда на летището в Ниш

Новите терминали в страните от източна Европа започнаха да никнат като гъби. Преди дни отвориха чисто новия  изцяло шенгенски  терминал в Тимишоара. Днес научаваме за този в Ниш, Има проект за изцяло ново летище на 66 ккм  източно от Букурещ. Темпото на изграждане е наистина впечатляващо. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Придобиват още два А330 ( екс Етихад ) и се фокусират в  полети към Китай и САЩ :

 

IMG_2952.jpeg.2bb3b0eb247642385bbe369c73c8b704.jpeg

 

 

https://www.exyuaviation.com/2024/03/air-serbia-expected-to-lease-former.html

  • Харесвам 6
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Трябва да купя билет за командиравано лице  от Air Serbia. Вече няколко пъти забива при плащане. Въобще не стига до въвеждане на 3D код по картата. Не намирам и офис в България. Идеи как да купя билета? Добре е да има документ на фирма, затова засега не купувам от посредници.

Връзка към мнение

Преди години имаха офис в бизнес сградата на ул. Сердика 22 в София (до Дома на киното). В гугъл излиза, че още има тяхна табелка, има даден и някакъв телефон: 0700 10 340 и работно време от понеделник до петък 09:30-17:30, отдавна не съм минавала от там, за да потвърдя, че информацията е вярна обаче. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 4.04.2024 г. в 1:50, Hakkâri Spor каза:

 

Тая картинка няма нищо общо със сградата, която се строи.

Връзка към мнение
преди 33 минути , lesy каза:

Трябва да купя билет за командиравано лице  от Air Serbia. Вече няколко пъти забива при плащане. Въобще не стига до въвеждане на 3D код по картата. Не намирам и офис в България. Идеи как да купя билета? Добре е да има документ на фирма, затова засега не купувам от посредници.

Имат някакъв оставен телефон в сайта на летището.

 

Screenshot.png.3cee60a03bfc3ba95cee978feeaa7a23.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.