Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

Аз само да попитам, каква е логиката да се гласува и за трите кандидатури, като при това положение не се гласува за нито една от тях, а единствено против останалите кандидатури?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз гласувах с удоволствие и за ТРИМАТА! Всеки си има своите пристрастия, но мисля, че една от целите на този форум е да проявим съпричастие и да си помагаме. И тримата имат нужда от подкрепа, от добра дума и един лайк /или няколко/. Още повече, че не е нужно да избираме, а имаме право да гласуваме за всекиго, когото харесваме.

Желая и на трима ви успех! Обикновено се казва: И нека най-достойният да победи! Четейки регламента и коментарите, не съм сигурна по какви критерии ще избират финалистите. Така че ви желая здраве и успех!

И после публикувайте много снимки и преки впечатления!


Аз само да попитам, каква е логиката да се гласува и за трите кандидатури, като при това положение не се гласува за нито една от тях, а единствено против останалите кандидатури?

 

Логиката е да се подкрепят кандидатите. Защото, както някой написа по-горе, те са си НАШИ. Ако организаторите бяха обявили, че победител е този, който събере най-голяма подкрепа под форма на лайкове, тогава имаше смисъл да се гласува само за един човек. Но няма такова условие, нали?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз само да попитам, каква е логиката да се гласува и за трите кандидатури, като при това положение не се гласува за нито една от тях, а единствено против останалите кандидатури?

Ами само това.

 

 

Логиката е да се подкрепят кандидатите. Защото, както някой написа по-горе, те са си НАШИ. Ако организаторите бяха обявили, че победител е този, който събере най-голяма подкрепа под форма на лайкове, тогава имаше смисъл да се гласува само за един човек. Но няма такова условие, нали?

 

Може да няма такова написано правило, но предполагам, че ще гледат броя на харесванията.

Връзка към мнение

 

Логиката е да се подкрепят кандидатите. Защото, както някой написа по-горе, те са си НАШИ. Ако организаторите бяха обявили, че победител е този, който събере най-голяма подкрепа под форма на лайкове, тогава имаше смисъл да се гласува само за един човек. Но няма такова условие, нали?

 

Ами само това.

 

Ясно, значи да не очаквам рушвети по банковата ми сметка от нито един от кандидатите, щото са си наши... :P

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз само да попитам, каква е логиката да се гласува и за трите кандидатури, като при това положение не се гласува за нито една от тях, а единствено против останалите кандидатури?

Логиката е, че за втория етап се класират 10-те ( поне по регламент ) събрали най-много лайкове...

Накрая комисия съставена от по един представител на организаторите, Катареъруейз и третия предполагам ще е блогърът от страната ще гласуват тайно с оценки от 1 до 10 за всеки от 10-те участника. Събралият най-много точки отива ...

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Ясно, значи да не очаквам рушвети по банковата ми сметка от нито един от кандидатите, щото са си наши... :P

Уууф, тва Едвокатите и един лайк не пускат аванта, беееее! ;) ;) ;) ;)

А ние го пазарим за три. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Яяя.... какво джамборе се заформило тука!!! 

Я да си пуснем една хубава песничка .. пък.. каквото такова.. все сме си ние! 

 

 

https://youtu.be/R5_5txkdJfo


Редактирано от Angelika
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, приятели :)

Вече официално и аз съм на тръстиката.

Ето и моя клип :)

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/marina-takacs-21/

 

С огромно удоволствие гласувах за нашите кандидатури, дано спечели някой от нас :))

 

П.С. Поли, жестока песен! От няколко дни нон - стоп я слушам! :))

Редактирано от Matea
  • Харесвам 20
Връзка към мнение

По един вот и от мен за нашите хора. Като се разминават датите и не мога да участвам, поне малко подкрепа да дам. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Явно сериозна магеланска дружина се сбира в тоя Тайланд рейс.

..... ми ний ще напълним рейса само с магеланци бре ! :)

 

----

а аз смятах да те представям тука ... пък то - магеланка :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Много силна кадидатура,  Matea!

 

Ами няма какво да се притесняваме тогава - участникът ще е магеланец. Остава и да победите.  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте, приятели :)

 

Вече официално и аз съм на тръстиката.

Ето и моя клип :)

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/marina-takacs-21/

 

С огромно удоволствие гласувах за нашите кандидатури, дано спечели някой от нас :))

 

П.С. Поли, жестока песен! От няколко дни нон - стоп я слушам! :))

Браво, тичам да гласувам! :)

Явно сериозна магеланска дружина се сбира в тоя Тайланд рейс.

..... ми ний ще напълним рейса само с магеланци бре ! :)

 

----

а аз смятах да те представям тука ... пък то - магеланка :)

Ти не бързай, има време до финала. ;)

Връзка към мнение

Здравейте, приятели :)

 

Вече официално и аз съм на тръстиката.

 

П.С. Поли, жестока песен! От няколко дни нон - стоп я слушам! :))

Юхууууу.. ;) Добре дошла в нашия отбор и успех!

 

Благодаря! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Успех, Matea :)

 

Силни кандидатури се появиха, ще бъде интересно състезание.

Редактирано от bulpa
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Успех на всички кандидати. Гласувах с най-чиста съвест за всички магеланци до тук, ще гласувам и за Матеа.

Жалко, че се търси само един кандидат иначе би излязло страхотна дружина от вас.

Даже изгледах и няколко румънски клипа, за да се ориентирам къде сте. Сигурна съм, че България ще излезе победител.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Много, много благодаря за подкрепата! :wub:

Който и от вас да спечели, за мен лично е удоволствие, че ви познавам. :)

Браво за смелостта, браво за този приключенски  дух, браво за чудесните клипчета!

Домоседко си има достойни последователи тук. :) :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте, приятели :)

 

Вече официално и аз съм на тръстиката.

Ето и моя клип :)

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/marina-takacs-21/

 

С огромно удоволствие гласувах за нашите кандидатури, дано спечели някой от нас :))

 

П.С. Поли, жестока песен! От няколко дни нон - стоп я слушам! :))

И твоето представяне е богато и много свежо! Успех, очертава се оспорвана битка!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Аз ще започна с клипа утре. Предполагам предвижването ще е на стоп, а спането на палатки - това е моята сила. Много се надявам аз да съм избраната:)). Само не разбирам кога ще се провежда състезанието? 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Аз ще започна с клипа утре. Предполагам предвижването ще е на стоп, а спането на палатки - това е моята сила. Много се надявам аз да съм избраната :)). Само не разбирам кога ще се провежда състезанието? 

Ми ти първо се представи, пък после се надявай! Срокът е до 30.

То, без участие как ще се надяваш? Прочети, моля,  условията - първо се представяш, до определен срок събираш харесвания. Нашата  Анжелика, например, има къде 1000. :rolleyes: Събираш повече от 1000  и имаш реален шанс, в следващото ниво , в което има жури за окончателен избор, да те избере. :)

Ха, на слука и успех!

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Аз ще започна с клипа утре.

 

Добре си дошла!

 

Ми ти първо се представи, пък после се надявай! Срокът е до 30.

То, без участие как ще се надяваш? Прочети, моля,  условията - първо се представяш, до определен срок събираш харесвания. Нашата  Анжелика, например, има къде 1000. :rolleyes: Събираш повече от 1000  и имаш реален шанс, в следващото ниво , в което има жури за окончателен избор, да те избере. :)

Ха, на слука и успех!

 

Еее, ти направо скърши крехките криле на надеждата :);)

Пък знаеш ли, може Wild  да изкара някоя яка чета поддръжници... Важно е само да успее да ги организира и надъха.

 

Анджи хич няма да я коментирам... Счупи ротативката :lol:

Заформя се солиден дамски отбор претендентки :P

Де съм тръгнал и аз, барабар Петко с ... момите :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

baiKolio,ти си за цвят и акцент!

Без майтап, желая ти успех!

Аз имам пристрастия и стискам палци за двама претенденти.

Редактирано от clete
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре си дошла!

 

 

Еее, ти направо скърши крехките криле на надеждата :);)

Пък знаеш ли, може Wild  да изкара някоя яка чета поддръжници... Важно е само да успее да ги организира и надъха.

 

Анджи хич няма да я коментирам... Счупи ротативката :lol:

Заформя се солиден дамски отбор претендентки :P

Де съм тръгнал и аз, барабар Петко с ... момите :lol:

Е ти пък, нека имаш и ти един кусур ;) Че не си мома :) :) Пък си трябва и мъж за цвят. ;) ;)

Колкото до надеждата - всичко е възможно, но азбуката започва от А. ;)  ;)  ;) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Браво, Марина! Жестоко видео и перфектен избор на песничка :) Подкрепям всички българи, но да има как за тази кандидатура бих дал няколко гласа. Стискам палци, успех! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.