Прескочи до съдържание

Попълване на профила с информация


Препоръчани мнения

 

Брей, проявяваш завидни анализаторски способности!

 

1. Не

2. Приемам отговорът за верен в частта "ритъм", но остава да познаеш откъде точно идва 9/8

3. Подполковника вече отговори по-горе, но наистина е свързано косвено с 1 и 2

По точка 2 не мога повече да се изкажа, не съм музикална. В първият момент асоциацията беше математическа дроб (1 1/8) и след това към музиката.

3 OCD беше най-лесното. За първи път виждам някой да си признава, че има някакво отклонение.

 

1 не ми се вярва да е благородническа титла, едва ли е толкова лесно.

Връзка към мнение

 

3 OCD беше най-лесното. За първи път виждам някой да си признава, че има някакво отклонение.

 

 

 

За да стане объркването пълно, OCD е означава именно това, което цитира Подполковника, но има пряко отношение към цялото...  :P

Връзка към мнение

Oshko, супер "прочит"!  :)

Дали да не погледнеш и моя аватар?

Мари ще организира пътуване на магеланци с яхта под български флаг в чужди териториални води. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Мари ще организира пътуване на магеланци с яхта под български флаг в чужди териториални води. :)

 

Склоняване на повече от едно лице към извършване на углавно престъпление, ли имаш предвид? :(

Връзка към мнение

Склоняване на повече от едно лице към извършване на углавно престъпление, ли имаш предвид? :(

Тя ще извади разрешителни. Или трябва яхтата да е само под Панамски флаг за да е законно?

Връзка към мнение

Позна само в частта "любима група", нататък е грешно... ;)

 

Аз се сетих за концерта на Pink Floyd на 9/8 (1980), който е на Earl's Court - ако си duke, мястото звучи подходящо. Обаче след като каза, че не е дата, само някой с инфо за любимите ти групи може да се сети за определена песен с такт 9/8...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз се сетих за концерта на Pink Floyd на 9/8 (1980), който е на Earl's Court - ако си duke, мястото звучи подходящо. Обаче след като каза, че не е дата, само някой с инфо за любимите ти групи може да се сети за определена песен с такт 9/8...

 

Логиката е правилна, но изводите грешни... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Duke е артистичният псевдоним на някой музикант.

Не, не е...

The Count of Tuscany?

 

Mike Portnoy има OCD.

Първото не разбрах. Относно второто, гледал съм го три пъти и нито веднъж с бившата му група. И трите пъти от неговото думкане не можах да се изкефя на останалите на сцената...

Мисля, че Duke идва от Duke Ellington.

Не...

Връзка към мнение

Count of Tuscany - песен на Dream Theater а и е близко до Duke и до Тоскана :)

Както стана дума, не съм фен на DT и дори ги наричам "ненужната група"... ;)

Връзка към мнение

Както стана дума, не съм фен на DT и дори ги наричам "ненужната група"... ;)

Аз, като ти гледам профилните писаници, си мисля, че си фен на "Бяла роза", която е в точно този размер - 9/8. :)

Или на " Дайчово хоро" - в същия размер. :)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Аз, като ти гледам профилните писаници, си мисля, че си фен на "Бяла роза", която е в точно този размер - 9/8. :)

Или на " Дайчово хоро" - в същия размер. :)

 

Ха-ха, това беше интересно предположение. Не е вярно, но има косвена връзка с отговорите... ;)

 

Очевидно е трудно да бъдат разгадани символите без човек да ме познава в определена светлина и без човек да има отношение и познания по темата. В крайна сметка този експеримент от моя страна беше в отговор на заявен опит за анализ на профилни снимки. Целта ми беше да покажа, че совите не са това което са... :)

П.П.: Ако сме приключили, да разкривам отговорите или все пак някой все още има желание да се пробва?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Днес много работа свърших в офиса - цял ден се забавлявам с тая тема  :P , ама много тайно, де  :)

Моля ви, не анализирайте моята профилна снимка, че умирам от срам  :(

Няма да анализирам.

Само да кажа, че като те видя (аватара де) и винаги се сещам за далечната, "гнила" Дания и как съм пропуснал тази забележителност по пътя за  Елсинор . :)

Връзка към мнение

Мари ще организира пътуване на магеланци с яхта под български флаг в чужди териториални води. :)

 

 

Най-доброто, което се роди от тази тема :wub:

 

Яхтата е наблизо - в Гърция, та организацията ще е супер лесна! :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Duke, това 9/8 има ли нещо общо с ирландската музика?

 

Не, няма никаква връзка...

Албумът Duke на Genesis?

 

Браво! Имаме познал! Сега остава да отгатнеш и останалото от пъзела...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Браво! Имаме познал! Сега остава да отгатнеш и останалото от пъзела...

 

Не мога да отгатна :)

 

Аз знам само 3 Dukes (джаз пианист, албум, магеланец) и направих връзката Тема за рок/блус музика и производни... -  Marillion - Genesis - Duke.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Записите на албума Duke са започнали есента на 1979 и са продължили до края на годината. Албумът е пуснат на пазара през март 1980. 9/8

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Записите на албума Duke са започнали есента на 1979 и са продължили до края на годината. Албумът е пуснат на пазара през март 1980. 9/8

 

Впечатлен съм от способността ти да анализираш! Благодарение на теб научавам неща, които никога не съм свързвал с моя аватар. За съжаление, не е това... :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Впечатлен съм от способността ти да анализираш! Благодарение на теб научавам неща, които никога не съм свързвал с моя аватар. За съжаление, не е това... :)

Duke, после си смени аватара, че хората ще си мислят, че имаш OCD :) в съотношение 9/8

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.