Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Четвъртата опция "Статичен автор" е много полезна при по-дълги мнения. Панелът на автора се "залепя" най-отгоре и ти дава информация чие мнение четеш, но...

 

sta.png.2e23e1b549491c7cbf94801cab63397c.png

 

...поне при мен показва от титлата надолу. Т.е. не се вижда точно псевдонима на автора.

 

sta1.png.e5e5ad2305afbd5b6eba41cdf8a07bf2.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , Фил каза:

Не и при мен :unsure:

 

image.png.6fa2e53830d9e852adbd7f8d39607300.png

Най-вероятно трябва да ти се ъпдейтнат кешираните картинки

Връзка към мнение
преди 23 минути , Фил каза:

Не и при мен :unsure:

 

image.png.6fa2e53830d9e852adbd7f8d39607300.png

 

Така би трябвало да е, като минеш с мишката над нея ще изпъкне повече. Невидим ли е палеца така, да го направя по-отчетлив?

 

@slujitel, вече имаш индивидуална настройка дали връзките да водят към първо мнение или първо непрочетено: https://magelanci.com/settings/links/

 

image.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , Георги каза:

Невидим ли е палеца така, да го направя по-отчетлив?

 

Може и да е от настройките на монитора ми, но е съвсем блед палецът. Ако може да се направи по-отчетлив, аз лично съм за.  Не виждам каква полза/удобство е да е по-блед ...

 

Също така, може да е пак субективно или въпрос на навик, но бутонът за редакция разположен долу беше много по-удобен за мен ... Сега се налага още едно допълнително цъкане. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, searus каза:

Едно-две козметични неща, които забелязвам в мобилната версия:

 

 

Броят на страниците се пренася във вертикала, намалих шрифта от самия браузър, за да проверя дали ще се оправи (че го бях сложила на 125%), обаче ц, така ли трябва да си е?

 

Screenshot_20210103-102601.png.dbadd9983f10252b8d46e6b865cce76b.png

 

Тук пък текстът излиза от рамката:

 

Screenshot_20210103-103155.png.84e7467c834f07530724583dcdfdf2d6.png

 

А при мен на "Ново съдържание" не ми излиза никакво съдържание, не грешки, просто го няма, пише, че търсачката още индексира и така (и на мобилната версия, и на десктопа)

 

@searus, по първите два проблема, не мога да го видя същото при мен. Намалявам ширината максимално и всичко си е ок. На телефона ми също. 

 

Третия проблем е временно оправен. 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Още нещо -  не мога да редактирам мненията си. Въобще не излиза "Редактирай" и то непосредствено след публикуване .

Аха, загрях - точките, горе в дясно 🙂

 

Връзка към мнение
преди 9 минути , Фил каза:

 

Също така, може да е пак субективно или въпрос на навик, но бутонът за редакция разположен долу беше много по-удобен за мен ... Сега се налага още едно допълнително цъкане. 

 

преди 1 минута , iMari каза:

Още нещо -  не мога да редактирам мненията си. Въобще не излиза "Редактирай" и то непосредствено след публикуване .

 

Редактирането е изнесено при трите точки горе вдясно над мнението. Нямам контрол върху това решение, правело се за да е по-опростен интерфейса. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , iMari каза:

Въобще не излиза "Редактирай" и то непосредствено след публикуване .

И аз затова мрънкам :fie: - преместено (по-точно скрито :biggrin:)  е горе вдясно, на трите точки .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@rik4o, за момента май можеш да избереш или автора да ти е статичен или лентата с навигацията. Ако ги избереш и двете, авторът ще се крие зад лентата. Писал съм да питам дали е възможно да работят и двете. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А къде е лупичката под мненията?!?@Георги, ти баща, ти майка, моля те върни я! Това е страшно полезна опция,  когато искаш да намериш конкретно мнение!

...или пак пропускам нещо? 🙄

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , iMari каза:

А къде е лупичката под мненията?!?@Георги, ти баща, ти майка, моля те върни я! Това е страшно полезна опция,  когато искаш да намериш конкретно мнение!

...или пак пропускам нещо? 🙄

И лупичката я няма, и това , за редактирането, ми е много  неудобно...

Ама, каквото -такова, ще свикваме:(((

А защо се налагат тези промени, че не разбрах?

Връзка към мнение
преди 43 минути , Георги каза:

@rik4o, за момента май можеш да избереш или автора да ти е статичен или лентата с навигацията. Ако ги избереш и двете, авторът ще се крие зад лентата. Писал съм да питам дали е възможно да работят и двете. 

 

Пробвах го, преди да пиша, и с изключена опция за стататична навигация - същото е.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , iMari каза:

А къде е лупичката под мненията?!?@Георги, ти баща, ти майка, моля те върни я! Това е страшно полезна опция,  когато искаш да намериш конкретно мнение!

...или пак пропускам нещо? 🙄

 

Ето я. Както отбелязах, и други неща ще липсват, ще се възстановяват идните дни. 

преди 21 минути , AlexandraKo каза:

А защо се налагат тези промени, че не разбрах?

 

Защото периодично е необходимо всеки софтуер да се обновява. И макар и винаги визуалните промени да са тези, които предизвикват най-много внимание, повечето важни причини са невидими - например запушване на дупки по сигурността, по-ефективно използване на ресурси, бързодействие и т.н. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Георги, в последното ти мнение прави впечатление още една (липсваща) корекция - при цитиране снимките се премахваха. Знам, че каза, че постепенно ще се връщат - просто го отбелязвам, за да не се пропусне.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 36 минути , chandni каза:

Георги, в последното ти мнение прави впечатление още една (липсваща) корекция - при цитиране снимките се премахваха. Знам, че каза, че постепенно ще се връщат - просто го отбелязвам, за да не се пропусне.

 

Готово. Да, споменавайте ги всякакви такива неща, много ще ми е по-лесно, защото нямам пълен списък какво е променено и какво не, разчитам на доклади от вас 🙂

 

Все пак ще го оценя ако проверите 1 страница нагоре дали някой не е докладвал същото преди вас 🙂

Връзка към мнение

На компютър изобщо не виждам как и къде мога да напиша мнение. Да не би да е, защото служебно ползваме Internet Explorer, а не Google Chrome? 

Връзка към мнение
преди 5 минути , Lyubina каза:

На компютър изобщо не виждам как и къде мога да напиша мнение. Да не би да е, защото служебно ползваме Internet Explorer, а не Google Chrome? 

 

Да, интернет експлорер вече въобще не се поддържа.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение

Пак е необходимо да генерирам наново индекса на търсачката. Това означава неработещо "Ново съдържание" и разни други неща.

Връзка към мнение
преди 25 минути , feel_the_rush каза:

А къде изчезнаха специалните икони? Не си виждам значката да посетени над 50 държави 😞

 

Едно от нещата, които ще дойдат скоро 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.