Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Добро утро от Кишинев, Молдова. Където изненадващо все още няма сняг :)

Поправка. Току-що заваля сняг.

 

Аз обаче след малко излитам към София. За по-пряко минавам през Лондон :)

 

На бизнес салона в Кишинев не приемат Дайнърс, в траур съм :(

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В чудесните салони на лондонските летища бързо ще махнеш траура.

Напълно беше права. След като хапнах обилно се занасям за 3-часова дрямка в този космически sleeping pod, докато чакам полета за София:

post-1175-0-97917000-1480700221_thumb.png

 

А за релакс ще си пусна да ми звучат морски вълни :)

 

Браво на Aspire салона на Лутън!

  • Харесвам 47
Връзка към коментар

В противовес на последните постове, аз съм на много топло и слънчево в Рим. Даже днес ходих по тениска. И скитах из Трастевере и Джаниколо.

post-228-0-60419300-1480710819_thumb.jpg

post-228-0-98574600-1480711338_thumb.jpg

post-228-0-45483000-1480713099_thumb.jpg

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 49
Връзка към коментар

Ох, че хубаво ;) А ти не беше ли запланувал ходенето за януари?

Бях, обаче излезе чуден билет по-рано. Стана класически случай на "едно ти щуква, второ планираш, трето се случва, за четвърто те разпитват, от пето са ти спомените" :)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Ох, че хубаво ;) А ти не беше ли запланувал ходенето за януари?

 

Беше. И не го слушай какви обяснения ти дава. Ето защо Бай Добри е в Исландия сега: https://www.theguardian.com/world/2016/dec/02/iceland-pirate-party-invited-form-government-coalition

 

 Friday 2 December 2016 19.02 GMT

 

;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Пристигнахме в Кутайси, след почти 7 часа закъснение. Влизаме в "хотела" току-що. Посрещат ни с предположението: "Булгар?", ние потвърждаваме. Оттам човекът ни посочва една маса (във фоайето) без да казва нищо и ни налива по един коняк. Ще падна, честно. Такова посрещане на друго място не съм имал. Е, не ми се занимава да обръщам снимките, честно! Ще ме извинявате!

post-4606-0-85663800-1480808131_thumb.jpeg

post-4606-0-56868200-1480808143_thumb.jpeg

post-4606-0-01915900-1480808157_thumb.jpeg

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 40
Връзка към коментар

Пристигнахме в Кутайси, след почти 7 часа закъснение. Влизаме в "хотела" току-що. Посрещат ни с предположението: "Булгар?", ние потвърждаваме. Оттам човекът ни посочва една маса (във фоайето) без да казва нищо и ни налива по един коняк. Ще падна, честно. Такова посрещане на друго място не съм имал. Е, не ми се занимава да обръщам снимките, честно! Ще ме извинявате!

След 3 седмици ще бъда в Грузия. Би ли споделил кой е хотелът, в който са те посрещнали така добре? Или линк към него.

Поздрави на Аметист, ако си в Маафуши!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Евгени Димитров

След 3 седмици ще бъда в Грузия. Би ли споделил кой е хотелът, в който са те посрещнали така добре?

Казва се Kiev Kutaisi Hotel, намира се на ул. Tamar Mepe #25 (център), по-скоро е къща за гости. С отделни стаи, които са големи, хубави и чисти. Банята е малко тясна, но не е фатално. Добър интернет. Единствен минус за нас беше, че нямат отделни легла, което сме го пропуснали при резервацията. Да го имате впредвид. Предлагат закуска срещу 10 лари (7 лв.), която е прилично добра. Хазяите са супер гостоприемни и внимателни хора. Резервацията я направихме през букунг, на място обаче не ти приемат кредитната карта, а плащаш кеш. Нощувка - $18.

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • zory
    • muchachote
    • Teodg
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.