Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

Обявявам на всеослушание новината за старта на това състезание.

Обикаля се Тайланд, събират се точки, бият се румънците и наградата е ... екскурзия в Тайланд.
Разбира се, платена от държавата Тайланд промоция е, но в тоя форум толкова много се говори и за Тайланд и за промоции, та не мисля, че нарушавам форумни политики, като я пускам

Аз играя ролята на Опитния Участник в отбора.

Търси се втори!

Ама трябва да мине през конкурс на тема колко много харесвам да пътешествам и приключенствам и колко много харесвам/ще харесам Тайланд  :)

И после да се събират лайкове

Идеята е, че се търси човек с присъствие в социалните мрежи, който да пуска снимки и сводки и видео клипове в реално време и да привлича внимание.

На сайта е разказано почти всичко, което и аз знам. Сайтът е на английски, защото състезанието е международно. Да се знае английски е желателно, но самите сводки и изяви в социалните мрежи се очаква да са на български, защото промоцията е за България.

Който се интересува, да запявяда - регистрацията би трябвало да отвори днес.

Аз самият, нямам участие в организацията, така че надали ще мога да отговоря на всички възникнали въпроси. Що се отнася до разходите - самолетният билет и някакакъв джобен бюджет за придвижване и нощуване в Тайланд са от тях, но предполагам, че ще има и допълнителни разходи. Да покрият визи и застраховки например не са обещали нищо.

 

http://www.thethailandrace.com

 
  • Харесвам 34
Връзка към коментар

Много яко!С удоволствие бих се пробвала, но нямам и един ден отпуск за тази година. Отсега завиждам на теб и на човека, който ще ти партнира в това приключение. Стискам палци и чакам сигнал къде да лайквам:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чак мотивационен клип да им записвам, тоо мач... Иначе идеята е супер!

Само и единствено това ме спира, за момента... иначе да съм се записал вече :)

Идеята наистина е супер!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чак мотивационен клип да им записвам, тоо мач... Иначе идеята е супер!

 

 

Само и единствено това ме спира, за момента... иначе да съм се записал вече :)

Идеята наистина е супер!

 

Форматът и съдържанието на видето не са предписани. Може да е "мотивационно", може да е просто представяне, може да видео от някое приключение, даващо представа за вкуса на автора към пътешествия, може да е поредица снимки, може да е ... каквото ви хрумне, с което да докажете, че сте правилният човек за приключнието и че не страдате от чак такава скромност, че после да не разкажете за преживяното. Струва си малкото усилие.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Форматът и съдържанието на видето не са предписани. Може да е "мотивационно", може да е просто представяне, може да видео от някое приключение, даващо представа за вкуса на автора към пътешествия, може да е поредица снимки, може да е ... каквото ви хрумне, с което да докажете, че сте правилният човек за приключнието и че не страдате от чак такава скромност, че после да не разкажете за преживяното. Струва си малкото усилие.

Домоседко, много късно го обаждаш това начинание. :blush: :blush:

Иначе, веднага щях да се Фърля в приключение. ;)

Е, малко щяхме да сме като баба и внуче ;) ;) ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Някой все пак трябва да му отмъсти на тоз човек! Не, не говоря за румънците.. тях сме ги били от всякъде, който и да изберат като втори участник и грам не го мисля, та даже и фенове ще ни станат! Говоря за Домосед…Крайно време е да си признаем, че много от нас, малко или много му завиждаме ..добре де.. не си признавайте ..знам, че е срамно….. Та ! Начина да му отмъстим е да му натресем някой лудичък. Аз имам личен мотив за отмъщение от има няма 15 годни почти. Онова време в което нямах хал хабер от пътуване и се натресох на арестите/Англия/ и изпочупването ми/Франция/  и куцукайки постнах оня пътепис в дира / има го и тук – б.а./ и с Домосед се заговорихме.. И не стига това... ами попаднах на пътeписите му… после на книгата му.. на блога му.. на сводките му.. и стана тя…така се заразих, че  в акъла ми само пътища и самолетни билети вече. Голям трън ми вкара в петичката ( познато ви е нали?! )  Ох, как ми се ходииииииии…  Пък да го видим как ще се оправя тогаз, с моя никакъв английски, с това, че все ме застигат щуротевини и с това, че винаги съм гладна….хахахах

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Звучи супер,ама токова пътувания съм натрупал да края на годината,че жената вече се мръщи.Иначе съм прекарал 3пъти по 2месеца в Тай и няма да ми е трудно да напиша мотивационно писмо,а и доста снимки имам....ама....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Все повече започва да ми харесва таз една идея... готова съм даже да отложа и пътуването ми до Бирмингам дето съвпада по дати... и да спретна нещо като *мотивационно* писмо. Чудя се само дали да си кажа истината за мотива или да се направя на кокона, колко много заслужавам да отида щото - бла бла бла.... Хм ..да вземем да организираме едно тайно общество и да залагаме капани.. м?!) С общи усилия може и да се справим!!

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

 

 

А като се запишеш - ще сме с едни гърди (и то какви!) пред румънците!  :P  ;)

 

Тая работа без подходящ снимков материал звучи единствено декларативно, а както знаем друго си е око да види...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да отсрамим форума :) , че румънците ни поведоха с 6:2....

... или да си докарам срам ....

 

Регнах се !

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/nikolay-prodanov-11/

 

ако не стане друго, поне си поопресних как се работи с Адоб Премиер и на Сони Вегасите...

знам ли, съдбата може да реши да се избъзика с мен и да си празнувам ЧРД-то в Тайланд :)

 

Пък и да му поолекне малко на Домосед, че то едни знойни каки от нашенско само се бяха нахвърлили :);)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Да отсрамим форума :) , че румънците ни поведоха с 6:2....

... или да си докарам срам ....

 

Регнах се !

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/nikolay-prodanov-11/

 

ако не стане друго, поне си поопресних как се работи с Адоб Премиер и на Сони Вегасите...

знам ли, съдбата може да реши да се избъзика с мен и да си празнувам ЧРД-то в Тайланд :)

 

 

like :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Някой все пак трябва да му отмъсти на тоз човек! Не, не говоря за румънците.. тях сме ги били от всякъде, който и да изберат като втори участник и грам не го мисля, та даже и фенове ще ни станат! Говоря за Домосед…Крайно време е да си признаем, че много от нас, малко или много му завиждаме ..добре де.. не си признавайте ..знам, че е срамно….. Та ! Начина да му отмъстим е да му натресем някой лудичък. Аз имам личен мотив за отмъщение от има няма 15 годни почти. Онова време в което нямах хал хабер от пътуване и се натресох на арестите/Англия/ и изпочупването ми/Франция/  и куцукайки постнах оня пътепис в дира / има го и тук – б.а./ и с Домосед се заговорихме.. И не стига това... ами попаднах на пътeписите му… после на книгата му.. на блога му.. на сводките му.. и стана тя…така се заразих, че  в акъла ми само пътища и самолетни билети вече. Голям трън ми вкара в петичката ( познато ви е нали?! )  Ох, как ми се ходииииииии…  Пък да го видим как ще се оправя тогаз, с моя никакъв английски, с това, че все ме застигат щуротевини и с това, че винаги съм гладна….хахахах

 

Аз нямам един ден отпуск... И не съм фотогенична грам. Но пък Анджи има чар и за България, и за Румъния на куп :) Стискам й палци от сърце! Ще бъде интересна комбинация интелигентния сарказъм на Домосед и саркастичната интелигентност на дамата  :P Успееех!

Връзка към коментар

 


 може да реши да се избъзика с мен и да си празнувам ЧРД-то в Тайланд :)

Пък и да му поолекне малко на Домосед, че то едни знойни каки от нашенско само се бяха нахвърлили :);)

 

Ауууу, Коленце, кака.. разкри ме ! 

Верно съм знойна..и верно се понахвърлям....ама па до сега.. никой не се е оплакал....

 

И не се кахъри за празника, Коле! Ей, на! Пред всички тук обещавам, че ще ти донеса специален подарък за рождения ден от Тайланд!

 

 

 

Така ... филмчето  почти е готово... все пак съм суетна и трябва да го изпипам. 

 

Дали пък да не го кача като се врътне тоз ретроградния..как мислите?!

Редактирано от Angelika
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

 

Верно съм знойна..и верно се понахвърлям....ама па до сега.. никой не се е оплакал....

 

 

На теб са ти знойни само циците - аз дето само по мъже си падам, им се кефя на макс :blush:  :lol:

Успех, слънце! Ретроградността не е в Меркурий, а в нас :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.