Прескочи до съдържание

Дисниленд Париж


neuromancer

Препоръчани мнения

Някой да има идея откъде може да се намали цената на билет за Дисниленд Париж?

И още един въпрос - дали има намеление/промо/подарък, ако отидеш в парка на рождения си ден?

Връзка към мнение
преди 1 час, cybersimo каза:

Някой да има идея откъде може да се намали цената на билет за Дисниленд Париж?

И още един въпрос - дали има намеление/промо/подарък, ако отидеш в парка на рождения си ден?

Виж тази тема в началото, това е което знам аз. В зависимост от за коя държава гледаш официалния сайт има различни промоции, все нещо ще ти свърши работа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, cybersimo каза:

Някой да има идея откъде може да се намали цената на билет за Дисниленд Париж?

И още един въпрос - дали има намеление/промо/подарък, ако отидеш в парка на рождения си ден?

2019 съм купувала от 365Tickets.

За рожден ден няма подарък. Даже обратното, скъпо излиза те да ти организират парти🙂

Връзка към мнение
Преди 1 час, ДиянаВ каза:

2019 съм купувала от 365Tickets.

За рожден ден няма подарък. Даже обратното, скъпо излиза те да ти организират парти🙂

Знам, че има хора, които са ги пускали безплатно, ако е деня на рождения ти ден. Не говорим за парти организирано от тях

Връзка към мнение

Ние бяхме точно на рождената дата на детето. Половин година по-рано се регистрирах в сайта им, отбелязах тази дата, абонирах се за промоциите им, които получавам и сега, именно с надеждата за някакъв подарък, но нямаше. Сега при отлива на туристи, може да е излязла подобна оферта, но предполагам ще е по-скоро насочена към хотелите.

Връзка към мнение

@cybersimo да не бъркаш с Европа парк, където деца до 12год. влизат в парка безплатно на рождения си ден. Ние също сме били за РД на децата, не предлагат безплатен вход. Във френския сайт са най-добрите оферти, няма намаление на билети, но има изгодни пакети с които спането да ви излезе почти безплатно. 
Последно бяхме септември тази година, замъка е в ремонт и няма вечерно шоу, а това е едно от най-интересните неща. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Здравейте!

 

Има ли някой актуална информация за шатъл от летище Бове до Дисниленд? Има ли изобщо директен транспорт, че не успявам да намеря нещо актуално в интернет?

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте, някой посещавал ли е Дисниленд през зимата или по-точно февруари? Искам да организирам екскурзия на децата, а и по-голямата ни дъщеря има тогава рожден ден. Ходила съм в Париж към края на ноември и помня един студен пронизващ вятър. В Дисниленд всички атракции ли са навън? А и как стои въпроса с храната? Гледах Дисни хотелите, евентуално да нощуваме там, но нямах никакви оферти за хранения. Та, какво да очаквам там като разнообразие и цени?

Връзка към мнение
преди 16 минути , cliaga каза:

Здравейте, някой посещавал ли е Дисниленд през зимата или по-точно февруари? Искам да организирам екскурзия на децата, а и по-голямата ни дъщеря има тогава рожден ден. Ходила съм в Париж към края на ноември и помня един студен пронизващ вятър. В Дисниленд всички атракции ли са навън? А и как стои въпроса с храната? Гледах Дисни хотелите, евентуално да нощуваме там, но нямах никакви оферти за хранения. Та, какво да очаквам там като разнообразие и цени?

Моето мнение е, че макар и въпрос на късмет, ще бъде студено. По-голяма част от атракциите са открити. Разбира се може да имате късмет и да се насладите на прекрасно време с по-малко посетители :).

Преди няколко години бяхме в хотел, част от парка, с включени закуска и вечеря (имат често промоционални пакети). Храната не е хубава, но "става" - блок маси с базови храни и зеленчуци. Все пак сте в кулинарна столица с прекрасна кухня, там е друго. Не това е водещото при посещението, според мен :). В самия парк храната беше скъпа (по мои стандарти) и отново по-скоро "фаст фууд" (хот дог, пица, бургери и сандвичи). Имаше един ресторант с по-добро меню, но и по-високи цени. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, cliaga каза:

Здравейте, някой посещавал ли е Дисниленд през зимата или по-точно февруари? Искам да организирам екскурзия на децата, а и по-голямата ни дъщеря има тогава рожден ден. Ходила съм в Париж към края на ноември и помня един студен пронизващ вятър. В Дисниленд всички атракции ли са навън? А и как стои въпроса с храната? Гледах Дисни хотелите, евентуално да нощуваме там, но нямах никакви оферти за хранения. Та, какво да очаквам там като разнообразие и цени?

Ние бяхме в началото на април и си беше хладно, за февруари мисля, че ще си е направо студено. Повечето неща в Дисни са на открито, а в WBStudios, имам спомен, че имаше доста атракции на закрито. Билети купихме от 365tickets, и излизаха доста по-изгодно от официалният сайт. Предимството на Дисни хотелите е че влизаш с предимство (fast track), но в този период няма чак такива опашки. Иначе самите хотели не са нищо особено откъм настаняване и храна, спрямо високата цена. Най-добър вариант е настаняване в Serris, където повечето хотели имат безплатни шатъли до парковете. Има и огромен мол с безброй ресторанти за хранене.Ако държите изцяло да се потопите в атмосферата с “феи и принцеси”, тогава по-добре Дисни хотел.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дъщеря ми (18г) ходи миналия петък, температурата навън беше 2 градуса. Каза, че им е било студено.

Сега, през февруари може да случите на чудесно слънце и 10 градуса, но и на мъгла, температури около нулата и, не дай си боже, сняг.

Всъщност, голяма част от атракциите са вътрешни, но чакането е основно навън и в добри дни е около 30 минути, в лоши - 2ч. Затова февруари не е най-доброто време за посещения, според мен. Имайте предвид също така, че от 4ти февруари до 6ти март е тукашната зимна ученическа ваканция (за Париж и района е 18 февруари -06 март), така че рискът от тълпи (и, съответно, по-дълго чакане) се увеличава.

За хотелите не мога да се изкажа, понеже никога не съм била там, а в самия Дисни храната не е нищо особено и е ужасно скъпа, основно от типа "фаст-фууд". Щерка ми и приятелите й си носиха сандвичи и вода, на място са си купили само по една палачинка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 8 часа, cliaga каза:

Здравейте, някой посещавал ли е Дисниленд през зимата или по-точно февруари? Искам да организирам екскурзия на децата, а и по-голямата ни дъщеря има тогава рожден ден. Ходила съм в Париж към края на ноември и помня един студен пронизващ вятър. В Дисниленд всички атракции ли са навън? А и как стои въпроса с храната? Гледах Дисни хотелите, евентуално да нощуваме там, но нямах никакви оферти за хранения. Та, какво да очаквам там като разнообразие и цени?

На колко години са децата? 
За времето няма да е най-добрия сезон, но ако сте добре подготвени с топли дрехи няма да имате проблем.  
Вземете си билети за два дни, по един ден на парк. Най-добре си вземете хотел до парка, спали сме в Santa Fe и Campanile Val de France, от втория бяхме много доволни, храната беше много вкусна, имаше двойни свързани стаи за семейства, също и безплатен шатъл до парка и обратно на всеки 15-20мин.  Празнували сме рожден ден (7ми) на децата там, през хотела в един от ресторантите в парка поръчах торти и когато отидохме за обяд, целия персонал  поднесоха ни тортите с музика и пяха Наppy Birthday на френски, бяхме и голяма група и децата бяха много доволни. Миналата есен ходихме пак, децата вече на 13години, но не им беше много забавно, защото в Дисниленд са много малко бързите влакчета. 

Бъдете внимателни:
- миналата година пред парка на спирката на автобусите за Дисни хотелите, ми откраднаха портмонето, бяха деца професионални крадци. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 26.01.2023 г. в 1:48, EliNik каза:

На колко години са децата? 
За времето няма да е най-добрия сезон, но ако сте добре подготвени с топли дрехи няма да имате проблем.  
 

Здравейте с две момичета сме на 7 и 11год. Може би сега ще ги заведем на някое по-топло местенце, а за Париж и Дисниленд евентуално месец май, когато ще ни е другата рожденичка.

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте,

 

Организираме семейно Дисниленд + Париж за награда на една дъщерите и успехите и в училище в края на летния сезон тази година. Децата са на 11 и 5. Имате ли препоръки за rent-a-car (по-скоро клоня за това вместо shuttle и бусове), бюджетен хотел посока Дисниленд и дали си струва да се ходи и в двата парка (момичета са и двете)? Очертават се 4 дни - 2 за Дисни, 2 (не са цели, в тях се и лети, но ще има доста часове) за Париж. В Париж се ориентирам към Парижката опера и района, Айфелова кула - там са интересите 🙂

Ще бъда благодарен за насоки, тъй като сме били само със съпругата ми там и то на организирано пътуване.

Връзка към мнение

Отдавна не съм проверявал, но едно време ако вземеш от най-евтините Дисни хотели нощувката ти излиза безплатна (имаш право на вход в двата дена около нощувката). Може да се наложи да превъртиш сайтовете на Дисни за различните държави за да намериш промоция.

Иначе за центъра на Париж кола не бих взимал, та ако летиш през CDG всички връзки са ти осигурени, ако е Бове вече не е така...

Връзка към мнение

Бове съм задал, да. Разликата е в 600 евра между него и Шарл дьо Гол и затова съм се ориентирал към него. Но си прав, че във втория вариант отпада разхода за кола, макар с бусове/метро/shuttle да не е много по-евтино.

Връзка към мнение

Вземете си рен-а-кар от летището, ще ви спести доста време. За Дисни си вземете пакет хотел с билети за двата парка. Бюджетен е хотел Санта Фе, паркинга на хотела ще ви бъде безплатен, ще имате право да влезнете в парка един час преди да отвори. Първия ден отивате рано в хотела, регистрирате се, дават ви билетите за парка, взимате шатъла до парка и влизате първо в Дисни Студио.  Тук отидете веднага на Ratatouille: The adventure, Crush’s coaster и Tower of terror, след това ще ви останат още 3-4. Приключите ли със Студиот отидете в Дисниленд парк, в 22:00 започва шоуто на замъка, не го пропускайте. Втория ден бъдете целия ден в големия парк. Изтеглете си приложението на Дисни, ще ви помогне много. Ако можете да сте в парка през седмицата, а не уикенда ще е по-добре. След 03-04.09 е доста по-спокойно, юли-август опашките са огромни. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 2.06.2023 г. в 17:17, EliNik каза:

Вземете си рен-а-кар от летището, ще ви спести доста време. За Дисни си вземете пакет хотел с билети за двата парка. Бюджетен е хотел Санта Фе, паркинга на хотела ще ви бъде безплатен, ще имате право да влезнете в парка един час преди да отвори. Първия ден отивате рано в хотела, регистрирате се, дават ви билетите за парка, взимате шатъла до парка и влизате първо в Дисни Студио.  Тук отидете веднага на Ratatouille: The adventure, Crush’s coaster и Tower of terror, след това ще ви останат още 3-4. Приключите ли със Студиот отидете в Дисниленд парк, в 22:00 започва шоуто на замъка, не го пропускайте. Втория ден бъдете целия ден в големия парк. Изтеглете си приложението на Дисни, ще ви помогне много. Ако можете да сте в парка през седмицата, а не уикенда ще е по-добре. След 03-04.09 е доста по-спокойно, юли-август опашките са огромни. 

Точно искам да избегнем уикендите. Ходил ли е някой в новия парк с идея "Марвел" - не сме фенове на поредицата, мито аз нито децата, но ако си струва - бихме отишли?

Връзка към мнение

Щерката беше преди 3-4 месеца на новата атракция на Марвел. Сценарият е, че Тони Старк те вербува да станеш чирак-отмъстител и ти поверяват мисия. А самата атракция е голямо скоростно влакче, много бързо и с много завои. Дъщеря ми каза, че е било голямо чакане (близо час), а те бяха през седмицата, през февруари. 

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте, запланували сме 3 дни в Париж, в последствие решихме да включим последния ден и Дисниленд . Вечерта полета ни е в 21.00 от Буве. Какви са опциите за директно тръгване от Дисни без преминаване през Париж.? В гугъл мапс ми излезе автобус Ozeroute A-1-1, обаче някой дали го в ползвал?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.