Прескочи до съдържание

Фалитът на "Алфатур"


Препоръчани мнения

Натъжих се като разбрах за фалита на Алфатур, защото съм пътувала с тях до Египет за колосалната сума от 200 евро включваща полет и 7 нощувки в 4-зведен хотел на база Ол Инклузив - как да устоиш. И винаги си спомням за тях и Червено море с едно умиление... Майтапа настрана, но впечатлението ми от тях беше много добро - любезни, коректни, всичко беше много точно с почивката.

 

Те заради подобни оферти фалираха. Агенцииите с които бях пътувал аз също вече са фалирали. Ако си правиш лошо сметката и продаваш предварително резервирани пакети на загуба, рано или късно закономерно идва фалита.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В крайна сметка важното е всеки да разполага с цялата информация. За съжаление все още за много хора пътуване = агенция и пътуване = много пари. Тук се борим с тези два мита, пък останалото е въпрос на лична преценка. Ако прецениш плюсове и минуси и накрая с агенцията се струва по-добре - смело напред. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.