Прескочи до съдържание

Посетени VIP салони на летища с Diners Club International


Препоръчани мнения

Супер :) довечера ще пиша иназ как е

 

Направи снимки, може и панорамна. :lol: Провери бирата в безалкохолните ли влиза. После си свободен. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето снимки. Като изключим пиенето, това е истински ВИП (сам съм, а салонът е голям) салон ;)

 

 

Мерсаж! Следва  форсаж и бон воаяж!  :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето снимки. Като изключим пиенето, това е истински ВИП (сам съм, а салонът е голям) салон ;)

post-4273-0-30766300-1467902859.jpg

 

е, можеха просто да напишат "всичкото пиене е по 2eur "  :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

1. Летище и наименование на салона: Pisa, Italy - Galilei Vip Lounge

 

2. Местоположение на салона на съответното летище с посочване на приблизително време за достигане след проверка за сигурността: След проверките за сигурност, в дясно, в посока гейтове с номера над 20 /тези с паспортна проверка/

 

3. Посочване на приблизително време за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане: 2 минути

 

4. Съществува ли бърза лента за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане: Не

 

5. Особености на допуск в съответния салон за притежатели на карти и придружители: Бордна карта, кредитната карта и подпис на екранче.

 

6. Работно време на салона: от 6,00 ч. до 22,00 ч.

 

7. Максимален позволен престой в салона: Нямам информация.

 

8. Качество на интернет услугата в салона: Не съм го ползвала.

 

9. Наличие на контакти и места за разполагане на лаптоп в салона: Има контакти, но можеше и повече да бъдат.

 

10. Разнообразие на бюфета и алкохолния бар: Бюфетът е скромен - кроасани, чипс, бисквитки. Алкохолният бар е по-добър - вино, бира забелязах. Има кафемашина с капсули, но не съм я пробвала. Умна е и видях, че предлага и чай. Безалкохолните напитки са доста видове.

Редактирано от desislavna
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

1. Летище и наименование на салона: Pisa, Italy - Galilei Vip Lounge

 

8. Качество на интернет услугата в салона: Не съм го ползвала.

 

Аз ще напиша за интернета, а ти кажи къде да ям паста в Пиза :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

1. Летище и наименование на салона: Pisa, Italy - Galilei Vip Lounge

 

8. Качество на интернет услугата в салона: От тези досадните, дето трябва да се логваш от време на време, но като цяло е бърз (на телефона за фацебук, 9гаг и др)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ами зависи от салона, виж на страницата му какво пише. Май дете под 2 г. ако се допуска не се брои за гост, ама моите впечатления са отпреди 4-5 г, а нещата се променят

Връзка към мнение

Здравейте,

Някой знае ли дали във vip салоните може да се влезе с бебе (под 2г), когато се използва Diners card?

всики салон си има правила, трябва да провериш за всеки салон поотделно.

http://www.dinersclublounges.com/

Връзка към мнение

Имаше салони с детски кът, с големи играчки и онези шарени постелки като пъзел, имам предвид салона в Сао Пауло Т2, който вече не съществува...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Жоро, за кой салон се отнася написаното?

icon_share.png Георги Матеев, и аз да питам - за кой салон става дума? Да не би да е за Moonimaa Lounge?
Връзка към мнение

icon_share.png Георги Матеев, и аз да питам - за кой салон става дума? Да не би да е за Moonimaa Lounge?

В първия пост съм отбелязала името на салона, който Жоро ми каза. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В първия пост съм отбелязала името на салона, който Жоро ми каза. :)

Благодаря ти. Кьорав карти не играе :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да не са затворили салона на терминал 1? Сега (6:20 преди полета за Атина) не работеше, а в сайта пише, че работи от 4:00. Много ме прецакаха, не можах да си "напазарувам" вода :(

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

вече два пъти бях в салона, макар и за кратко, та да напиша :)

 

1. Летище и наименование на салона:

Club S.E.A. – Sala Pergolesi (този до B гейтовете)
Milan Malpensa - Milan, Italy
 

2. Местоположение на салона на съответното летище с посочване на приблизително време за достигане след проверка за сигурността:

в общото помещение на гейтове В01-В20 (мисля, че около двадесет гейта бяха на едно място)

след проверката за сигурност има към 7-8 мин. ходене до паспортният контрол и от там още 10 мин. до достигането на гейт В01. В краят на коридора, където почват гейтовете В01-В20 има ескалатор и две малки табели, че салонът е нагоре по ескалатора. първият път обиколих летището няколко пъти, докато го намеря :)

 

3. Посочване на приблизително време за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане:

до гейта за София, някъде към 5 мин. (два пъти летя от гейт В32), гейтовете над В34 са може би на към 15+ мин.

 

4. Съществува ли бърза лента за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане:

не

 

5. Особености на допуск в съответния салон за притежатели на карти и придружители:

за притежатели няма, за придружители не знам

 

6. Работно време на салона:

според сайта 06:00 - 22:00

 

7. Максимален позволен престой в салона:

не знам

 

8. Качество на интернет услугата в салона:

има, не съм я ползвал

 

9. Наличие на контакти и места за разполагане на лаптоп в салона:

не съм гледал

 

10. Разнообразие на бюфета и алкохолния бар:

за ядене има доста неща: салати, плодове, сандвичи, бисквити, чипс, може би най-доброто ядене което съм виждал в салон.

за пиенето: има вино, водка, джин, уиски, безалкохолни напитки. водата е в еднолитрови  стъклени шишета, та ако искате да си вземете за полета трябва да си носите празно шише

Редактирано от Nicro
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

вече два пъти бях в салона, макар и за кратко, та да напиша :)

 

1. Летище и наименование на салона:

Club S.E.A. – Sala Pergolesi (този до B гейтовете)

Milan Malpensa - Milan, Italy

 

 

       

2. Местоположение на салона на съответното летище с посочване на приблизително време за достигане след проверка за сигурността:

в общото помещение на гейтове В01-В20 (мисля, че около двадесет гейта бяха на едно място)

след проверката за сигурност има към 7-8 мин. ходене до паспортният контрол и от там още 10 мин. до достигането на гейт В01. В краят на коридора, където почват гейтовете В01-В20 има ескалатор и две малки табели, че салонът е нагоре по ескалатора. първият път обиколих летището няколко пъти, докато го намеря :)

 

3. Посочване на приблизително време за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане:

до гейта за София, някъде към 5 мин. (два пъти летя от гейт В32), гейтовете над В34 са може би на към 15+ мин.

 

4. Съществува ли бърза лента за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане:

не

 

5. Особености на допуск в съответния салон за притежатели на карти и придружители:

за притежатели няма, за придружители не знам

 

6. Работно време на салона:

според сайта 06:00 - 22:00

 

7. Максимален позволен престой в салона:

не знам

 

8. Качество на интернет услугата в салона:

има, не съм я ползвал

 

9. Наличие на контакти и места за разполагане на лаптоп в салона:

не съм гледал

 

10. Разнообразие на бюфета и алкохолния бар:

за ядене има доста неща: салати, плодове, сандвичи, бисквити, чипс, може би най-доброто ядене което съм виждал в салон.

за пиенето: има вино, водка, джин, уиски, безалкохолни напитки. водата е в еднолитрови  стъклени шишета, та ако искате да си вземете за полета трябва да си носите празно шише

 

За деца как стои въпроса ? Има ли някакъв кът? И дали въобще допускат 5 годишно дете ?

Редактирано от Mary
spoiler
Връзка към мнение

Аз споделих само по-общо впечатление по причина, че бях в цайтнот за полета и минах през салона буквално за 10-тина минути, на бегом, както се казва и не за всичко имам впечатления, но ще опитам, все пак, по подробната схема на Duke:

 

 

1. Летище и наименование на салона:

Dubai International Hotel First Class Lounge

 

 

2. Местоположение на салона на съответното летище с посочване на приблизително време за достигане след проверка за сигурността:

Терминал 1, до гейт C12, не си спомянм колко време беше от проверката по сигурност

 

3. Посочване на приблизително време за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане: 

Салонът се намира до гейтове за отвеждане С

 

4. Съществува ли бърза лента за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане:

...

 

5. Особености на допуск в съответния салон за притежатели на карти и придружители: 

...

 

6. Работно време на салона: 

24/7

 

7. Максимален позволен престой в салона: 

4 часа

 

8. Качество на интернет услугата в салона:

 не съм ползвал

 

9. Наличие на контакти и места за разполагане на лаптоп в салона:

- не съм ползвал

 

10. Разнообразие на бюфета и алкохолния бар:

- храна: много добро разнообразие - пет-шест топли ястия, студени предястия, десерти, плодове ...

- много добре зареден бар, с голямо разнообразие от качествени питиета, както концентрати, така и вина

 

11. Оценка:

Много малък опит имам с такива салони, за да се чувствам в позиция да давам сравнително обективни оценки, но все пак

9/10

 

Малко снимки за добиване на представа от салона, не са мои, от нета са:

 

Dubai-International-Hotel-First-Class-Lo

 

Dubai-International-Hotel-First-Class-Lo

 

Dubai-International-Hotel-First-Class-Lo

 

 

 

Dubai-Airport-Lounge-26.jpg?_ga=1.249038

 

 

Здравейте, този салон вече не е същия. Ремонтиран е и е преместен според мен. Сега има меню и сервитьорка, която ти носи поръчките. Салона за пушене не е на втория етаж както преди, защото втори етаж няма и в него няма закуски. Честно казано преди ми харесваше повече.

Редактирано от Mary
spoiler
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Посетих с diners картата салона на летището в Копенхаген - давам кратка информация:
 
1. Летище и наименование на салона:
Copenhagen airport, Kastrup, Denmark

Aviator Lounge
 
2. Местоположение на салона на съответното летище с посочване на приблизително време за достигане след проверка за сигурността:
След проверката по сигурността, около 100 метра вдясно, качва се по стълби на 2-ри етаж
 
3. Посочване на приблизително време за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане:
до гейта за София, между 8-10 мин
 
4. Съществува ли бърза лента за придвижване от салона до гейтовете за отвеждане:
не
 
5. Особености на допуск в съответния салон за притежатели на карти и придружители:
за притежатели няма, за придружители не знам
 
6. Работно време на салона:
според сайта 5:00 - 8:00

7. Максимален позволен престой в салона:
едва ли има максимален, аз стоях повече от 3 часа
 
8. Качество на интернет услугата в салона:
доволна съм от интернета
 
9. Наличие на контакти и места за разполагане на лаптоп в салона:
има достатъчно контакти
 
10. Разнообразие на бюфета и алкохолния бар:
за ядене има доста неща: плодове, сандвичи, бисквити, маслини, чери доматчета
за пиенето: има вино, бира, сокове

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добавени са новите салони и мнения за тях!

 

Моля, когато цитирате текст, да бъде частта, която ви е необходима, или го сложете в спойлер.

Така ще си спестим скролване по страниците.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.