Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

На теб са ти знойни само циците - аз дето само по мъже си падам, им се кефя на макс :blush:  :lol:

 

 

Аз пак да напомня, че тая работа само с декларации не минава... :P

 

(Къде е Фичо, когато ти трябва подкрепа за "снимка, снимка!"? :( )

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

На теб са ти знойни само циците - аз дето само по мъже си падам, им се кефя на макс :blush:  :lol:

Успех, слънце! Ретроградността не е в Меркурий, а в нас :)

E сега вече разпали едно любопитство :P  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз нямам един ден отпуск... И не съм фотогенична грам. Но пък Анджи има чар и за България, и за Румъния на куп :) Стискам й палци от сърце! Ще бъде интересна комбинация интелигентния сарказъм на Домосед и саркастичната интелигентност на дамата  :P Успееех!

 

Абе мен ако питаш и аз нямам и ден - тая година направих месец и половина отпуска, разума казва да се спра, ама пусто кат' сърце не трае :) а и шефа ми се мръщи... :)

А пък за фотогеничност да не споменаваме, не гледаш ли, че на повечето снимки съм с по-фотогеничната ми половина... да не докараме на журито уплахи :)

Като споменах по-добрата ми половина - е , те го де е и шефа дет се мръщи... ама на снимките се маскира успешно :);)

 

 

 

 

Ауууу, Коленце, кака.. разкри ме ! 

Верно съм знойна..и верно се понахвърлям....ама па до сега.. никой не се е оплакал....

 

И не се кахъри за празника, Коле! Ей, на! Пред всички тук обещавам, че ще ти донеса специален подарък за рождения ден от Тайланд!

 

 

Анджи, ти си ми влязла под кожата още с онуй патиланско царство :)

Ама без бой няма се дам :)  Успех с видеото, чакам го с нетърпение. Относно моето - ми толкова си мога ....

И .... за подаръка - направо можеш го закопа нейде из Тайланд и да ми драснеш една карта да ходя да си го ровя февруари. Моля те само за едно, нека да е нейде около Тао/Краби/Пи Пи или Банког, да не не се мъча много :)

Редактирано от baiKolio
Връзка към мнение

Абе мен ако питаш и аз нямам и ден,а и шефа ми се мръщи... ама пусто кат' сърце не трае :)

А пък за фотогеничност да не споменаваме, не гледаш ли, че на повечето снимки съм с по-фотогеничната ми половина... да не докараме на журито уплахи :)

Като споменах по-добрата ми половина - е , те го де е и шефа дет се мръщи... ама на снимките се маскира успешно :);)

 

 

Анджи, ти си ми влязла под кожата още с онуй патиланско царство :)

Ама без бой няма се дам :)  Успех с видеото, чакам го с нетърпение. Относно моето - ми толкова си мога ....

И .... за подаръка - направо можеш го закопа нейде из Тайланд и да ми драснеш една карта да ходя да си го ровя февруари. Моля те само за едно, нека да е нейде около Тао/Краби/Пи Пи или Банког, да не не се мъча много :)

 

Че то баш " Патиланското царство" бе нещото покрай, което се запознахме с Домосед. Още в дира.... и тогава куцукам аз с гипса, цели три месеца, и прозорец ми само екрана на нета, а той разказва ли разказва и вика " Аз ще ходя из Франция, ако някой иска да се включи ще го чакам пред жандармерията на еди кой си град.." .. Малейййй .. чак патерицата ми потрепера...

Та кажи ми сега, Коле...не съм ли мотивирана?! Не на бой с тебе..... на всичко съм готова за да си му го върна :) Домосед.. помниш ли, м?!

 

А за подаръка... да бе.. верно ли си мислиш, че ще те оставя, тъй леесно да си го намериш ...мъко моя тииии :sarcastichand:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Упсссс. Още една кандидатура от България.

Ще вземем да изравним комшиите ;)

Изглежда свястна... лайкнах я... :)

 

... Айде бе Анджи, тоз ретроградния не мина ли вече!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Я,ме светнете моля!Как седи въпросът с лайковете?

Само веднъж ли мога?Или, ако сменям дивайсите, мога и по повече?

Упсссс. Още една кандидатура от България.

Ще вземем да изравним комшиите ;)

Изглежда свястна... лайкнах я... :)

 

И аз така:)))
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Я,ме светнете моля!Как седи въпросът с лайковете?

Само веднъж ли мога?Или, ако сменям дивайсите, мога и по повече?

И аз така:)))

Мисля е по веднъж за всеки кандидат, т.е. можеш да лайкнеш всички, ако ти е на сърце ;). Свързано е с профила във фейса. Дивайсите нямат значение...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Лайкнах двамата наши- Поли и бай Кольо. :) Супер са и двамата !!!

На другите две българки не ми харесаха размазаните им видеа :lol:  и затова не ги лайкнах.

Сега вече чакам Анджи да се появи :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аааахх, докато съм си пиела биричката най-сетне се била появила и моята рекламка. :)

Ай!! И аз в кюпа. Докато аз убеждавах други да се запишат за състезанието, един младеж успя да ме убеди и мен. Е, вярно с немалко уговорки и убеждаваници, накрая неустоях и се включих (http://www.thethailandrace.com/competitors/bg/polina-georgieva-12/). Надявам се да не го разочаровам, разбира се. :) Както и себе си! И си е истинско предизвикателство... Вярвайте ми!

 

Истината е, че който и да спечели ще му трябва сериозна подкрепа! Така че, моля ви да се органиизраме и бъдем единни. Разбира се, ако искате. Всеки румънец си има прилично представяне във фб страницата на Тайланд Румъния /или там както се казва/ и конкуренцията с тях ще е наистина голяма...

Това беше уточняващо и да си знаете!

И нека сме "Един за всички, всички за един".

 

Успех на Бачо Кольо и на всеки, който реши да се запише след мен! :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Страхотно преставяне, Поли! И страхотно парче! Все таки, и аз съм на мнение, че трябва да се обединим зад един кандидат. Нека го решим тук, ако може с анкета и гласуване и да ударим. Иначе ще си стане "българска работа" и ....каквото и да стане, ще бъде забавно :) Мисля, и че стратегически правилно би било да гласуваме за най-слабия кандидат на румънците, който за момента ми се вижда Vlad Nikulescu. Успех на всички магеланци, дръзнали да участват!

 
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Страхотно преставяне, Поли! И страхотно парче! Все таки, и аз съм на мнение, че трябва да се обединим зад един кандидат. Нека го решим тук, ако може с анкета и гласуване и да ударим. Иначе ще си стане "българска работа" и ....каквото и да стане, ще бъде забавно :) Мисля, и че стратегически правилно би било да гласуваме за най-слабия кандидат на румънците, който за момента ми се вижда Vlad Nikulescu. Успех на всички магеланци, дръзнали да участват!

 

 

Имаш право да гласуваш за колкото искаш кандидати по един път, затова не виждам смисъл да избираме само един от нашите. Нали можем да гласуваме за всичките :) Не виждам смисъл и да гласуваме за румънците, какво като гласуваме за най-слабия. Или може би аз нещо не схващам...

По-добре е да популяризираме профилите на нашите в социалните мрежи, за да могат и нашите приятели, които не са магеланци да гласуват за тях. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Страхотно преставяне, Поли! И страхотно парче! Все таки, и аз съм на мнение, че трябва да се обединим зад един кандидат. Нека го решим тук, ако може с анкета и гласуване и да ударим. Иначе ще си стане "българска работа" и ....каквото и да стане, ще бъде забавно :) Мисля, и че стратегически правилно би било да гласуваме за най-слабия кандидат на румънците, който за момента ми се вижда Vlad Nikulescu. Успех на всички магеланци, дръзнали да участват!

 

 

 

Благодаря, Ели!

 

Нямах предвид това, а за самото състезание. За там би било добре да сме обединени, нооооо... Там ще ги бием на терен! :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Доколкото разбрах, 5 човека ще прескочат първия кръг, затова можем да си гласуваме за 5-ма. Аз чакам още 3-ма магеланци  :) Само, моля, като се регистрират да ни информират, че аз не ги познавам. Само Анджи разбрах как да я позная  :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Да задам един много глупав въпрос: искам да отбележа "харесване", но ме препраща веднага към фейсбук. Има ли друг начин да отбележа, не съм в никакви социални мрежи и намам намерение да се включвам?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Охххх..  моя клип ще е готов чак  утре сабахлян.... 

 

Като го кача ще пищя силно тук ...да си знаете... 

Румънциииии ... идем!!! Идееееем!!!  :hunter:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Абе доста хора разбрахме как да я познаем :) , ама на, няма я :) ...

Пък за другаря Дюк да не казвам, изчака му се чакането, горкия ;)

 

----

Анджи, да не вземеш да ми се разсърдиш. Макар да не се познаваме лично, аз ви приемам всички тук за свои и понякога си позволявам малко дебелашки шеги...

Не го приемай сериозно... Притеснявам се, щото, нали там ... подаръка... :);)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Поздравления за Полина и Николай за включването в състезанието! Видеата ви бяха много добри. Надявам се наистина да разбиете румънците "на терен".

Всеки от вас от мен /и децата ми/ има по 3 лайка. Мога ли на този етап да направя нещо повече? Освен да помоля и мои приятели да гласуват за вас?

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Според мен ако всички магеланци, или поне тази част от нас, които имат профили в социалната мрежа пуснем по един линк в собствените си профили нашите имат големи шансове за успех :)

https://www.facebook.com/roje58

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Абе доста хора разбрахме как да я познаем :) , ама на, няма я :) ...

Пък за другаря Дюк да не казвам, изчака му се чакането, горкия ;)

 

----

Анджи, да не вземеш да ми се разсърдиш. Макар да не се познаваме лично, аз ви приемам всички тук за свои и понякога си позволявам малко дебелашки шеги...

Не го приемай сериозно... Притеснявам се, щото, нали там ... подаръка... :);)

 

... абе аз на майтап нося.... и на път нося... и подаръци нося....а ти.. мъдро го даваш! Похвално! :)

 

п.с. ... хах.. и ако кажете, че аз па нямам снимки в нета... най-голямата Гарга...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Може ли и някаква идея как да гласуват тези, които нямат фейсбук профили? Много се възхищавам на ентусиазма, енергията и свежестта на магеланците, които ще участват, и много искам да го изразя, но с фейсбук ми е много ограничително. Не знам дали прокси може да се използва. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Успех, съжалявам че ще пътувам по това време, иначе и аз щях да опитам.... Но ще го приема за победа, ако някой от "нашите" спечели:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.