Прескочи до съдържание

Епизод 2: Магеланци в Лондон през ноември


Препоръчани мнения

Ми ако Duke е съгласен ще ги взема и двете.Като благодарност ще му подарим една фланелка от концерта на Куин и Адам Ламберт :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ми ако Duke е съгласен ще ги взема и двете.Като благодарност ще му подарим една фланелка от концерта на Куин и Адам Ламберт :)

 

Няма проблем, задръжте подаръка... :P

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Люси , ние пък да си спретнем в Будапеща една срещичка?

Иначе и ние с удоволствие бихме се присъединили, но тогава сме в друга посока. :((

Абсолютно съм "за". Тъй като Wizzair отмениха полетите в четвъртък /трябваше да летим на 24 ноември/, сега програмата е променена и ще сме там от 26 до 29 ноември, но доколкото си спомням плановете ти, пак би трябвало да се засечем. Предлагам обаче да се разберем за срещата на лични, за да не спамим темата на лондончани :)

Връзка към мнение

Помислих си за по-лошия вариант, че картите вече са дадени :P

 

Дадени са на вас двамата с Бранко, само някой трябва да мине да ги вземе около НДК. Добре е първо да ги изнамеря вкъщи де... ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Няма проблем, задръжте подаръка... :P

Има време до тръгването ни.Ще се разберем как да ги взема до тогава.Благодаря за жеста

И аз имам Ойстър, ще ви го дам. Аз ще ползвам стандартната си банкова дебит карта.

 

Mary, ако ми напомниш като идваш Октомври, направо ще я вземеш с теб. :)

За това идване октомври що не знаем :)
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Браво на вас, хубаво да си изкарате. :) 
 

Летим към Лондон на 26-ти ноември(събота) с Wizz air рано сутринта и се връщаме в София на следващия ден 27-ми ноември(неделя) късно вечерта, а кацането е по-скоро рано сутринта. :)  

Аз миналата седмица си взех билети за същата схема (събота сутрин - неделя вечер) обаче за 21-23.10   
Офертата с купона на wizztours беше много изкушаваща за  2 полета +1 спане ( Благодарности за подсказката на elateq  :) )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Браво на вас, хубаво да си изкарате. :) 

 

Аз миналата седмица си взех билети за същата схема (събота сутрин - неделя вечер) обаче за 21-23.10   

Офертата с купона на wizztours беше много изкушаваща за  2 полета +1 спане ( Благодарности за подсказката на elateq  :) )

Все пак ако имаш желание, да знаеш, че си добре дошъл да се присъединиш към нас. Сериозно планираме и културни мероприятия :) Знам, че се прибирате предния ден и полетите ви са дълги, но все пак :rolleyes:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Браво на вас, хубаво да си изкарате. :) 

 

Аз миналата седмица си взех билети за същата схема (събота сутрин - неделя вечер) обаче за 21-23.10   

Офертата с купона на wizztours беше много изкушаваща за  2 полета +1 спане ( Благодарности за подсказката на elateq  :) )

Ееее, Фичо, бива ли така? Не стига, че отиваш на други дати, ами и никой от нас не покани! ;)  

 

Той билетът лесна работа, но да питам, че не искам да се натрапвам :) А за спането - ще има ли местенце?

 

Вили, за какво натрапване говориш? Приятно ще ни е на всички! :)

Места за спане има достатъчно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Bulpa, можеш и към бандата да се присъединиш ако имаш желание :)

Благодаря за поканата, следващият път задължително ще се присъединя :)

26-27 ноември е дефилето на младото вино в Пловдив - ще дефилирам из стария град...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ехааа това, което сте направили е много хубаво. За някоя друга дестинация и аз бих се включила, също и ще гледам да дойда на някоя от следващите срещи в София, много ще се радвам да се запозная с повече хора, които споделят моите интереси :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В 2 хостела имаме резервирани места, като в единия има и бар към него - те са с безплатна анулация, ако открием нещо по-подходящо, цената излиза под 60,00 лв. на човек   :)

Хостелът изглежда феноменално!!! Браво, компания :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А твоето оправдание да не дойдеш какво е  :rolleyes:  :lol:  :lol:  :lol:

Ще ви оставя да се мъчите без мен :P

Мислено ще бъда с вас обаче :wub:

 
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Освен и аз да се отбия неделята :) 

 

п.п. Приемам идеи за евтино наземно придвижване от Лондон до Брюксел. Най-евтиното, което намирам, е Мегабус/Фликсбус за 25 евро, ама на фона на едни 3 паунда, които ми се въртят из спомените, това ми се вижда мегаскъпотия :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Освен и аз да се отбия неделята :)

 

п.п. Приемам идеи за евтино наземно придвижване от Лондон до Брюксел. Най-евтиното, което намирам, е Мегабус/Фликсбус за 25 евро, ама на фона на едни 3 паунда, които ми се въртят из спомените, това ми се вижда мегаскъпотия :lol:

 

Пробвай с Юростар и поле мегабуса ще ти се стори евтин :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

ние ще сме лондончани в предната седмица. разминаваме се.

за картите за транспорт ми се ще да запитам - всеки възрастен има нужда от такава (ойстър), нали така? не може с 1 карта 2ма (или повече) да се чекират, така ли? а децата как се движат? ние ще сме с 4 на възрст от 5 до 11. барем поне някое безплатно може ли да мине?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.