Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2017: Правила, участие и срокове


Препоръчани мнения

AlexandraKo, ако имаш нужда от помощ, ще се радвам да помогна.   :)

 

Аз вчера се опитах да подбера няколко снимки за календара ... трудна работа. :(

Мнооооого съм снимала. И най-вече с телефона. :lol:

Благодаря ти, сигурно ще имам нужда.:(
Връзка към мнение

Ох, стискам едно снимчица от лани, само си я гледам и и се радвам. :) Ако се справя с програмата, ще я пратя. :))И ако сколасам със срока де. :((

Аз също бях писала, че мога да помогна. :) Но кропа малко ще промени композицията.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз докато се усетя, че снимката трябва да е правена съответния месец ... общо взето ги разхвърлях моите из месеците, в които имам важни дати в живота си :D 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз също бях писала, че мога да помогна. :) Но кропа малко ще промени композицията.

Много ти благодаря, от утре ще започна да опитвам и ще моля за помощ. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много ти благодаря, от утре ще започна да опитвам и ще моля за помощ. :)

Ще се довериш на Теди!? :lol:  Та тя не може да оправи къде е небето, къде е земята :laugh:

Прати ми ги на мен. ;) Ще ти ги върна абсолютно готови за "състезанието" - няма да си ги познаеш :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ограничения: по 2 снимки на човек на месец.  Стремим се да няма повече от 30 снимки във всяка месечна анкета, за това ако има повече може да помолим хората с по 2 снимки да елиминират едната. Ако има много повече, може да имам междинен рунд гласуване, но като цяло гледаме да избегнем това заради липсата на време. 

Гоше,гледам че в месец Април има дублиране на снимки в смисъл качени пет снимки от Германия с едно и също име евентуално от един  автор и така снимките набъбват и може да станат над 30,а това може да подведе някои хора.Има ли възможност тази неточност да се коригира?

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Гоше,гледам че в месец Април има дублиране на снимки в смисъл качени пет снимки от Германия с едно и също име евентуално от един  автор и така снимките набъбват и може да станат над 30,а това може да подведе някои хора.Има ли възможност тази неточност да се коригира?

 

Има, тези дни ще спра формата за малко и ще я прочистя от подобни грешки. А и да станат над 30, това не е причина да не си пуснете снимките :)

Връзка към мнение

Има, тези дни ще спра формата за малко и ще я прочистя от подобни грешки. :)

 

 Аз ,си ги пуснах,но с условието да са правени съответния месец,ми останаха доста празни месеци. ;)

Нямам търпение да видя всички снимки и техните автори!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Формата отново работи. Попрочистих дублирани кадри, но има няколко случая, където сте спали при оразмеряването :) Ще пиша лични съобщения идните дни. 

 

Страхотни снимки има и тази година! :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз също мисля да кача, но още обработвам и не мога да избера. :) Ако имам някакви драми с размери или т.н нали ще подскажеш, че съм сгафил?

 

Да, в списъка лъсват веднага неоразмерените снимки. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Формата отново работи. Напомням да си оразмерите снимките преди качване :) Тези, на които не бяха оразмерени получиха лични съобщения, надявам се да ги качат отново. 

Връзка към мнение

Увеличаваме срока за приемане на снимките до 30.09. 01-02.10 ще ги използваме за доуточнения и редакции, анкетите за гласуване ще са от 03.10.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ура! Успях и аз да се справя. До вчера не можех една снимка да си кача в мненията, днес вече снимки за календар качвам... Аз участвам  по-скоро на Олимпийския принцип. Не видях някъде да има ограничения какво да има всъщност на снимките, предполагам, че масово са разни пейзажи, залези, изгреви, чудеса...Затова сложих една много цветна снимка от един пазар, ей така, за цвят и настроение. Надявам се, да ви усмихне :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Увеличаваме срока за приемане на снимките до 30.09. 01-02.10 ще ги използваме за доуточнения и редакции, анкетите за гласуване ще са от 03.10.

Жоро, а имаш ли изискване към размера и големината на файла. Моите са големи, мога малко да ги резна.

Връзка към мнение

Жоро, а имаш ли изискване към размера и големината на файла. Моите са големи, мога малко да ги резна.

 

15МБ мисля е огрничението и то е по-скоро на системно ниво. След това форума ги оразмерява до 650 пиксела и няма проблеми.

 

След малко пак ще спра формата да видя как върят нещата и дали има нужда от оразмеряване на някои снимки. 

Връзка към мнение

Днес формата не работи. Това технически проблем ли е или временно спиране?

 

Времено беше, оглеждах пак дали има снимки не по правилата. Сега вече работи. 

Връзка към мнение

Много, много искам да участвам и аз :)  Знам, че ще ми се смеете на смотаните снимки, но на мен си ми харесват и довечера ще ги кача, пък каквото ще да става. Само да уточним за вечно не разбралите като мен - трябва снимката, с която се участва в даден месец, задължително да е заснета в съответния месец, така ли? Ако е така ще мога да участвам само в 2-3 месеца, респективно да кача 2-3 снимки :unsure:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много, много искам да участвам и аз :)  Знам, че ще ми се смеете на смотаните снимки, но на мен си ми харесват и довечера ще ги кача, пък каквото ще да става. Само да уточним за вечно не разбралите като мен - трябва снимката, с която се участва в даден месец, задължително да е заснета в съответния месец, така ли? Ако е така ще мога да участвам само в 2-3 месеца, респективно да кача 2-3 снимки :unsure:

 

Да, силно препоръчително е снимките да са правени в месеца, в който ще участват. Имаш право на 2 снимки на месец, така че спокойно можеш да качиш 5-6. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.