Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Някой пътувал ли е с тази авио компания и какво му е мнението за нея? Видях доста негативни мнения в trip adviser и това ме отказа да купя за Чили за 250е от Мадрид.

Връзка към мнение
Преди 1 час, mpetkov91 каза:

Някой пътувал ли е с тази авио компания и какво му е мнението за нея? Видях доста негативни мнения в trip adviser и това ме отказа да купя за Чили за 250е от Мадрид.

Пътувах през ноември - Париж - Фор де Франс и връщане от Поант а Питр до Париж. Никакви забележки, освен че преди моите полети бяха отменили няколко. Нови самолети, удобни седалки, излетяхме и кацнахме на време. Малко е тагав чек-ина. Кара те да платиш за да се чекираш, но от стотния опит и с не помня каква врътка ти намира места безплатно. Може и на гише разбира се. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 15 часа, mpetkov91 каза:

Някой пътувал ли е с тази авио компания и какво му е мнението за нея? Видях доста негативни мнения в trip adviser и това ме отказа да купя за Чили за 250е от Мадрид.

Негативите в Трипадвайзър ги четохме и ние, но те касаеха предимно отменени полети от Карибите (мисля, причинени от стачка във Франция) и някакви типични мрънкания в американски стил.

 

Нашите полети от/ до Чили бяха пълни, но комфортни и организационно изпълнени без забележки. Моят негатив е единствено, че имаше информационно противоречие/неяснота в сайта на Иберия (от където купихме билетите) дали за толкова дълъг полет ще има безплатна храна. Нямаше, но можеше да се поръчва по всяко време. На връщане имахме аварийно кацане в Бразилия заради здравето на пътник, всичко беше изпълнено много професионално и с всички взети мерки за безопасност за останалите пътници.

 

Добавям още: по времето, когато трябваше да летим удължиха безплатния onboard entertainment, когато стане платен, сигурно ще е тегаво. Също така не успяхме да се доредим да си зареждаме устройствата, на спящите стюардите минаваха и изключваха кабелите. Носете си слушалки, защото са платени, това беше споменато по-напред в темата и бяхме наясно.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 15 часа, mpetkov91 каза:

Някой пътувал ли е с тази авио компания и какво му е мнението за нея? Видях доста негативни мнения в trip adviser и това ме отказа да купя за Чили за 250е от Мадрид.

Аз пътувах с тях до Монреал. Перфектно си беше. Напълно комфортно, добро обслужване, без никакво закъснение и на двата полета и доста празни места на единия полет. Няма никакво мрънкане, като в нискотарифна компания, за ползване на празна, по-удобна седалка.   

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Летях с тях до Буенос Айрес. Запълването и на двата полета беше на 100%. Чисто нови самолети, нямам никакви забележки. Позволяват да си внесеш храна и напитки отвън. Носете си слушалки, защото иначе се заплащат допълнително.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

И ние ще летим с LEVEL 🙂 Има време, чак април. Чудя се нещо. Сега опитвам да се чекирам и ми излиза това съобщение:

We are afraid check in is not available at this time for this booking.
Check in online opens 1 day before departure and closes 7 hours before departure. If you cannot check-in online, please be at the airport 4 hours before departure on the day of your flight to check in there.

Та, ако не успеем да се чекираме онлайн, то нали няма  да е проблем, ако сме 3 ч. преди полета на летището. Чекирането на летището би трябвало да е безплатно, нали така?  Ще летим Орли - Ню Йорк, ако има значение.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Здравейте, имам следното питане - Level са ми променили часа на тръгване, беше 17:35, сега е 18:30 ч. Не е фатално, но все пак - имат ли право? Полетът е на 02.04, не мога да разбера кога са го променили, но със сигурност е тези дни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , Eva eva каза:

Здравейте, имам следното питане - Level са ми променили часа на тръгване, беше 17:35, сега е 18:30 ч. Не е фатално, но все пак - имат ли право? Полетът е на 02.04, не мога да разбера кога са го променили, но със сигурност е тези дни.

Не е като да не им се случва на тях, и при нас има промяна от днес, с малко над 2 часа. Имат право, няма какво да се направи, достатъчно рано ни уведомяват, ако не ни изнася може да поискаме евентуално да ни върнат парите. 

Връзка към мнение
5 minutes ago, logist13 said:

Не е като да не им се случва на тях, и при нас има промяна от днес, с малко над 2 часа. Имат право, няма какво да се направи, достатъчно рано ни уведомяват, ако не ни изнася може да поискаме евентуално да ни върнат парите. 

Ами, мен никой не ме е уведомил. Добре, че влязох в сайта да видя. Все пак си мисля, че имаше някакъв срок, след който нямат право да правят промени в разписанието.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Eva eva каза:

Ами, мен никой не ме е уведомил. Добре, че влязох в сайта да видя. Все пак си мисля, че имаше някакъв срок, след който нямат право да правят промени в разписанието.

Срокът е 14 дни преди полета.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
29 minutes ago, Eva eva said:

Здравейте, имам следното питане - Level са ми променили часа на тръгване, беше 17:35, сега е 18:30 ч. Не е фатално, но все пак - имат ли право? Полетът е на 02.04, не мога да разбера кога са го променили, но със сигурност е тези дни.

A дали няма мейл- може и в spam/ junk да е?

Връзка към мнение
преди 8 минути , Eva eva каза:

Ами, мен никой не ме е уведомил. Добре, че влязох в сайта да видя. Все пак си мисля, че имаше някакъв срок, след който нямат право да правят промени в разписанието.

Могат да правят каквито искат промени, но дължат обезщетение в 14 дневния срок преди полета и то ако полета тръгва от Европа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
12 hours ago, Eva eva said:

Не, нямам мейл. 

Благодаря за отговорите, ще следя нещата, дано да няма повече промени. 

 

РедактирВам 🙂 Получих мейл за промяната 🙂 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На ‎7‎.‎2‎.‎2020‎ г. в 10:20, Doctor Who каза:

Могат да правят каквито искат промени, но дължат обезщетение в 14 дневния срок преди полета и то ако полета тръгва от Европа.

https://magelanci.com/forums/topic/11010-смяна-на-полет-с-aegean-за-след-5-дни/?do=findComment&comment=246276

 

 

 

В случаят е 1 час по-късно и  няма обезщетение.

Авиокомпанията не дължи обезщетение, когато е уведомила пътника:

  • повече от 14 дни преди датата на отменения полет
  • от 7 до 14 дни и е предложила премаршрутирате с час на заминаване до 2 часа преди разписанието за отменения и час на пристигане до 4 часа след разписанието за отменения
  • под 7 дни и предложен заместващ полет излитащ не по-късно от 1 час и пристигащ до 2 часа след разписанието за отменения
  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Level преустановяват всички полети от Париж Орли и ще оперират единствено от Барселона... ако изобщо оцелеят. 

 

https://travel-dealz.de/news/level-frankreich-schliessung/

 

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Жалко. Трябваше да летя с тях април по маршрут Париж-НЮ. Канселираха ми полета и ми предложиха кредит, който приех. С него юни месец, доста оптимистично, си купих полети Париж-НЮ за септември. Все още са заредени и се продават, сигурно ще ги отменят. В такъв случай няма да приема вече кредит.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 34 минути , Eva eva каза:

В такъв случай няма да приема вече кредит.

Те пари едва ли имат. 

преди 30 минути , IPBurov каза:

Гуадалупе и Мартиника се отдалечават все повече. След фалита на XL цените скочиха нагоре, а сега и Левел отпадат като конкурент - за жалост. 

За мен по-лошото е че след Norwegian и сега Level,  ерата на лоу-кост полетите до Северна Америка и едва проходилите към Южна Америка замира. Дано изникне нещо ново. 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Странна работа - имах полет с Level септември месец по маршрут Париж-Ню Йорк. Влязох си в профила и ми предложи три варианта - да приема промяната, да взема ваучер или да променя датите. Гледах, гледах, не видях каква е промяната - дати, часове, летища, всичко си беше същото. В крайна сметка заявих ваучер, така или иначе не смятам, че септември ще може да се лети спокойно до Щатите. 

Гледам, че имат заредени полети към края на годината до Мартиника и Гваделупе от Барселона, дано да успея да си използвам ваучера 🙂 Странното е, че имат заредени полети и от Париж.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.