Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси: 25.10.2013 - 27.01.2016


Препоръчани мнения

The Ryanair, the favorite airline of Europe, announced today (December 9) 5 new routes from Athens to Bucharest, Corfu, Malta, Bologna and Mykonos and more flights to Thessaloniki, Rhodes and Santorini.

 

Еххааааа... дали ще ги пуснат за Септември? Тъкмо замислям есента едно скитане натам... 

Връзка към коментар

Още полети до Солун? Та те и сега имат по 5 всекидневно...

 

Новината я има на гръцкия им сайт, преведена с гугъл звучи така:

 

RYANAIR ОБЯВЯВА ПЕТ НОВИ МАРШРУТИ ОТ АТИНА

10 дек 2015

Букурещ, Корфу, Малта, Болоня и Миконос

 

Ryanair, любимата авиокомпания на Европа, обяви днес (9 декември) 5 нови маршрути от Атина до Букурещ, Корфу, Малта, Болоня и Миконос и повече полети до Солун, Родос и Санторини, с оглед на значително увеличаване на лятна програма за 2016 г.

Програмата на Ryanair за лято 2016 включва общо 19 маршрути (в това число и нови маршрути до Берлин и Дъблин) принос към движението на 3,4 милиона пътници и 2550 * работни места на летището в Атина.

 

Програма Атина kа Ryanair ще предложи през лятото на 2016:

 

5 самолета в основата (инвестира 500 млн. Щ.д.)

7 нови маршрути: Берлин, Букурещ, Дъблин, Корфу, Малта, Болоня и Миконос

19 маршрута общо

Повече полети до Солун (шест до седем дневно), Родос (1-2 дневно) и Санторини (2-3 дневно)

3.4 милиона клиенти годишно

2550 работни места годишно

 

The David О 'браян, търговски директор на Ryanair, каза в Атина:

"За нас е удоволствие да обявим пет нови маршрути от Атина до: Bucharest, Корфу, Малта, Болоня и Миконос, както и повече полети до Солун, Родос и Санторини, с оглед на значително увеличаване на лятна програма за 2016 г., с 19 маршрути в общия (включително Берлин и Дъблин), които допринасят за движението на 3,4 милиона пътници годишно в подкрепа на 2550 работни места до нежелани международното летище в Атина.

Гърция е много разрастващ се пазар за Ryanair, и ние се надяваме да се увеличи още повече нашите услуги, както и развитието на пътническия трафик и туризма, докато все още се свърже Гърция с най-големите бизнес центрове като Брюксел, Лондон и Миланf, който направи Ryanair като идеален избор за бизнес и отдих туристи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

3 новини свързани с Раян:

 

1 - Раян стана първата авиокомпания в света, която за една година е превозила над 100 милиона пътника. За справка през 2015 година Емирейтс са превозили около 54 милиона.

 

2 - Кристиан Самоилович бе назначен за първия Ръководител обществени дела (Head of Public Affairs), като ще движи отношенията на Раян с институциите в ЕС и с правителствата на европейските държави . Въпросния стои за Юбер в Европа, работил е и за Боинг и Еърбъс

https://www.linkedin.com/in/cristian-samoilovich-43975715

 

3 - Представен бе новия интериор на самолетите:

2FBCA56B00000578-3381937-image-a-20_1451

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

3 новини свързани с Раян:

 

1 - Раян стана първата авиокомпания в света, която за една година е превозила над 100 милиона пътника. За справка през 2015 година Емирейтс са превозили около 54 милиона.

 

Става дума само за международни полети. Ако гледаме всички полети няколко американски авиокомпании изпреварват Ryanair ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравей прочетох много ваши обяснителни статии за пътуването с самолет.Искам да ви питам на 27.01 за пръв път ще пътувам със самолет направих си онлайн резервация за полет Румъния–отопени до Дъблин–северна ИРЛАНДИЯ(Ryanair) за по евтино така.Пратиха ми на imeila някакъв документ на които пише подробно информация за полета от и за къде и летя това ли ми е билета всъщност.А бордната карта къде ми е някои ми казват че ще ми я пратят една седмица преди полета така ли е наистина благодаря ти предварително.

Връзка към коментар

Здравей, 

Check-in е процес, който завършва с издаване на бордна карта.
Бордната карта се представя на летището при поискване.
Добре е да имаш 2 екземпляра, сложени в различни джобове ;)

Отиди ето тук : https://www.ryanair.com/gb/en/check-in
Избери : Flight details
Въведи информацията за полета :

date: дата на полета

e-mail : адреса, на който е получен документа, за който пишеш

from :Otopeni

to : Dublin 

и следвай стъпките.

В процеса ще ти бъде поискана допълнителна информация - редно е да въведеш такава, която можеш да удостовериш с документ за самоличност.

В края на Check-in операцията ще имаш избор:

- да отпечаташ бордната карта веднага
- да запазиш бордната карта на външен носител -  примерно на USB stick
- да изпратиш на e-mail бордната карта


Успех.


 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За всички летища ли е възможно?

За повечето е възможно, включително Букурещ.

 

На тези не може:

 

Yes. We accept mobile boarding passes on flights from the majority of airports on our network.

However unfortunately some airports cannot accept mobile boarding passes yet, these airports are:

Agadir 


Essaouira


Fez


Nador 


Oujda


Marrakesh


Rabat 


Tangier 


Zaragoza   


Alghero


Kefalonia


Volos

 

Да не стана обърква, в последните постове се говори за Ryanair, ако може някой модератор да отдели мненията.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Лятото пробвах в Солун, за Крит със смартфон да си покажа бордната карта, но ми казаха, че не става и ми издадоха някакво листче с което да мина. Сега как е не знам.

Да, но не си изкарвал на лист бордна карта, а това е важното в случая, все едно след това как процедират.

Аз също се чудих на листчето.

Връзка към коментар

За протокола, за Пиза билетите за април бяха отначало по 42 евро, онзи ден бяха по 32, днес вече има и по 22.

Да допълня протокола:

София-Пиза-София 04-07април2016 през jetcost.fr -> bravofly излиза 27 EURO с Maestro.

На сайта на превозвача цената е 47 EURO.

post-1864-0-36484200-1452769004_thumb.png

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Нашето не се губи.
Новината тук е, че Раянеър са взели лиценз за вътрешни полети и след  Полша това е втората екс-соц държава, където го правят.
Малко нескромно, но очаквам полети от / до Констанца :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Такива лицензи в рамките на открито небе не съществуват. Новината тук е базата и конкуренцията с уиз, според мен. Това би било знаково за последващото развитие на ирландците в нашия регион.

Редактирано от so'90
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре говори за румънците след като май-май първият директен сблъсък е на тяхна територия. От новите дестинации, 4 съвпадат с тези на Уиз.

 

От друга страна, явно континентът е пълен и няма начин да не се влезе в пряка битка.

 

Малко по-индиректно е противопоставянето с Blue Air, които от Сибиу летят до Милано.

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.