Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

Може ли и някаква идея как да гласуват тези, които нямат фейсбук профили? Много се възхищавам на ентусиазма, енергията и свежестта на магеланците, които ще участват, и много искам да го изразя, но с фейсбук ми е много ограничително. Не знам дали прокси може да се използва. 

Аз не знам да има друг начин за гласуване освен, чрез ФБ. :( 

Не си единствения тук с този проблем... 

 

Хайде, Анжелко, чакам те за забавата.. :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Правиш един празен профил във Фейсбук с име Иван Драганов и гласуваш  :)

Аз имам 3-4 профила, ама съм им забравил логините на всичките  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аааахх, докато съм си пиела биричката най-сетне се била появила и моята рекламка. :)

Ай!! И аз в кюпа. Докато аз убеждавах други да се запишат за състезанието, един младеж успя да ме убеди и мен. Е, вярно с немалко уговорки и убеждаваници, накрая неустоях и се включих (http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/polina-georgieva-12/). Надявам се да не го разочаровам, разбира се. :) Както и себе си! И си е истинско предизвикателство... Вярвайте ми!

 

Истината е, че който и да спечели ще му трябва сериозна подкрепа! Така че, моля ви да се органиизраме и бъдем единни. Разбира се, ако искате. Всеки румънец си има прилично представяне във фб страницата на Тайланд Румъния /или там както се казва/ и конкуренцията с тях ще е наистина голяма...

Това беше уточняващо и да си знаете!

И нека сме "Един за всички, всички за един".

 

Успех на Бачо Кольо и на всеки, който реши да се запише след мен! :)

 

Поли, успех!

Връзка към мнение

Дами и господа!

Дългоочакваното включване вече е факт! :)

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/angelika-dgibrova-15/

 

Айде от мен да мине първият "лайк"   , че подарък чакам, ми да не съм хептен валат :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Айдееееееееееее ... 

ето го най-после клипа

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/angelika-dgibrova-15/

 

 

Обещах ви, че ще пищя... нали?!

Благодаря на всички, които ме подкукуросаха да участвам, които ме подкрепяха  и които ми помогнаха за направата на клипа!

 Благодаря и на тези дето ще гласувате за мен  та една отколешна мечта да ми се случи и то с човека дето преди 15 години ме вдъхнови да пътувам!

Обичам ви!! 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Много са ви хубави видеата и на тримата. Имате по един лайк от мен и стискам палци някой от вас да е спътникът на домосед. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Айдееееееееееее ... 

ето го най-после клипа

 

http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/angelika-dgibrova-15/

 

 

Обещах ви, че ще пищя... нали?!

Благодаря на всички, които ме подкукуросаха да участвам, които ме подкрепяха  и които ми помогнаха за направата на клипа!

 Благодаря и на тези дето ще гласувате за мен  та една отколешна мечта да ми се случи и то с човека дето преди 15 години ме вдъхнови да пътувам!

Обичам ви!! 

 

Уникално видео, уникална дама... Услех, Анджи!  :wub:

Връзка към мнение

Уникално видео, уникална дама... Услех, Анджи!  :wub:

 

Всъщност.... нямам какво да добавя... ;)

Ауууу, Коленце, кака.. разкри ме ! 

 

 

Како, запри я малко тая твоята агитка... ще счупите брояча на хората... трябва да се рестартираме после :) :)

Браво!!! И за видеото и ентусиазма!

Да си кажа честно хич не искам да съм на мястото на Домосед ако ти спечелиш :);)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ааааа  Благодаря ви! 

 

Днес съм на тръстиката в козметиката..  с едната ръка дера кожи... с другата пиша тука.... хахахах

 

.... ама, че купон ще стане!! :)

Връзка към мнение

Пък за другаря Дюк да не казвам, изчака му се чакането, горкия ;)

 

 

 

Не го мисли, др. Дюк! Той, Анджи я е виждал на живо още по време на една от първите сбирки сред природата и знае за какво иде реч... ;)

 

Преди да гласувам ще попитам Домосед коя кандидатура предпочита, че ми е приятелче от казармата и после ще ми бъде съвестно... :P

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ох, сега погледнах, ми там има една душица само с 5 лайка- :( :( :(

 

Тя си живее у Тайланд, не я мисли :)

Накрая журито ще избере нея, щото кралството да спести от самолетни билети :P

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Тя си живее у Тайланд, не я мисли :)

Накрая журито ще избере нея, щото кралството да спести от самолетни билети :P

Уф, нали съм жалостива, закахърих се. :(

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Браво, Анджи! Само така, с много страст и ако е гарга, да е рошава!

Съжалявам за другите - магеланци, приятели, непознати, но за мен това е печелившият кандидат до момента. Всички се тюхкахте и ахкахте как не можете ама точно сега да участвате в играта. Трябваше мацка с големи топки да ви каже, че ще участва, че да ви хрумне и на останалите да се включите. По едно време истински се притесних, че ще трябва да се жертвам.

Анджи е фотогеничка, с широка усмивка (за другите предимства стана дума вече), оригинална, прави всичко с много хъс и има засега 2500+ приятели и последователи във ФБ. Не се страхува да застане нито пред, нито зад обектива. Ако не сте й чели пътеписа за споменатите гипс и административни пречки, е крайно време да го направите и то тук в магеланци. А домосед като е искал да му е леко, да не се беше хващал на хорото.

Успех на Анджи, а вие - гласувайте.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Еми, гласуваме де! Ама аз гласувам и за тримата, нали са си наши :) Пък който спечели, все ще се радвам и ще се фукам, че го познавам и е вИден магеланец! :) :) :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Поздравления и за тримата НАШИ!!!

 

Много хубави клипчета и всеки един е достоен да бъде победител. Ясно е, за съжаление, че не ние ще определим, кои ще спечели и можем само да покажем подкрепата си към ВСИЧКИТЕ ни кандидати, тъй като не се знае с какво точно кандидатите ще спечелят журито. С други думи: не се знае от кои храст ще изскочи заекът...

 

Успех на всички!

Редактирано от lisska99
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Много силни кандидатури, браво на момичетата (и момчето) :)

Не зная дали ще бъде като гласуването за председател на ООН (с разни блокиращи квоти), но с удоволствие дадох своя глас за тримата магеланци.

Успех!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Поздравления и за тримата НАШИ!!!

 

Много хубави клипчета и всеки един е достоен да бъде победител. Ясно е, за съжаление, че не ние ще определим, кои ще спечели и можем само да покажем подкрепата си към ВСИЧКИТЕ ни кандидати, тъй като не се знае с какво точно кандидатите ще спечелят журито. С други думи: не се знае от кои храст ще изскочи заека...

 

Успех на всички!

 

Толкова си права :) Никакво отказване! 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.