Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2015г.


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Плъзнала е някаква мода... май не е много нова, но аз сега научавам. Вземат снимки на татковци (понякога дядовци) с бебета и им разменят главите :lol:

Много се смях :lol: :lol: :lol:

 

14.jpg     1187.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако отидеш на дискотека с хубаво момиче и започнат да се насъбират агресивно настроени мъже около теб - бягай! Защото хубави момичета бол, а ти си един на мама!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Ако отидеш на дискотека с хубаво момиче и започнат да се насъбират агресивно настроени мъже около теб - бягай! Защото хубави момичета бол, а ти си един на мама!

 

Още по-лошо е, ако отидеш на дискотека с хубаво момиче, а там мъжете започнат да ухажват теб  :superstition:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Идеалният мъж не пие, не пуши, не играе хазарт, не спори и не съществува!

Бог е създал мъжа преди жената, за да му даде възможност да каже поне няколко думи!

Връзка към мнение

Два варианта на един майтап. :)

 

 

post-2200-0-92814200-1448377588_thumb.jpg

 

 

- На колко години сте?
- На 22.
- Какви са вашите силни страни?
- Логиката.
- Как се виждате след пет години?
- На двадесет и седем.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Още по-лошо е, ако отидеш на дискотека с хубаво момиче, а там мъжете започнат да ухажват теб :superstition:

Хехе .В момента сме в Патая и въобще не си далеч от истината. :) :) :)
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Пострадал от фалита на КТБ пита приятеля си:
– Аз загубих 10 000 лева и по цяла нощ не мога да спя! Ти как спиш, след като загуби 10 000 000 лева?!
– Аз, спя си като бебенце.
– Как така, бе?
– Ами два часа спя, събуждам се, плача, пак спя два часа, пак се събуждам, пак плача…

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Поради настъпилите внезапно ураганни ветрове, европейското първенство по парашутизъм прерастна в световно! :)


- Тази година ще ходя на почивка в Русия.
- Къде?
- Мармарис.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

– Докторе, синът ни по цял ден строи пясъчни кули и замъци.
– Но това е съвсем нормално за едно дете.
– И ние така мислим, но жена му иска да го напусне!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

В един самолет стюардесата обикаля и пита пътниците кой какво ще пие. Минава през всички пасажери и накрая се доближава до човек, който е с дълга брада.

– Нещо за пиене, сър? – пита стюардесата.

– Не, благодаря. След малко ще карам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Инженер развежда хора на тур обиколка из фабрика за гумени изделия.
- Това е машина за ръкавици! - ТУФ! ТУФ! ТУФ! - на всяко едно "ТУФ!" се прави една ръкавица.
- Това е машина за биберони! - ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! - на всяко едно "ТУФ!" се прави един биберон, а на всяко "ПУК!" - биберона се дупчи.
- А това е машина за презервативи - ТУФ! ТУФ! ПУК! ТУФ! ТУФ! ПУК!
- А... защо на всяко второ "ТУФ!" има едно "ПУК!" ??? - пита един
- А,бе... бизнесът с биберони дръпна нещо назад...

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Копнато от фейса

 

 

Днес ме спира полицай. Хубавец, ама полицай, значи не е от академичната общност. Отварям прозореца, стоя и си мълча (... те нали така обичат). Той ме поогледа, поогледа, помълчахме си и най-накрая не издържа и рече:
- Е, какво ще правим сега ? Какво ще предложиш ?
Вдигнах поглед, запърхах с мигли, фиксирах го право в очите и му викам:
- Хайде да се оженим ....
.... и той взе, че ме пусна да си ходя. Иначе нямах аптечка, преглед на колата, бях без колан и задния десен стоп не бачкаше ...
Какво нещо са мъжете .......

:lol:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

А децата са много умни, откровени и оригинални в мисленето си  :)  ... докато не ги повредим и не ги вкараме в калъпа и клишетата :unsure:

post-139-0-62778200-1448988327_thumb.jpg

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

11015955_827209840702784_745159331848381

 

 

 

Оф, грузинсикте вицове са ми любими :biggrin: , въпросът е, че е готино  да се разказват на руски, с грузински акцент, иначе се губи голяма част от ефекта :rolleyes:

 

Айде все пак няколко:

 

Някъде по планнинските кавказки пътища джигит си кара "Жигулито". Минавайки през малко селце, не успява да удари спирачки и блъска малко прасенце.

Излиза джигитът от колата, оглежда се наоколо - не се вижда никой. Взима прасенцето и го мята в багажника. Точно затваря капака и от съседната къща излиза собственикът на прасенцето, с оръжие в ръка:

 - Само не ми казвай, че го натовари да го караш в болница!

 

....

 

Катаджия спира грузинец, каращ "Волга".

- Книжката, моля!

- Заповядай!

- Абе драги, това е книжка за управление на самолет "ТУ154" !?!

- Е, какво толкова се впрягаш? Такава е имало, такава съм купил!

 

...

 

Грузинец се моли пред олтара в църквата. Иска от господ да му изпрати нова кола, много пари и млада, красива любовница.

До него стои руснак и усилено се моли на господ да му изпрати бутилка водка.

- Слушай - не издържал грузинеца - не занимавай всевишния с такива дреболии - ето ти пари да си купиш две водки и се омитай от тук!

 

...

 

Срещат се двама приятели грузинци и се заприказват.

 - Гиви, да знаеш какъв съв сънувах вчера - аз съм с бял костюм, бяла шапка, с бели обувки и с един бял "Мерцедес" по улица "Шота Руставели"  - напред-назад, напред-назад!

 - И аз сънувах сън. Как съм в леглото с десет млади красавици!

 - Ехееее-е-е-е ...., а аз къде бях?

 - Ти ли? Ами те беше в един бял "Мерцедес", по улица "Шота Руставели" - напред-назад, напред-назад ...

 

...

 

Седи си грузинец на масата в ресторанта и се любува на чисто нова диплома "Доктор на науките".

Приближава се сервитьорът и ехидно пита:

 - Какво, току що си я купил, а?

 - Ти пък защо питаш? И защо веднага - "купил"?  Не съм  я купил!!! Подариха ми я приятели!

 

...

 

Двама грузинци се ругаят взаимно:

 - Ти си педераст!

 - А ти си два пъти педераст!!

 - А ти си три пъти педераст!!!

 - А ти ..., а ти ..., а ти въобще не си никакъв педераст!!!!

 - Какво-о-ооо??? Аз ли не съм педераст, бе?!?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.