Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2015г.


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Отива виден депутат в едно село по сигнал, че някакъв дядо отглежда канабис.
Влиза депутатът в двора, извадил си депутатската карта и вика на дядото:
- Настоявам да огледам нивите ти, ти си производител на наркотици!
- Няма проблеми - казва дядото - гледай, проверявай, само в онази нива не ходи...
- Ти ли ще ми кажеш къде да ходя?!
Я виж тази карта - аз съм депутат, мога да ходя където си искам!
- Няма проблеми - кротко му казва старецът
ходи, проверявай, само в тази нивичка недей...
Навирил му депутата  картата си в лицето му и крещи:
- С тази карта никой не може да ме спре!
Въздъхнал дядото и се отместил...

След 5 минути: бяга избраникът, краката му едва докосват земята,
и крещи нечовешки... зад него мощно и сигурно го догонва едър бик...
Дядото, се облегнал на високата ограда, запалил си цигара
и вика на депутата - КАРТАТА, ПОКАЖИ СИ КАРТАТААА...

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Увaжaeмa peдaĸция,

Hyжeн ми e cъвeт. Блaгoдapя ви пpeдвapитeлнo.

Oт извecтнo вpeмe зaпoдoзpяx гaджeтo ми, чe ĸpъшĸa. Kaĸтo oбиĸнoвeнo.

Aĸo вдигнa aз тeлeфoнa – зaтвapят. Bзe чecтo дa ce cpeщa c „пpиятeлĸи“, a ĸaтo я питaм c ĸoй e билa, ĸaзвa, чe нe ги пoзнaвaм.

Bзex дa глeдaм пpeз пpoзopeцa ĸoгa щe пpиcтигнe c тaĸcи, a тя идвa зaд ъгълa и нe мoгa дa paзбepa c ĸaĸвa ĸoлa e дoшлa.

Kaĸтo и дa e, ниĸoгa нe биx я paзпитвaл зa тaĸивa paбoти, нo ĸoгaтo cнoщи ĸъcнo пaĸ тpъгнa нa няĸaдe, нe ce cдъpжax.

Cлязox дo мoятa ĸoлa, зaлeгнax зaд нeя и зaпoчнax дa нaблюдaвaм ĸaĸвo щe cтaнe.

И глeдaм – yжac! Дoлнитe тaмпoни нa aмopтиcьopитe cтaнaли нa нищo!

Kaĸ миcлитe, дaли щe минe caмo cъc cмянa нa тaмпoнитe или щe тpябвa дa ce изpъcя и зa aмopтиcьopи...

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Милионер на смъртно легло диктува завещанието си на адвокат:
- На дъщерята - фирмата, на жената - вилата, на племенницата - БМВ-то. А на зетя, който много искаше да го спомена в завещанието: "Здрасти, Жорее!"

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Плаках сериозно  :cry:

Сега се смеем,но има голяма вероятност внуците ни да четат свободно този текст и да ни гледат като изкопаеми,като им разказваме ,как по наше време английския е бил общоприетият език на общуване. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Най-страшното изпитание за един мъж, когато трябва да прояви съобразителност, находчивост, нестандартно мислене и въображение – това е моментът, когато жена му го попита: “Нищо ли не забелязваш?"

 

И горко му ако сбърка отговора :biggrin:

 

- Мълчи си, сине, днес сме Niggers...

 

Обаче и това няма да ги спаси, защото пак са преди white people :biggrin:

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Плаках сериозно  :cry:

Сега се смеем,но има голяма вероятност внуците ни да четат свободно този текст и да ни гледат като изкопаеми,като им разказваме ,как по наше време английския е бил общоприетият език на общуване. :)

 

Аз пък се опасявам, че има много по-голяма вероятност внуците ни да не могат да четат нито английски, нито китайски, а просто всички ще имат на телефоните си някакъв универсален многоезичен симултанен voice&text translator ..., освен ако не им е имплантиран под формата на чип в главите :rolleyes:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

По стара българска традиция, "аз го знам по друг начин", като всъщност ми го разказа един чернокож  ..

Уви, на български не е толкова интересен .. но финалът е малко по-смислен:

след Colored ги питат за Dark , след това за Ebony,.. и накрая бащата казва "today we're Niggers and we ain't jumping before the Mexicans.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

По стара българска традиция, "аз го знам по друг начин", като всъщност ми го разказа един чернокож  ..

Уви, на български не е толкова интересен .. но финалът е малко по-смислен:

след Colored ги питат за Dark , след това за Ebony,.. и накрая бащата казва "today we're Niggers and we ain't jumping before the Mexicans.

Е  този вариант носи много повече съдържание и определено е по-готин.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Една блондинка се качила в самолет за Ямайка, но вместо във втора класа, седнала в първа. Дошла една стюардеса и я помолила да се премести, но блондинката не искала. Накрая стюардесата повикала пилота, онзи прошепнал нещо в ухото на блондинката и тя веднага се преместила.
Стюардесата учудена попитала пилота как е успял да я убеди, а той отговорил:
– Ами казах й, че първа класа не каца в Ямайка!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Пука се гумата, шофьорът слиза, вади крик от багажника и започва да сваля колелото.
Любопитен минувач спира до колата.
- Какво става?
- Как какво? Свалям колелото.

Минувачът взема щангата и прасва предното стъкло.
- Аз пък ще взема радиото!    :lol:
  :lol: 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

– Скъпи, какво ти каза докторът?
– Препоръча ми да пия повече ракия...
– Така ли точно се изрази?
– Ами, ако трябва да го цитирам, каза: „И по-малко вино!!!", но смисълът е същият...

_________________________________

 

Пепеляшка към принца:
- Обувката ми стана! Кога е сватбата?
- Това беше полуфиналът. Сега ще мерим сутиен.

_______________________________

 

Попитали Радио Ереван:
- Как Снежанка ще си подели ябълката със седемте джуджета?
- Ще изяде ябълката и после ще даде на всички.

________________________________

 

Когато си на гости и кажеш че работиш с компютри всички те питат как да си оправят това или онова и ако може само да погледнеш.

Когато кажеш че си гинеколог - мълчат.

________________________________

 

Влязъл човек в бар и пита:
- Какъв коктейл ще ми предложите?
Барманът отговаря:
- Ами, най-новия ни - "Eдно-две, максимум три"!
- Какъв е този коктейл?
- Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, - две, максимум три. После взимаш една чаша коняк,- две, максимум три. После чаша уиски - две, максимум три. После  халба бира - две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво.
Сипваш си една чашка-две, максимум три.
След това веднага ставаш и правиш крачка-две, максимум три.

_______________________________

 

Питат китайски магнат:
- Как успявате в Китай да направите толкова качествени копия на автомобили, произведени от световно известните автогиганти?
- Много просто, крадем чертежи, изпращаме шпиони със скрити камери, които заснемат какво правят работниците при целия производствен процес
на автомобила в завода и повтаряме всичко до най-малките детайли на нашия завод.
- А руски автомобили правите ли също?
- Опитахме, но не се получи. Нашите работници след втората чаша водка се отрязват...

______________________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Петокласник разказва на съседа си по чин:

- Вчера татко ме би два пъти...

- А, защо два пъти?

- Първия път ме би като му показах бележника пълен с двойки, а втория - като разбра, че това е неговия бележник от едно време.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Къде е Йовка???

 

Дори още по-фрапираща за мен е повсеместната употреба на думата предвид с "в" отпред. Пак добре, че не твърде често срещам и формата "изпонапредвид", която определено ми докарва уртикария. Но, да не издребняваме, че и ние магеланци не сме стока за мирисане. Редовно чета изписани погрешно имена на градове във форума. За другите правописни грешки не отварям и дума, но за градове ми е странно баш в този форум да се случва толкова често. Ето, тъкмо преди малко в една тема гледам как магеланка упорито не иска да научи как се изписва правилно името на един красив град. Около нейното мнение всички го изписват правилно, но тя упорито не иска да прочете и продължава да си го пише както си го е запомнила. В един друг форум (някои ще се сетят), имахме една симпатяга, която пуническа война води на тема как се изписва името на Нова Зеландия. Упорито твърдеше, че правилното изписване е Нова Зенландия. Очевидно Зен се беше вселил в нея и нямаше мърдане. Няма лошо, де, това са бели кахъри на фона на общото езиково ниво в страната... ;)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.