Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 18 часа, Георги каза:

@chandni, единственото което мога да препоръчам е да изчистиш кешове, бисквитки и т.н. Други хора май нямат проблем, а и мониторинга не е пищял. 

И при мен е така, тъкмо влизах да пиша. От телефона.

Screenshot_20200320-135720_Chrome.jpg

Връзка към коментар
На 18.03.2020 г. в 20:06, Георги каза:

Някой друг има ли с подобни проблеми?

 Да от няколко дни е като при @chandni .  Същото съобщение и симптоми  . Непрекъснато трябва да се рефрешва за да зареди . Също някои снимки успявам да кача от 4-5 път.  

Връзка към коментар
преди 22 часа, Георги каза:

@chandni, единственото което мога да препоръчам е да изчистиш кешове, бисквитки и т.н. Други хора май нямат проблем, а и мониторинга не е пищял. 

Друг компютър, друг браузър. Не е от кеша и бисквитките.

520.png

 

520_1.png

 

520_2.png

 

520_3.png

Връзка към коментар
Георги Матеев

И при мен се появи абсолютно същия проблем отпреди няколко часа.

 

@ivooo не разбрах само къде е темата с промоциите на катарските дихателни пътища? 🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Не успявам да игнорирам потребител, респ. да не получавам известия за публикувано съдържание в темите, които следя.

Преди много време бях опитвал и се получи, но сега при избор дава съобщение, че такъв потребител не съществува.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , Таньо каза:

Не успявам да игнорирам потребител, респ. да не получавам известия за публикувано съдържание в темите, които следя.

Преди много време бях опитвал и се получи, но сега при избор дава съобщение, че такъв потребител не съществува.

Пиши ми на лично с подробности. 

Връзка към коментар

  

преди 12 минути , Георги каза:

Моля докладвайте, ако пак се появи споменатото по-горе съобщение за грешка. 

Току-що, опитвайки да отворя темата, за да видя новите мнения, се появи отново. По-рано през деня пък изобщо не успях да отворя форума заради проблем в дейтацентъра.

 

magelanci.png

Връзка към коментар
преди 4 минути , chandni каза:

Току-що, опитвайки да отворя темата, за да видя новите мнения, се появи отново. По-рано през деня пък изобщо не успях да отворя форума заради проблем в дейтацентъра.

 

Това беше друго - мрежови проблем в дейтацентъра, който вече е разрешен. Питането ми е конкретно за грешките от по-горе, където cloudflare докладват грешка 520. Ако продължава да се появява ще видя пак тази вечер. 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги каза:

Питането ми е конкретно за грешките от по-горе, където cloudflare докладват грешка 520. Ако продължава да се появява ще видя пак тази вечер. 

Точно тя се появи докато отварях темата. Просто използвах мнението, за да съобщя и за другия порблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Георги каза:

Моля докладвайте, ако пак се появи споменатото по-горе съобщение за грешка. 

Аз около час-два не можех да вляза. Ако има значение, опитвах от телефона.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , Георги каза:

Ако продължава да се появява ще видя пак тази вечер. 

И отново...

 

image.png

 

И още три пъти след това... Общо 4 оъти в рамките на 5 минути

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@chandni и останалите, докладвайте ако пак виждате грешки. Няма да са от този вид - Cloudflare bla bla, а да не се зареждат страници. Пишете тук, ако има нещо такова, скрийншот ще е полезен също. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Таньо каза:

Днес не успях да вляза в сайта при 7 ... 8 опита между 13 и 15.40 часа - телефон и десктоп.

 

1227290005_.png.683014d64eccb95064abf080716c911b.png

Това беше друго, този проблем вече е отстранен. Докладвай, ако имаш забележки към момента. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, Георги каза:

@chandni и останалите, докладвайте ако пак виждате грешки. Няма да са от този вид - Cloudflare bla bla, а да не се зареждат страници. Пишете тук, ако има нещо такова, скрийншот ще е полезен също. 

Днес вече всичко изглежда наред. Не само, че не е излязла нито веднъж грешка, ами и забавянето, предшестващо грешките също е изчезнало и темие се отварят бързо и безпроблемно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може би ще трябва да върна предишното положение за да видя дали от някъде другаде освен Мюнхен идват грешки. Ще го направим теста утре, искам да видя дали ще се запази стабилно през деня. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.