Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси: 25.10.2013 - 27.01.2016


Препоръчани мнения

7 дни преди полет е чек ин. Освен ако не си платиш, разбира се.

На мен ми се е случвало при онлайн чек ин да ми се падат места едно до друго, както и през няколко реда. Не знам как ги избира, може да е случаен избора, може да е друго.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега видях, че Ryanair са пуснали в продажба билетите си от София. Отиването към Stansted е 41.99EUR, а връщането започва от 34.99EUR. Но лично за мен, времената на тези полети са ужасни. Може би полета към София не би бил лош, но отиването щеше да е по-добре да е рано сутринта, а не късно вечерта, си мисля аз. Ще  е интересно дали това са им били най-ниските цени или полетите се продават отдавна и за това са се вдигнали малко.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Ryanair пускат директни полети от Будапеща до Малта, Малага и Копенхаген. Първите две дестинации са в пряка конкуренция с полетите на Уиз ер, а последната е в пряка конкуренция с Norwegian и не пряка с полета на Уиз ер до Малмьо.

 

Да се надяваме скоро и на нови битки между двата ултра лоу кост превозвача в София ;)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 

 

Да се надяваме скоро и на нови битки между двата ултра лоу кост превозвача в София ;)

 

С това вяло полетче на раян от софия след година, само ще им ..... на уиз. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

С това вяло полетче на раян от софия след година, само ще им ..... на уиз. :lol:

 

Важното е, че излезоха изобщо на дансинга ;) България не им е топ приоритет, но рано или късно ще опрат и до българския пазар ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Важното е, че излезоха изобщо на дансинга ;) България не им е топ приоритет, но рано или късно ще опрат и до българския пазар ;)

 

Каква музика ще им пуснат от летище СОФ? Дано не е само шум в ушите.

Връзка към коментар

 Спомням си, че някъде беше коментирано, но не го намирам и питам и аз: спътничката ми не може да пътува и тръгвам сама, но какво става с чекирането? Билетите ни са на общи резервации - един двупосочен и два еднопосочни. Ако се чекирам само аз на отиване, сигурно ли е, че няма да имам проблеми при чекирането за връщането, което е на същата резевация? Или да се чекираме и двете?

Връзка към коментар

Ще има ли зимни полети до Франкфурт Хаан от Пловдив, или само лятото?

 

Сезонна е линията. Дано Лондон се задържи след изборите.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сега видях, че Ryanair са пуснали в продажба билетите си от София. Отиването към Stansted е 41.99EUR, а връщането започва от 34.99EUR. Но лично за мен, времената на тези полети са ужасни. Може би полета към София не би бил лош, но отиването щеше да е по-добре да е рано сутринта, а не късно вечерта, си мисля аз. Ще  е интересно дали това са им били най-ниските цени или полетите се продават отдавна и за това са се вдигнали малко.

Да и аз сега виждам, че са пуснали в продажба билетите от Сф до Лондон.

Отиването ми излиза с най-ниска цена от 35.69 евро, а връщнаето с 42.83 евро. 

Щом Уиз летят до обед, те ще запълват следобедната нискотарифна дупка. 

Да видим, кой ще оцелее. :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Предполагам, че цените на  София-Лондон с райън ще паднат. Когато пуснаха Букурещ-Лондон и Букурещ-Мадрид, поголовно бяха за по 25евро в посока в един момент, след това се вдигнаха и сега само с дебнене случват такива цени.

Връзка към коментар

Да ви попитам, има ли вариант цените на Раян да падна, или не са като WIzz? До сега не съм им следял цените, но ме интересува конкретно една отсечка Брюксел - Прага на 13 Декември...

Връзка към коментар

Да и аз сега виждам, че са пуснали в продажба билетите от Сф до Лондон.

Отиването ми излиза с най-ниска цена от 35.69 евро, а връщнаето с 42.83 евро. 

Щом Уиз летят до обед, те ще запълват следобедната нискотарифна дупка. 

Да видим, кой ще оцелее. :)

 

Един несигурен полет след половин година с/у три на уиз. Дано изи оцелеят.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Здравейте,

Не знам къде точно да питам, извинявам се ако съм объркала мястото, но ще купувам за пръв път от Rayan Air - има ли нещо, за което да внимавам и крайната цена наистина ли е крайна?

Връзка към коментар

Здравейте,

Не знам къде точно да питам, извинявам се ако съм объркала мястото, но ще купувам за пръв път от Rayan Air - има ли нещо, за което да внимавам и крайната цена наистина ли е крайна?

Пробвай в тази тема :)

Крайна е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Скоро се чудех дали някой е летял от Скопие и колко е надеждно при зимни условия. А то май не са малко ползвалите го... :)

 

Maklerот със сигурност е летял. Предполагам ще се включи. Въпросът към него би следвало да бъде Охрид или Скопие е по-добрият вариант :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.