Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Явно сме имали късмет с полетите ни до Монреал. Без никаква промяна, без минута закъснение и добро ниво на обслужване. А беше сега - 20.09 до 29.09.2018 . 

Но и при нас беше през сайта на Иберия всичко, а нямаше онлайн чекинг.  

Надявам се да е и при вас без проблем!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз летя за Поант а Питр на 5 ноември и се връщам от Фор де Франс на 16. Дръжте ни в течение дали летите. Длъжни ли са да обезщетят или премаршрутират при отмяна? 

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към мнение

Една идея за трансфер през Париж. На 320 километра от Париж е Брюксел, но с влака Thalys това разстояние се взима за 1 час и 20 минути, а промоционалната цена е 29 евро за възрастен и 15 евро за деца. От Орли до Шарлероа може да се направи трансфер за около 3-4 часа. От Шарлероа до София има често билети по 10 евро с Уиз ер.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Topfly каза:

Една идея за трансфер през Париж. На 320 километра от Париж е Брюксел, но с влака Thalys това разстояние се взима за 1 час и 20 минути, а промоционалната цена е 29 евро за възрастен и 15 евро за деца. От Орли до Шарлероа може да се направи трансфер за около 3-4 часа. От Шарлероа до София има често билети по 10 евро с Уиз ер.

Аз замислям директно от Орли до Милано с Азурите, а от там с Раян има билети по 10 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
1 minute ago, Marisha said:

Аз замислям директно от Орли до Милано с Азурите, а от там с Раян има билети по 10 евро.

Това също е вариант, но при повече полети е по голям шанса нещо да се обърка. Влакове между Париж и Брюксел има на почти всеки 1-2 часа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Topfly каза:

Това също е вариант, но при повече полети е по голям шанса нещо да се обърка. Влакове между Париж и Брюксел има на почти всеки 1-2 часа.

Обаче полета от Шарлероа е 14 часа, което в моя случай налага нощувка. А и придвижване от летище Орли до жп гара в Париж и от жп гара в Брюксел до Шарлероа с багаж не ми харесва и като цена и като време.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 7.10.2018 г. в 16:20, Marisha каза:

И ние трябва да летим с тях до Мартиника. И нашите са променени. 

И нашите са променени. :huh: Поне са на същите дати (засега), че отначало изтръпнах, понеже вече сме взели билети за свързващи полети. 
(за началото на декември) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

преди 7 часа, Topfly каза:

Една идея за трансфер през Париж. На 320 километра от Париж е Брюксел, но с влака Thalys това разстояние се взима за 1 час и 20 минути, а промоционалната цена е 29 евро за възрастен и 15 евро за деца. От Орли до Шарлероа може да се направи трансфер за около 3-4 часа. От Шарлероа до София има често билети по 10 евро с Уиз ер.

Още една идея за полет до Париж.С Аеджиън София-Атина(4 ч.)-Париж(Д.Гол)-30Е.Билетите са края на януари.

Редактирано от malkia
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 4 минути , Stanislav Dimitrov каза:

 

Още една идея за полет до Париж.С Аеджиън София-Атина(4 ч.)-Париж(Орли)-30Е.Билетите са края на януари.

Така ще се предвижваме на отиване, хубаво, че са на един билет. На връщане не ме устройват часовете, пак трябва да нощувам в Париж, а аз не искам.

Връзка към мнение

Marisha,като измислиш нещо за връщане,моля сподели.И ние сме така на отиване за Гваделупе на 29.01,а жена ми с детето се връщат на 11.02.Разигравах доста комбинации,но няма нищо изгодно евтино и без много придвижване.

Редактирано от malkia
Връзка към мнение
преди 1 минута , Stanislav Dimitrov каза:

Marisha,като измислиш нещо за връщане,моля сподели.И ние сме така на отиване 29.01,а жена ми с детето се връщат на 11.02.Разигравах доста комбинации,но няма нищо изгодно евтино и без много придвижване.

Засега измислих само с Азурите от Орли до Малпенса и с Раян до София. Но сметки се са оказали без кръчмар. Азурите махнаха обедния полет, а след това с тази промяна на часовете на Левел ще се наложи да спим до Малпенса и да се прибираме на следващия ден, ако изберем този вариант. Но поне не сменяш летищата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравейте, 

 

полетът ми с Левел (Орли-Поант а Питр) наближава. В интернет основно има ревюта за отменени полети без никаква информация и отказан чекин. 

 

Някой летял ли е скоро ОТ ПАРИЖ с тази компания може ли да сподели опит? Дори във флайтрадар няма инфо за полетите им (Lv8001 и LV8006).

Редактирано от Kaloyan89
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 52 минути , Kaloyan89 каза:

Здравейте, 

 

полетът ми с Левел (Орли-Поант а Питр) наближава. В интернет основно има ревюта за отменени полети без никаква информация и отказан чекин. 

 

Някой летял ли е скоро ОТ ПАРИЖ с тази компания може ли да сподели опит? Дори във флайтрадар няма инфо за полетите им (Lv8001 и LV8006).

Във FR24 полетите са LV1 и LV2 и не виждам скоро да са били канселирани. Приятели летяха през септември и бяха доволни от полетите.

На мен ми предстои през февруари.

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Благодаря! Явно че летят, чудесна новина. Ще докладвам при всички случаи. Според трипадвайзър няма проблеми с полетите т Барселона, но пт Париж има отмени и отказан бординг. Според мен правят системен овърбуукинг, така че един съвет - чекирайте се 2-3-4 часа преди полета. Последните 10-20 души им отказват бординг без обяснения (според трипадвайзър пак).

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Аз летях в края на септември до Монреал. и на отиване и на връщане без какъвто и да е проблем, нито минута закъснение и доста удобно пътуване.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 11 часа, Kaloyan89 каза:

Според мен правят системен овърбуукинг, така че един съвет - чекирайте се 2-3-4 часа преди полета. Последните 10-20 души им отказват бординг без обяснения (според трипадвайзър пак).

Калоян, тук нещо не можах да схвана логиката...

Какво печелиш, като се чекираш 2-3-4 часа преди полета?

 

 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Аз току що направих онлайн чекин, малко е сложно защото те кара да плащаш за места. От третия път успях да избера да ми избере автоматично (и безплатно) места - и двете са на коридор, чудесно. 

 

Иначе според мен продават повече билети, отколкото имат седалки, и като се запълни самолета, последните на опашката не ги пускат за бординг. Така пише в трипадвайзър поне - последните 15-20 души им казвали, че са закъснели и затваряли бординга. 

 

Аз мисля да не рискувам и да се появя 2-3 часа по-рано. 

Връзка към мнение
32 minutes ago, Kaloyan89 said:

Аз току що направих онлайн чекин, малко е сложно защото те кара да плащаш за места. От третия път успях да избера да ми избере автоматично (и безплатно) места - и двете са на коридор, чудесно. 

 

Иначе според мен продават повече билети, отколкото имат седалки, и като се запълни самолета, последните на опашката не ги пускат за бординг. Така пише в трипадвайзър поне - последните 15-20 души им казвали, че са закъснели и затваряли бординга. 

 

Аз мисля да не рискувам и да се появя 2-3 часа по-рано. 

По принцип 21 дни преди полета отварят онлайн чекинга. Ако нямаш бърза работа 600 евро също не е за пренебрегване 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Е то вероятно няма значение кога си се чекирал, а дали си последен на опашката

А и има разлика между овърбукинг и 

преди 1 час, Kaloyan89 каза:

последните 15-20 души им казвали, че са закъснели и затваряли бординга

от друга страна не знаеш кой го е писал това, може да му е първи полет и нищо да не е разбрал... 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен има следния проблем. Полета го обявиха за чекиране на голямото табло около 1,20 пред часа на излитане. А иначе пред самия салон за чекиране имаше малко табло само за салона и там полета си беше обявен още около 3 часа преди часа - всъщност когато пристигнах на Орли вече беше обявен и явно чекираха от преди това. Наистина може някои хора да не са го видели навреме и да са отишли по-малко от час преди полета. При мен беше полет за Канада, предполагам обаче че е подобно и за полетите до Мартиника, дори и да се водят вътрешни за Франция. А ако си закъснял , какъвто и да е проблема, няма 600 евро.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.