Прескочи до съдържание

Попълване на профила с информация


Препоръчани мнения

Май обърка снимките. Duke пие бира. ;)

Не, не съм.

 

Исках да кажа, че анализ на аватар е ... дрън, дрън. Човек може да сложи всичко - както нещо вярно и характеризиращо (напр. снимка на CV или ЛК), така и нищо общо с действителността.

 

Важно е какво пише този зад аватара, къде го пише и как.

Та и в този смисъл - продължавам да твърдя, че пиеш бира, обичаш бира и знаеш доста за белгийските бири. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не, не съм.

 

Исках да кажа, че анализ на аватар е ... дрън, дрън. Човек може да сложи всичко - както нещо вярно и характеризиращо (напр. снимка на CV или ЛК), така и нищо общо с действителността.

 

Важно е какво пише този зад аватара, къде го пише и как.

Та и в този смисъл - продължавам да твърдя, че пиеш бира, обичаш бира и знаеш доста за белгийските бири. ;)

А според мен, Зон е ценител на хубавото вино. ;) ;)

Абе, да ти кажа, за аватара си прав - не е основното за съставяне на мнение за дадения човек.

Ама писанията му са показател за много неща и много лесно, който може, като пъзел подрежда характеристиката на дадения човек. :)Така, както езикът на тялото говори, така говори  и всичко, написано от него, дори, когато не е ръкописно. :) :) :)

Мога ръководство да напиша. ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

А според мен, Зон е ценител на хубавото вино. ;) ;)

Абе, да ти кажа, за аватара си прав - не е основното за съставяне на мнение за дадения човек.

Ама писанията му са показател за много неща и много лесно, който може, като пъзел подрежда характеристиката на дадения човек. :)Така, както езикът на тялото говори, така говори  и всичко, написано от него, дори, когато не е ръкописно. :) :) :)

Мога ръководство да напиша. ;)

ven62, повече я снимам бирата, отколкото я пия :lol: Любимата ми бира е Kriek на Lindemans. Ей, сега ще дойде Домосед и ще ме напляска, че това не е бира. Иначе материал за снимки в Белгия колкото искаш.

 

Александра позна, обичам хубаво вино. "По написаното ще ги познаеш" :)  Професионалният опит на Александра също много помага при 'опознаването' на хората.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Исках да кажа, че анализ на аватар е ... дрън, дрън. Човек може да сложи всичко - както нещо вярно и характеризиращо (напр. снимка на CV или ЛК), така и нищо общо с действителността.

 

Може да сложи всичко, но изборът какво точно е избрал/а да сложи, говори доста - поне на този, който знае да "прочете" ;)

 

Иначе в конкретното изследване, за което споменах по-горе, ставаше дума за друго. Два профила - мъжки и женски, си сложиха атрактивни аватарски снимки - мачовска и мацевска B)  Не си спомням точните цифри, но в общи линии се наблюдаваше чувствително увеличение на "answer rate"-а (на женския повече) в сравнение на предишния период с обикновен аватар, за бума на разглежданията на профилите да не говорим. Резултатите бяха малко тъжни, поне за мен, защото онова си беше чисто пътешественическа платформа, а не сайт за запознанства... :unsure:   И тъй като сайтът беше международен, беше интересно да се разбере и в коя част на Европа е най-важно да си с атрактивен аватар, за да получаваш повече помощ. Е, това вече си го спомням много добре - Италия чупеше всички рекорди :) 

 

Но не бързайте да си сменяте аватарите още :P  Най-важният извод от горното изследване изплува при разбивката на резултатите. Оказа се, че при групата, определена по някакви си там критерии за стабилни членове/пътешественици, се наблюдаваше точно обратната тенденция - на леко отбягване на "ъпгрейдваните" профили (да се разбира: понижен "answer rate" към тях), тъй като несъзнателно ги "разпознавали" като профили на фалшиви, повърхностни или най-малкото хора, които са "сбъркали форума".

 

Имаше и други интересни разбивки, ама са ми се изпарили от съзнанието. Аз така или иначе съм си малко скептичен към подобни изследвания и си имам едно на ум, но в крайна сметка дори в най-голямата глупост има зрънце истина, тъй че... ;)

 

За себе си мога да кажа, че на прима виста бих отминал питането на човек, който от 100 мнения във форума 85 са му в темата за вицовете и/или другите офтопик говорилни. Не ги възприемам сериозно подобни потребители, сори! 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Александра позна, обичам хубаво вино. "По написаното ще ги познаеш" :)  Професионалният опит на Александра също много помага при 'опознаването' на хората.

И аз, и аз, и ааааз! :) Бира не пия, освен, понякога някоя класна тъмна. :)

Друга работа си е винцето! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

...но в крайна сметка дори в най-голямата глупост има зрънце истина, тъй че... ;)

 

А-а, не съм съгласен. Съществуват си в пространството и времето и абсолютно пълни глупости. Лошо става, когато са написани. ;-)

 

Да взема да си сменя профилната снимка, че кой знае какви "тъмни" асоциации предизвиква. ;)  Макар че по-логична би била връзката на тия фенери с "будител", "светлина", "пътеводител" и прочие. А на мен просто ми бяха харесали скопските ламБи. Сега се оказва, че ги има и в България и наистина часовете им тук са преброени.    :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

 

За себе си мога да кажа, че на прима виста бих отминал питането на човек, който от 100 мнения във форума 85 са му в темата за вицовете и/или другите офтопик говорилни. Не ги възприемам сериозно подобни потребители, сори! 

 

Ако преди това се обоснова, защо индексът Дау Джоунс пада, ще ми оговориш ли или е късно вече . :(

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Между другото забелязахте ли, че всичките 60 мнения дотук в темата започват или завършват, а някои дори изобилстват (вж. тук и тук - по 6-7 :)  :)  :))  с емотикони от типа на  :)  :P  ;)  :lol: и други подобни. С изключение на две.

 

Сам по себе си този факт категорично доказва само едно - изключителния принос на всички нас за:

  • обогатяването на форума със свежи идеи
  • сплотяването на общността
  • и развитието на проекта:P
Редактирано от rik4o
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Може да сложи всичко, но изборът какво точно е избрал/а да сложи, говори доста - поне на този, който знае да "прочете" ;)

 

 

Би ли ме "прочел": ;)

 

Ето малко идеи:

- "Луд на шарено се радва"

- Патриот

- Бройкаджия ... на знаменца/държави

 

  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Би ли ме "прочел": ;)

  :)

1/ Обичаш да играеш на карти с националните флагове на държавите;

 

2/ Гледаш на карти с националните флагове на държавите, вземайки предвид профилите на съфорумците. Предсказваш на съфорумците в кои държави им предстои да пътуват в близкото бъдеще.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Би ли ме "прочел": ;)

 

Ето малко идеи:

- "Луд на шарено се радва"

- Патриот

- Бройкаджия ... на знаменца/държави

 

  :)

Аз пък, си мисля, че имаш /имал си нещо общо с военни. :)Казармата не я броим.

 

Хихи, Зон, ние с тебе кат едни врачки същи. ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Би ли ме "прочел": ;)

 

Ето малко идеи:

- "Луд на шарено се радва"

- Патриот

- Бройкаджия ... на знаменца/държави

 

  :)

- 62 има вероятност да е годината на разждане - зрял човек  :P

- Не си показва физиономията, значи или се крие от жената или не е много за гледане  :)  :)

- Знаменцата показват, че обича да пътува, ама то това си се подразбира.

- Вен пък говори, че е пестелив човек, не му се пишат дълги думи всеки път, по-добре кратко и ясно

- не е Wen, значи не е запален по немския език, а е по-интернационалист

- като гледам руското знаменце е много така отгоре и почва да ме съмнява намек за какво е това  ;)

:)  :)  :)

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

- 62 има вероятност да е годината на разждане - зрял човек  :P

- Не си показва физиономията, значи или се крие от жената или не е много за гледане  :)  :)

- Знаменцата показват, че обича да пътува, ама то това си се подразбира.

- Вен пък говори, че е пестелив човек, не му се пишат дълги думи всеки път, по-добре кратко и ясно

- не е Wen, значи не е запален по немския език, а е по-интернационалист

- като гледам руското знаменце е много така отгоре и почва да ме съмнява намек за какво е това  ;)

:)  :)  :)

 

 

Това с физиономията - не си я показвам, че магеланките ще ...   Не, по друг начин ще го кажа: "Ще детроним Фичо като "най-любим магеланец"" ;)

 

А това с руското знаменце - едва ли си чел мой постове за руските туристи (има ги и в пътеписите), а и да си чел - едва ли си ги запомнил, така че е малко вероятно да ме бъзикаш на тази тема.

Всъщност, те са ми възможно "най-любимите" туристи. Имало е случай да съобразявам почивката си с това дали ги има т.е. да ги няма в конкретната дестинация.

 

 

Забавно се получи с аватара. Очевидно не може да се съди за човека по него.

 

 

p.s. Нямам нищо общо с военните. Освен, че съм ефрейтор от казармата. Айде-е, пак изтекоха лични данни. :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Би ли ме "прочел": ;)

 

Ето малко идеи:

- "Луд на шарено се радва"

- Патриот

- Бройкаджия ... на знаменца/държави

 

  :)

 

Може би идеята е патриот космополит, ама не е добре подчертана с наличния аватар. Честно казано, чак сега забелязвам, че фонът е българското знаме, което идва да рече, че колкото и да е шарен аватарът, основни детайли убягват от невъоръженото око. Другото интересно нещо е, че доскоро мислех, че зад този ник се крие жена - може би защото всеки път чета ника като Вени62. Наскоро разбрах, че съм в грешка и се засрамих :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Oshko, супер "прочит"!  :)

Дали да не погледнеш и моя аватар?

 

Теб какво да те гледа човек, като сама си казваш всичко? :lol:

Гледам големи анализатори на аватари се навъдиха в нашия форум и това ме амбицира да изпробвам аналитичните и способности. Можете ли да анализирате новата ми профилна снимка? Ако отгатнете и обясните всеки един символ, обещавам питие на корем за всеки на следващата магеланска сбирка!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

1/ Do UK Exit

 

2/ 9/8 ритъм, стъпка; нещо музикално, но не мога да ползвам 'обади се на приятел', Георги Матеев е на кораб без интернет

 

3/ OCD e най-лесното, свързано е с 1/ и 2/

Връзка към мнение

Почти съм сигурен, че това е дата на концерт на твоя любима група, ама вече по-рядко следя турнетата. :)

 

Позна само в частта "любима група", нататък е грешно... ;)

 

1/ Do UK Exit

 

2/ 9/8 ритъм, стъпка; нещо музикално, но не мога да ползвам 'обади се на приятел', Георги Матеев е на кораб без интернет

 

3/ OCD e най-лесното, свързано е с 1/ и 2/

 

Брей, проявяваш завидни анализаторски способности!

 

1. Не

2. Приемам отговорът за верен в частта "ритъм", но остава да познаеш откъде точно идва 9/8

3. Подполковника вече отговори по-горе, но наистина е свързано косвено с 1 и 2

Връзка към мнение

Oshko, супер "прочит"!  :)

Дали да не погледнеш и моя аватар?

Тук виждам едно противоречие между родолюбие и обратното. Може би не си наясно с чувствата си към родината, от една страна гордост, от друга срам.  :)

Доста подредена и добре организирана. Обичаш морето, това е ясно.

да не се чете на сериозно  :)  :)  :) 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Днес много работа свърших в офиса - цял ден се забавлявам с тая тема  :P , ама много тайно, де  :)

Моля ви, не анализирайте моята профилна снимка, че умирам от срам  :(

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.