Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Не е толкова трудно да се направи скачащата снимка, просто настройваш камерата на серийни снимки (не знам точния термин) снимаш от началото на скока до края и накрая изтриваш излишните.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Малко снимки от Bukhara, Uzbekistan - Kalon Mosque и Kalon Minaret

 

attachicon.gif1.JPG

attachicon.gif2.JPG

attachicon.gif3.JPG

attachicon.gif4.JPG

attachicon.gif5.JPG

 

Винаги съм си мечтал като се снимам пред туристически обект, то това да става докато скачам. Проблема е, че фотографа трябва да се постарае малко и да знае кога и как да снима. Тук изглежда все едно съм супермен и излитам, но крайния резултат ми харесва

 

attachicon.gif6.JPG

 

Снимка със стари съветски значки, които са тематични за форума

 

attachicon.gif8.JPG

 

Една малко по-стара снимка, но пак от настоящето пътуване - скачаща снимка пред гробниците близо до Persepolis, Iran

 

attachicon.gif9.JPG

 

Поздрави от горещ (40 и нещо градуса) Узбекистан, където изпиването на 6 литра вода на ден е нещо нормално.

 

Много интересно пътуване! Скачащата снимка в Иран е много яка!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз съм в Барселона. Прекрасен и уморителен ден, който свърши на плажа, а утре по това време ще се подпиша и от Банджул. :-) живот и здраве де, че с Gambia bird airlines знае ли човек..

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

На летището на Барселона! So excited, всеки момент чакам да ни изведат към самолета!!

Хайде, лек и приятен полет! Чакаме новини от Гамбия :)

Връзка към мнение

Не е толкова трудно да се направи скачащата снимка, просто настройваш камерата на серийни снимки (не знам точния термин) снимаш от началото на скока до края и накрая изтриваш излишните.

Може и така, но друго си е да правиш по една снимка на скок :) и така 10 пъти.

Връзка към мнение

Вечерта ще гледаме

От бургаския бряг

Как фарът созополски

Свети ...

 

Не можахме да пием бира в Джобург, но ако идваш към Варна пиши, можем да го направим в България, в домашна обстановка или навън :)

Връзка към мнение

Не можахме да пием бира в Джобург, но ако идваш към Варна пиши, можем да го направим в България, в домашна обстановка или навън :)

На 18.07 с Уилкс и Георги Матеев също ще бъдем във Варна...  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

На 18.07 с Уилкс и Георги Матеев също ще бъдем във Варна...  :)

 

Ами, значи сбирка :) Подробности на лична. Мислете за място, аз също ще мисля :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами, значи сбирка :) Подробности на лична. Мислете за място, аз също ще мисля :)

Какво значи на лична.. сбирките са публични :) . Я, направете една неофициална магеланска сбирка във Варна, мисля че ще има доволно присъствие.. :rolleyes:

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Какво значи на лична.. сбирките са публични :) . Я, направете една неофициална магеланска сбирка във Варна, мисля че ще има доволно присъствие.. :rolleyes:

Какво значи неофициална... всички магелански сбирки са официални - със смокинги, дълги рокли гол гръб и т.н. :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не знам за бургаско. Знам за баничка и боза.

https://picasaweb.google.com/106665744477636165634/DropBox#6025771696022892146

Нито баничката, нито бозата се вижда.. :P :P :P .

А на бургаското си държа! :)

Връзка към мнение

Нито баничката, нито бозата се вижда.. :P :P :P .

А на бургаското си държа! :)

"Бургаско"-то отдавна не е бургаско, т.е. не се произвежда в Бургас.

А баница и боза в Бургас не са от най-популярните закуски - виж странджанка (ако някой не знае, това е принцеса скайма, по непотвърдени данни, наложена от дядо ми), софиянка, милинка, рогче,.. Не знам дали да ги препоръчвам, обаче, с моите подозрения към хигиената и качеството на продуктите...

Връзка към мнение

Ей Fly, аз този четвъртък също ще съм във Варна :) Срещичка? Ако искаш пиши на лично.

 

Жоро, би ми било много приятно да се видим, но да го оставим за когато и Теди и Уилкс са тук, че доста съм зает тези дни, ще ти пиша номер на мобилният си телефон на лична.

Връзка към мнение

Какво значи на лична.. сбирките са публични :) . Я, направете една неофициална магеланска сбирка във Варна, мисля че ще има доволно присъствие.. :rolleyes:

 

Имах предвид, че ще изпратя мои контакти на лична. Нямам нищо против "публична" сбирка във Варна, просто се разберете кога повече хора можете да сте тук и ще организираме нещо.

Връзка към мнение

Шумен, за няколко часа. После Варна. Снимки няма да има :)

Вчера като чух за случващото се във Варна се сетих за теб. Офф, голяма трагедия. Съжалявам за хората там.

Fly дали ще може да се включи, че и той е от там.

Редактирано от mililia
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.