Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2014г.


Еmilia

Препоръчани мнения

Малко момченце се загубило в мола и реве. Охраната се опитва да го успокои, а някаква лелка назидателно мърмори:
- Хлапе, трябва да се държиш за полата на майка си!
- Пробвах! Ама не я стигам ...

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

 

че какво им е на съветите  ;) и защо да са "сексистки"? :rolleyes:   - много са си на място :good:

 

само може би това:

"СЕДМО ПРАВИЛО: ............. Не говори, докато танцуваш, защото когато един мъж танцува, той иска да прави само това."

е малко сбъркано.

 

А колкото до:

 "ЕДИНАДЕСЕТО ПРАВИЛО: Не използвай огледалото на колата, за да си оправяш грима. Мъжът се нуждае от него, за да шофира, и много го дразни, когато трябва да го обръща, за да види какво става отзад."

вероятно по това време не е имало сенници и съответното огледалце на сенника за пътника до шофьора. ;)

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

На майтап прилича. Няма как да е истина. Притежателят на въпросния телефон се е видял в чудо :lol:

 

Виждала съм CV на преводач от италиЯнски език...не се шегуват хората. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Детска градина в Америка. Учителката събира децата:
- И така деца, наиграхте ли се?
- Да!
- Кажи Сара, ти на какво игра?
- Играх си на пясъчника.
-Сега, ако напишеш правилно "пясък" на дъската, ще получиш шоколадче.
Пише детето правилно и получава шоколадче.
- А ти Майкъл, какво прави?
- Играх си със Сара на пясъчника.
- Добре...ако напишеш правилно "играя", ще получиш шоколадче.
Пише го, получава....
- А ти, Джамал какво прави?
- Аз исках да играя с Майкъл и Сара на пясъчника, но те ме замеряха с камъни.
- О, това е потресаваща расистка дискриминация! Ако напишеш правилно "потресаваща расистка дискриминация", ще получиш шоколадче... 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

"Тази история започва с това, че в блок номер три на улица "Юндолска" внезапно спря питейната вода........."

                На истинската улица "Юндолска" в гр.ХХХХХХХХ много често се случват подобни неща ...... само  блок номер изисква уточние, .... не че липсва :) ....... за гражданите на  гр.ХХХХХХХХ  "блок" няма ...... има много "къщи" , но "блок"="къща"   ..... къщите са малки 3-4 етажни кооперацийки с 2-3 входа

...... и думата "внезапно" е излишна .... :preved:

Редактирано от Elena_el
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Седят колеги и си пият кафето. Един разказва виц:
"Прибира се един мъж от работа и казва на жена си:
"Скъпа, имам два въпроса към теб?"
Тя му отговаря:
"Не давам отзад."
А той:
"Тогава само един".
Всички се смеят и продължават да си пият кафето. След някоя минута се отваря вратата, влиза шефът и казва:
"Здравейте! Имам два въпроса!!!"

_________________________________

 

Младо семейство в панелен блок се занимават със секс, но жената е доста шумна.
На заранта съседът им бай Иван прави забележка на мъжа:
- Виж какво, не ви знам какво правите, но жена ти много вика!
- И какво да направя?
- Ами сложи й тиксо на устата!
На следващата вечер, младият мъж слага внимателно тиксо на устата на жена си и почват.
След първия тласък се провиква:
- Бай Иване, така добре ли е?
- Да, идеално е, продължавай така! - отговаря бай Иван.
И така този диалог се води след всяко движение.
По едно време бай Иван се провиква:
- Човече, махни веднага тиксото!
- Защо бе, бай Иване, нали сега не вика жена ми!
- А бе, тя не вика, ама целият блок мисли, че мен е@еш...

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

15 думи, които не съществуват в българския език

Цветно от HighViewArt  |  на 29 Април 2014  |  коментара

600_1398696412.jpg

Българският език многократно е спряган за един от най-богатите езици в света, с което, разбира се, се гордеем. Но днес ще ви представим 15 думи (с тяхното произношение на български), които не съществуват в нашия език... И жалко!

1. Ареодярекпут (инупиак, един от езиците на ескимосите) - размяна на съпругите в продължение на няколко дни.

2. Бакку-шан (японски) – жена, която отзад изглежда превъзходно, но отпред е пълен ужас.

3. Шемомеджамо (грузински) – храна, която е толкова вкусна, че дори и преял не можеш да спреш да ядеш.

4. Илунга (луба, един от езиците в Конго) – човек, който прощава само веднъж.

5. Карел (тулу, един от езиците в Индия ) - следите по кожата във формата на линии, които оставят ластиците на дрехите или твърде тесните панталони.

6. Палег (норвежки) – името на сандвича, който се прави от „каквото има в хладилника".

7. Кайакумама (японски) – болно амбициозна майка, която безмилостно тласка децата си към академични постижения и която никога не е доволна от резултатите им.

8. Лайогеник (оствор Ява) – човек, който ни е бил много скъп в миналото, но който заради предателство се е превърнал в абсолютно безразличен за нас.

9. Куалункуизмо (qualunquismo – италиански) – състояние, в което се чувствате толкова уморени и погнусени от случващото се в обществото и политиката, че вече ви е сте тая за всичко.

10. Мурма (вагимански, един от езиците на австралийските аборигени) – когато не усещаш дъното под краката си във водата

11. Рхве (език на Тонга) – спане с дрехите в нетрезво състояние на пода, на улицата или където и да е извън леглото.

12. Панапоо (Pana Po'o - хавайски) – чесане по главата, в опити да си спомним нещо.

13. Сендула (лунда, един от езиците в Замбия) – гадното усещане, когато се спънеш в умряло животно или настъпиш изпражненията му.

14. Уитвайен (холандски) – когато напускаш големия град и се заселваш в някое село, за да си по-близо до природата.

15. Вибафноут (чешки) – когато някой ти изкара акъла, изскачайки зад ъгъла.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Един дядо си имал ферма с езеро в ябълковата градина. Една вечер той отишъл да си набере ябълки. За целта си взел кофа. Край езерото чул весел смях и видял няколко девойки да се къпят в неговото езеро. Забелязвайки го, те се потопили до шия във водата и най-смелата от тях извикала:
-Няма да излезем докато не си отидеш!
Старецът се намръщил, вдигнал кофата и рекъл:
-Не съм дошъл да ви гледам голотиите! Дойдох да нахраня крокодила...

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

- Мамо, мамо, от какво е произлязъл човекът?
- От маймуната, моето дете!
- Тате, тате, от какво е произлязъл човекът?
- Господ го е създал!
- А мама защо казва, че е произлязъл от маймуната?
- Тя, майка ти, за нейната фамилия казва, а аз за моята!!! 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

В банката на опашка, мъж си рови нервно по джобовете.
Касиерката:
- Господине , вие ще теглите или ще внасяте ?
- Абе ше тегля, ама .. де го заврях тоз пистолет ......

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Началникът:
- Вие искате голяма заплата, а работите бавно, движите се бавно, възприемате бавно. Правите ли изобщо нещо бързо?
- Да, правя. Бързо се изморявам.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Полицай прави проверка на младеж в тоалетната на нощен клуб.В джоба му намира плик с марихуана.
Полицаят:
-Какаво е това?
Момчето:
-Няма да повярвате,г-н полицай.Всеки път,когато пусна плика в тоалетната чиния и пусна водата,той отново се озовава в джоба ми.
Полицаят:
-Ти да не мислиш,че ще ти се вържа на тази простотия?
Момчето:
- Мога да го докажа!
Полицаят:
-Покажи да видя!
Момчето взима плика пуска го в тоалетната,пуска водата,а полицаят му пребърква джобовете и пита:
-Къде са наркотиците?
Момчето:
-Какви наркотици бе,ти малоумен ли си ?

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.