Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси: 25.10.2013 - 27.01.2016


Препоръчани мнения

За начина на мислене " една държава - една база " , какъвто начин предполага наличието на единствена база на УизЕър и Раянеър до момента в Бг,  разбира се че базата е най-важното нещо в новината.
А и за  развитието на летателни връзки между градовете в една и съща държава, единственото налично, което може да се ползва като пример тук ,  са (понякога) два полета/ден  с ак на мутрите.
Така че липсата на малко по-широка визия е лесно обяснима...
И в резултат на "коя е важната новина" е редно да се отговори със "зависи за кого".
 

Връзка към мнение

какво  раян  ще развива от София: :lol:  Бергамо, Шарлероа, или Кунео в радиус с Пиза и тн. :biggrin: Каква конкуренция  в часовете на излитане. :rofl:

 

 

Да допълня протокола:

София-Пиза-София 04-07април2016 през jetcost.fr -> bravofly излиза 27 EURO с Maestro.

На сайта на превозвача цената е 47 EURO.

 

Някой взе ли билети за откриването на линията?

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

какво  раян  ще развива от София: :lol:  Бергамо, Шарлероа, или Кунео в радиус с Пиза и тн. :biggrin: Каква конкуренция  в часовете на излитане. :rofl:

 

 

 

Някой взе ли билети за откриването на линията?

 

скочихме с едни билетчета за уикенд със сладолед и пица в Пиза средата на април, барем помогнем на Раян да реши, че си заслужава да поразвие и нашия пазар; 42 евро на човек за двупосочен, какво му плащаш... сега ще ми трябва акъл какво интересно има около Пиза - засега Ливорно, нещо друго?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

скочихме с едни билетчета за уикенд със сладолед и пица в Пиза средата на април, барем помогнем на Раян да реши, че си заслужава да поразвие и нашия пазар; 42 евро на човек за двупосочен, какво му плащаш... сега ще ми трябва акъл какво интересно има около Пиза - засега Ливорно, нещо друго?

 

Lucca, може и Cinque Terre

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Lucca, може и Cinque Terre

Ако стига до 5-те земи, бих предложила и Прато и Пистоя като друга опция. Мисля, че могат да се комбинират за ден. На мен много ми харесаха, а не са толкова популярни. 

Връзка към мнение

Здравейте,

Следа темата (не много задълбочено). Трябва да се докопам до Мадрид в края на май или началото на юни и после (около 20 юни) да се върна от Валенсия в София.

И в тази връзка ми направи впечатление, че Ryanair нямат полети за някои летища баш в първата половина на юни за цели 2 седмици. Имате ли обяснение?

 

А ако дадете някоя идея по моя въпрос (София-Мадрид и Валенсия-София) - ще ви бъда благодарен.

Връзка към мнение

София-Мадрид с райън не съществува, нито от Валенсия към София.

:)  Явно в мързела си да не пиша много се е разбрало съвсем криво. Не съм толкова зле :) . Разбира се че знам че полетите на  Ryanair от София са само до Пиза и Лондон.

 

Тук-там срещам неща от сорта, че като се мине през тоя или ония сайт, а не директно през превозвача билетите могат да излезат по-евтини и тъй като засега нямам време за по-сериозно изследване на въпроса, реших че някои с 2-3 думи ще ми обясни.

Ясно съзнавам, че може и да ми отговорите в стил "Първо чети, после пиши" и ... ще сте прави. :)

 

Дописвам:

А, Alexander, ти беше този дето ме открехна, че не съм ял кралски скариди, а некакви кльощави раци.(пътеписа ми за Португалия) Тогава останах с впечатлението, че живееш в Испания. Ако е така, трябва да знаеш най-евтиния начин за телепортиране София <-> Мадрид/ Валенсия :)

Редактирано от ven62
Връзка към мнение

:)  Явно в мързела си да не пиша много се е разбрало съвсем криво. Не съм толкова зле :) . Разбира се че знам че полетите на  Ryanair от София са само до Пиза и Лондон.

......

Ясно съзнавам, че може и да ми отговорите в стил "Първо чети, после пиши" и ... ще сте прави. :)

В този форум пишещите като цяло са много услужливи и толерантни и рядко някой ще каже "Първо чети, после пиши", даже и да има достатъчно основания за това.

Просто, след като става дума за полети София-Мадрид и Валенсия-София и след като сте наясно, че Ryan не летят по тези маршрути, очевидно мястото на въпроса Ви не е точно в тази тема ;)

 

В този ред на мисли и предвид това

Тук-там срещам неща от сорта, че като се мине през тоя или ония сайт, а не директно през превозвача билетите могат да излезат по-евтини и тъй като засега нямам време за по-сериозно изследване на въпроса, реших че някои с 2-3 думи ще ми обясни.

може би правилното място, където можете да се осведомите и да поставите питанията си, е тази тема

Успех!

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Фичо мерси,

 

Официалния ти тон е смразяващ. Взимам си бележка. Не се будалкам. Сериозно.

 

Колкото до полетите, които търся:

намерих следното:

30.05 19:00 София-Пиза,  

31.05. 06:45 Пиза-Мадрид

Общо под 70 е на човек - вижда ми се добре.

Вечерта в Пиза - по една пица, сладолед, разходка, не си спомням ама кулата май беше с ограда т.е. няма да може да я видим вечерно осветена. Бюджетен хотел и готово.

 

Но като се поосвободя ще прегледам темата, която препоръча и чак тогава ще действам

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

кулата не е с ограда и вечер на Piazza Dei Miracoli е истинската приказка, след като се изнесе дневният ад от туристи ''подпиращи'' кулата

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Фичо мерси,

 

Официалния ти тон е смразяващ. Взимам си бележка. Не се будалкам. Сериозно.

 

Оооо, съжалявам ако е прозвучало така  :rolleyes:​ , моля за извинение.  :)

И не го приемай като забележка - не съм  в позиция да правя забележки, просто исках да дам  ориентация по съдържанието на различните теми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оооо, съжалявам ако е прозвучало така  :rolleyes:​ , моля за извинение.  :)

И не го приемай като забележка - не съм  в позиция да правя забележки, просто исках да дам  ориентация по съдържанието на различните теми.

  :)

Връзка към мнение

А най-добре си пусни тема в специалния форум за търсене на билет - Търся самолетен билет , като си опишеш всички подробности за пътуването, добра отправна точка как да ги опишеш има тук: http://magelanci.com/topic/58-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0/

 

Така и аз ще спра да се чудя има ли тази тема нужда от делене и в каква посока :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

скочихме с едни билетчета за уикенд със сладолед и пица в Пиза средата на април, барем помогнем на Раян да реши, че си заслужава да поразвие и нашия пазар; 42 евро на човек за двупосочен, какво му плащаш... сега ще ми трябва акъл какво интересно има около Пиза - засега Ливорно, нещо друго?

 

добавате и по един куфар за пълна подкрепа. :)

 

Тимишоара - Букурещ  все още няма цени, дати, часове. Някой им "помага" :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Глупав въпрос, но до сега не съм пътувала с Раян. 

Мога ли да закупя само билетите през някой от сайтовете с отстъпка, а след това прз сайта на Раян да си добавя чекиран ако имам желание? 

Връзка към мнение

Глупав въпрос, но до сега не съм пътувала с Раян. 

Мога ли да закупя само билетите през някой от сайтовете с отстъпка, а след това прз сайта на Раян да си добавя чекиран ако имам желание? 

Да,може.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.