Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

Обновленията на софтуер често идват с неудобството на това, че някои от нещата, които сте свикнали да правите автоматично, сега са преместени или променени. 

 

Питайте тук, ако се чудите как да направите нещо, било то цитат, прикачване на файл, писане на нова тема и т.н.

Връзка към мнение

Има ли нещо, което да е като разширен формат на Последни дискусии. Питам за това, което преди беше в дясно на екрана от типа на Цялото съдържание.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

А как мога да се отмаркирам от картата "къде сме ние"? 

Уж с десен бутон трябваше да може да се маха, но в бета версията не работеше -  не се показваше бутона и Георги писа на автора. Ще трябва да изчакаш да го оправят. :)

Преди 1 час, mililia каза:

Има ли нещо, което да е като разширен формат на Последни дискусии. Питам за това, което преди беше в дясно на екрана от типа на Цялото съдържание.

Не знам дали е това, което търсиш, но когато отидеш на "Начало", се виждат последните дискусии.

Редактирано от chandni
Връзка към мнение
преди 1 час, mililia каза:

Има ли нещо, което да е като разширен формат на Последни дискусии. Питам за това, което преди беше в дясно на екрана от типа на Цялото съдържание.

И ако може да скролват дискусиите,които са по-стари,защото в момента показва последните 10 и ако влезна след час може да са минали повече и ги изтървам.

Връзка към мнение
преди 11 минути , dimitrov6 каза:

И ако може да скролват дискусиите,които са по-стари,защото в момента показва последните 10 и ако влезна след час може да са минали повече и ги изтървам.

Отиди на Активност - Обща активност и виждаш цялата активност - включително и по-старата, която вече си прочел. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, chandni каза:

Не знам дали е това, което търсиш, но когато отидеш на "Начало", се виждат последните дискусии.

Това го виждам, но са само последните 10 теми. Преди с бутон в дясно се виждаха всички теми.

Ако не съм влизала в магеланци, например една седмица, как да видя какво се е случвало? 

 

Връзка към мнение
преди 3 минути , mililia каза:

Това го виждам, но са само последните 10 теми. Преди с бутон в дясно се виждаха всички теми.

Ако не съм влизала в магеланци, например една седмица, как да видя какво се е случвало? 

 

В такъв случай виж предходното ми мнение. :)

Връзка към мнение
преди 3 минути , mililia каза:

Това го виждам, но са само последните 10 теми. Преди с бутон в дясно се виждаха всички теми.

Ако не съм влизала в магеланци, например една седмица, как да видя какво се е случвало? 

 

Трябва да използваш - Ново съдържание.

От него ще ти излизат всички нови теми - т.е., които не си прочела.

А, ако искаш да се виждат всички теми, то трябва да си го настроиш сама - през Активност, Моите потоци.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В настройките за ново съдържание, в "тип съдържание" не откривам "мнения"? 
 

 

 

 

m-n-1.jpg

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Няма мнения, има теми. Ако не искаш да виждаш новото съдържание от календара, галерията, пътеписите и т.н., а само от форума, избери Теми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На показания екран по-горе има бутон "още" - аз не го виждам. И един въпрос - как да изключа звука? Не искам всички в офиса да чуват, когато ми изскачат уведомленията за новите мнения;).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 8 минути , daf7 каза:

На показания екран по-горе има бутон "още" - аз не го виждам. И един въпрос - как да изключа звука? Не искам всички в офиса да чуват, когато ми изскачат уведомленията за новите мнения;).

 

В настройки на известията.

1.PNG

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , daf7 каза:

На показания екран по-горе има бутон "още" - аз не го виждам. 

 

Бутонът "още" се появява само когато прозорецът на браузера е свит по ширина и не се събират всички бутони, например в случая го няма "къде сме ние"

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

преди 6 часа, Фил каза:

А как мога да се отмаркирам от картата "къде сме ние"? 

 

На този етап не може да се отмаркираш, писал съм на автора, човека каза ще видим  Изхода е да се сложиш на фиктивно място (дали да не си измислим такова? :)) или да пуснеш един доклад на маркера си и ще го изтрия. 

 

chrome_2017-04-02_21-49-24.png

 

 

преди 6 часа, mililia каза:

Има ли нещо, което да е като разширен формат на Последни дискусии. Питам за това, което преди беше в дясно на екрана от типа на Цялото съдържание.

 

До колкото разбирам търсиш връзка към форумите? "Всички дискусии" в старата версия беше просто връзка към заглавната страница на форумите, ще видя пак да добавя подобни връзки, но иначе истината е в потоците и активността, там можеш да си настроиш абсолютно всичко

 

преди 2 часа, Фил каза:

В настройките за ново съдържание, в "тип съдържание" не откривам "мнения"? 

 

Избираш теми, а после от бутона вляво избираш да не е "само съдържание", а да е "всичко". Но предупреждавам, ако има 10 нови мнения в дадена тема, ще я имаш 10 пъти изкарана там по този начин...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Гост каза:

Увелича шрифта? Настоящият е мъка за очите ми... 

 

Зависи от браузера ти и не се увеличава само шрифта, а всичко. Ctrl+колелцето на мишката е за google chrome например. 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги каза:

 

Зависи от браузера ти и не се увеличава само шрифта, а всичко. Ctrl+колелцето на мишката е за google chrome например. 

 

Chrome - нищо не се случва. Нямам колелце :) но движа мишката. Нищо. Шрифтът лично е сериозен проблем за мен. Освен това цитатите са много бледи... 

 

Връзка към мнение
В момента, Гост каза:

 

Chrome - нищо не се случва. Нямам колелце :) но движа мишката. Нищо. Шрифтът лично е сериозен проблем за мен. Освен това цитатите са много бледи... 

 

 

А как скролваш по страниците?  ctrl+scroll е за хром, но виж и това, през менюто горе вдясно става: 

https://support.google.com/chrome/answer/96810?hl=en

 

За шрифта ще го затъмня. 

Връзка към мнение
преди 1 минута , chandni каза:

Става и с Ctrl и + oт клавиатурата, с Crl и - се намалява, а с Ctrl и 0 се връща на 100%

 

Стана! Благодаря! :) 

Не че мога да намеря бутоните, като увелича ;) хаха

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.