Прескочи до съдържание

Попълване на профила с информация


Препоръчани мнения

вижда се ясно,че шанса да получиш информация е една идея по-голям ,ако ти е пълен профила.

 

Пък ако си готина мацка - още по-голям. :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Пък ако си готина мацка - още по-голям. :lol:

 

Правилно! Аз в началото теб (поради липса на достатъчно информация и снимка на аватара) лично те мислех за мацка и редовно изпитвах желание да ти пусна лично съобщение... :biggrin:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Правилно! Аз в началото теб (поради липса на достатъчно информация и снимка на аватара) лично те мислех за мацка  :biggrin:

Признавам си, че и аз до скоро така мислех. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Правилно! Аз в началото теб (поради липса на достатъчно информация и снимка на аватара) лично те мислех за мацка и редовно изпитвах желание да ти пусна лично съобщение... :biggrin:

 

Ааа, някои са пускали... :lol:  :lol:

 

 

Мислех си, че е единично заблуждение, пък то... :lol:  Ама пише си "Пол Мъж" в профила, сега погледнах. Което идва да рече, че и да пишеш, и да не пишеш, няма кой да прочете. Тъй че за какво е целият този зор?  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хич не ми трябва да гледам профила - никоя мацка няма да изпише " медвед не читатель, медвед исследователь", т.е. да се самоопредели като мечка :D :D :D

Редактирано от Niceday
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Странни хора, пътуват заедно, напиват се заедно, ама си крият годините като млада тъща пред гиздав зет.

Остроумно, но невярно. ;)

 

 

Ааа, някои са пускали... :lol:  :lol:

 

 

Мислех си, че е единично заблуждение, пък то... :lol:  Ама пише си "Пол Мъж" в профила, сега погледнах. Което идва да рече, че и да пишеш, и да не пишеш, няма кой да прочете. Тъй че за какво е целият този зор?  :lol:

 

При това положение - някой трябва да се замисли ... ;)

Всъщност, Георги трябва да се замисли - дали да не сложи "сексуална ориентация" в полетата за попълване. :)  :lol:

Връзка към мнение

Ако оставим настрана майтапите и личното желание за попълване на профила, по цял ден оправям проблемите на заблудени идеалисти, на които са им откраднали личните данни и снимки. А още по-любим момент ми е разни вкиснати лелки да ми пишат писма как щели да ме държат лично отговорен, защото нямат елементарна интернет култура как да се опазят. Изнесете ли нещо в инернет, то става публично и родната милиция не може да ви опази, колкото и Веско Маринов да пее за това.  :lol:

 

Този форум е пълен с готини хора, но не си мислете, че всички са такива  и имате контрол над информацията, веднъж изнесена в интернет. Това е нещо към което да подходиш отговорно и призивите към качване на такава информация могат да нанесат сериозна вреда.  ;)

  • Харесвам 19
Връзка към мнение

В подкрепа на по-горе казаното се учудвам, че съществува тема "Предстоящи пътувания", в която се дават и датите на отсъствие, но аз съм малко параноичка и не говоря за бъдещи планове за нищо, докато не стане факт.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Правилно! Аз в началото теб (поради липса на достатъчно информация и снимка на аватара) лично те мислех за мацка и редовно изпитвах желание да ти пусна лично съобщение... :biggrin:

 

Признавам си, че и аз до скоро така мислех. ;)

 

Хахаха

И аз :) до преди малко :)

 

 

 

 

А аз затова го проверих Meidj с очна ставка наживо  :biggrin:, та мога да потвърдя - мъж е!  :biggrin:

----

 

лично те мислех за мацка и редовно изпитвах желание да ти пусна лично съобщение... :biggrin:

 

Ти само на мацките ли пускаш лични съобщения ?  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На мен ми влияят демотивиращо да отговоря само две неща : "здравейте, няма време да чета, кажете ми еди кво си..." и "здравейте, изчетох всичко, ама не открих..." и следва нещо, което е отговорено в предишното мнение и поне в 15 други. Колко е попълнен профила по никакъв начин не би ми повлияло да помогна, ако мога. :)

 

+1

Ако имам нужния отговор на зададен въпрос, не се интересувам от профила на питащия.

 

Преди време, на една винена сбирка, стана въпрос за пътувания. Една групичка, точно се бяха върнали от Билбао и въодушевени разказваха. От дума на дума, се разбра, че са чели моята тема за Билбао и информацията им е била от полза при планирането.  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Еми честно казано не вярвах, че такава тема въобще ще се зачекне в този форум. Като не съм сигурна дали отговарям на мъж или жена просто си подбирам думите така, че остане неутрално. Пък и колко жени ще си напишат годината на раждане (не и аз ) ;) Един единствен път ми се случи да пожелая да имам повече информация за магеланец от профила му, защото трябваше да му подготвя подарък в коледната игра и в крайна сметка добих груба представа за човека от изказаните мнения :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

В подкрепа на по-горе казаното се учудвам, че съществува тема "Предстоящи пътувания", в която се дават и датите на отсъствие, но аз съм малко параноичка и не говоря за бъдещи планове за нищо, докато не стане факт.

 

... и още : хваленето с твърде голям пътешественически живот ,води до извода за определени финансови възможности ...

 

^_^

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен, трябва да има баланс при споделяне на лична информация. Аз нямам против да разкрия лична информация, но не считам за нужно да обявявам на всеослушание къде се намирам всеки ден. И не правя това защото се страхувам от нещо, а поради съвсем различни причини. И все пак зад всеки един никнейм се крие определена личност. Когато тези личности се съберат на едно място се предполага, че имат общи интереси и би следвало да бъдат малко по-открити един към друг. По време на магелански сбирки аз винаги се представям по име. За мен Duke има различен смисъл и не съм избрал този никнейм, за да крия името си. Затова за мен е важно да знам повече за събеседниците си и се стремя да общувам с тях поименно. Тази дискусия ме навежда на мисълта, че може би не постъпвам правилно и навлизам в личното пространство на определени магеланци, за което публично се извинявам...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Стига бе, недейте параноясва, моля!Във форума не виждам каква толкова информация може да се покаже, че да е опасна за злоупотреба.

Аз съм баннала социалните мрежи още в зародиш, ама чат-пат, надничам тайничко.

Та, в "лицевата книга " дето вика една,мож събра каква ли не информация, пък за снимки да не говорим.

Като пътувам, специално наблюдавам младите хора . непрекъснато се правят селфита и се мятат у Фейса:):):)На когото му трябва да краде данни, социалните мрежи са бездънна яма.Едни мои познати ги бяха изнесли с камион.Девойката турила съобщение у Фейса:"мъжът ми замина в командировка в Америка за месец, аз отивам с детето при мама на село.":(

В тази връзка, понякога ми става тъжно и си говорим с мъжа ми за следното:

Как от години се научихме да живеем без никакви пари и ценности в къщи, по повод на пътуванията.Даже се кискаме, че ако влезе крадецът, ще пукне от яд, щото просто няма нищо, което да вземе. Освен, ако не помъкне някой мебел.:)

Е, неудобно е, че за всичко търчиш до банката, ама така се живее спокойно и без СОТ. :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Пък и колко жени ще си напишат годината на раждане (не и аз ) ;)

 

Аз преди малко точно тази информация си я изтрих, а иначе чинно си попълних целия профил при регистрацията. Сега я махнах не заради годината, а заради мнението на T.E.Lawrence (с такъв никнейм още повече ме убеди  :)). Обмислям да си сменя и профилната снимка с някаква картинка на мечка, че дано почнат и на мен да ми пишат на лични съобщения  :lol:

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

 

И като сме го обърнали на психологическата страна, да споделя, че преди години участвах в организацията на едно изследване в голяма социална мрежа за пътешественици, в което се изследваше връзката между профилната снимка и склонността към взаимопомощ и да ви призная много показателни резултати се получиха, обезсърчителни за мнозина :)

Може ли да направиш анализ на профилната ми снимка и склонност към взаимопомощ? :rolleyes:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

... и още : хваленето с твърде голям пътешественически живот ,води до извода за определени финансови възможности ...

 

^_^

Или обратното: всички пари отиват за пътувания и  вкъщи нямаш нищо, което става за крадене:)

И аз, като Александра Ко, нямам нищо ценно вкъщи.  А ако са решили да те оберат, ще те оберат и докато си  у вас и спиш. Майката на една моя позната я бяха обрали точно така, до леглото й личаха стъпките на крадеца, добре, че не се беше събудила жената. А това, че заминаваш накъде, не означава, че у дома не остава никой. Аз например имам домашен любимец и всички пътувания съобразявам с това да има кой да се грижи за него, т. е.  да живее у нас, докато не съм си  удома. Повечето ми познати също не си оставят домовете празни, докато пътуват.  

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Може ли да направиш анализ на профилната ми снимка и склонност към взаимопомощ? :rolleyes:

 

Не съвсем, но съм склонен да вярвам, че с профилна снимка на мечка ще имаш около 7% по-малък шанс да получиш помощ и около 18% по-голям шанс да дадеш помощ. Защото, както знаем от общата култура, мечките обичат да правят услуги - оттам и израза "мечешка услуга" ;) 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Не съвсем, но съм склонен да вярвам, че с профилна снимка на мечка ще имаш около 7% по-малък шанс да получиш помощ и около 18% по-голям шанс да дадеш помощ. Защото, както знаем от общата култура, мечките обичат да правят услуги - оттам и израза "мечешка услуга" ;)

Все пак, с лична снимка на профила, какво е съотношението?

Връзка към мнение

Обмислям да си сменя и профилната снимка с някаква картинка на мечка, че дано почнат и на мен да ми пишат на лични съобщения   :lol:

 

Чудесна идея! Моя авантюристичен мечок с балона го пенсионирам в петък вечер по случай миграцията към новата верция и по повод притеснителните забележки по-горе, тъй че ти го преотстъпвам за свободно ползване. Има чудесни препоръки и и вече се е доказал като много магнетичен, тъй че трябва да ти свърши добра работа :))) ... Само дето битуващото мнение е, че комуникацията чрез лични съобщения е противопоказна и на общността, и на проекта, та не знам доколко ще си по правилата, ама ти си преценяваш... ;) Основателя направо вече го виждам как е настръхнал на клавиатурата, особено при поредното споменаване на проекти и общности. Peace! :)))))

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не съвсем, но съм склонен да вярвам, че с профилна снимка на мечка ще имаш около 7% по-малък шанс да получиш помощ и около 18% по-голям шанс да дадеш помощ. Защото, както знаем от общата култура, мечките обичат да правят услуги - оттам и израза "мечешка услуга" ;)

Форумът български ли беше или международен?

 

Причините някой да държи на анонимността си могат да са най-различни. Например, не си толкова видим за някои. И други разни.

 

Повече биха ме притеснили изцяло анонимните т.е. нерегистрираните.

:)

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.