Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Този храм е много впечатляващ вътре, надявам се, че сте влезнали да разгледате!

Разбира се, че влезнахме. :)

Наистина е впечатляващ!

Подготвяха се за някаква церемония.

А мъжете от снимката пееха и свиреха тихичко.

На мен, като абсолютен лаик по темата, много ми хареса. :)

За съжаление не знам нищо за Зъба на Буда...

Ето няколко снимки от храма:

 

IMG_6621.JPG

 

IMG_6619.JPG

 

IMG_6374.JPG

 

IMG_6376.JPG

 

IMG_6620.JPG

Редактирано от Mary
  • Харесвам 42
Връзка към коментар

До преди 2 часа в Борисовата   :) 15027614_10154663827493180_8452668349439

Страхотна снимка, направо я кътай за следващия календар:))

Разбира се, че влезнахме. :)

Наистина е впечатляващ!

Подготвяха се за някаква церемония.

А мъжете от снимката пееха и свиреха тихичко.

На мен, като абсолютен лаик по темата, много ми хареса. :)

За съжаление не знам нищо за Зъба на Буда...

 

А, то просто няма как да му хванеш края - до едно време се опитвах, ама излиза, че Буда е имал безбройно количество зъби и коса като грива.:))Щото, колкото храма, пагоди и пагодки знам с негов косъм или зъб,нямат чет.Важното е, че навсякъде е красиво и ти навява едно невероятно спокойствие.:))
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

И кое по-точно му е хубавото?

Говоря за виното,не за града.

??? Не разбрах...

В Порто има страхотни винарни и самия град и околността са известни с производството на вина(както по принцип и цяла Португалия). Естествено това за любителите ....

https://www.getyourguide.com/porto-l151/douro-wine-day-tour-from-porto-visit-of-2-wine-estates-t42889/

 

Почти всички туристически влакчета в града имат спирки във винарни и дегустацията на вина е включена в билетите , които са от порядъка на 3-4 Евро.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Четирима българи на Малдивите - отдавна планувана среща. Малдивите са такива, каквито си ги направиш, а при нас е много забавление и смях :)

Малко снимки от днес:

attachicon.gifDSCN3408.JPG

attachicon.gifDSCN3407.JPG

attachicon.gifDSCN3354.JPG

Видяхме се и с Ametist, та станахме петима :)

Днес правих първия в живота си шнорхелинг - много красота има в морския свят на Индийския океан. Утре предстои шнорхелинг на риф с акули. Паникаааааа! :)

Моля те да споделиш по-бързо, че и мен това ме чака, ама самостоятелно и срам-не срам, ще си призная, че и аз се паникьосвам!

Връзка към коментар

Моля те да споделиш по-бързо, че и мен това ме чака, ама самостоятелно и срам-не срам, ще си призная, че и аз се паникьосвам!

Ели, то и аз ще съм сама на лодката, добре че Ametist каза, че ще дойде поне на лодката. Те тези малдивските акули са безопасни, ама като ги видя до мен във водата, ще ме хване шубето :) Ще пиша, ако оцелея ;)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

В момента съм в Индия. Ако някой се е запътил насам и не е чул за това: http://www.dnevnik.bg/sviat/2016/11/10/2861499_dulgi_opashki_se_izviha_pred_bankite_v_indiia_zaradi/, да го има предвид. Опашките наистина са километрични, на летищата също няма вече кеш. Запасете се с рупии предварително и не очаквайте да можете да обмените на място.

post-4696-0-30522200-1479041087_thumb.jpg

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Да докладвам за плуването с акули - първите 15-20 мин. кьорава акула не видях, което не се отрази добре на въображението ми, защото взех да си представям, че нещо ме захапва по крака и какво ли не. Общо видях 6 акули, които не проявиха никакъв интерес към мен и всичко мина перфектно. Инструкторът, който Ametist беше уредила, се постара да е до мен и след първоначалната паника се успокоих. Та така, отметнах акулите от списъка :)

  • Харесвам 36
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • A.D.A
    • Bella A
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.