Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

преди 4 часа, doroteagarrett каза:

А как да търся снимките, които съм качила :) 

От падащото меню с ника ти избираш "Моите файлове" :)

Връзка към мнение
преди 6 минути , П.Кръстев каза:

Въпрос и от мен - как да споделя моето предстоящо пътуване? Търсих, търсих, но нещо не се ориентирах.

 

Горе в дясно моливчето до името ти -> Събитие.

Не съм го пробвал, но предполагам става от там.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , П.Кръстев каза:

Въпрос и от мен - как да споделя моето предстоящо пътуване? Търсих, търсих, но нещо не се ориентирах.

m-1.thumb.jpg.d237c5fa277397c55c83bfca6ecbe24e.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, chandni каза:

От падащото меню с ника ти избираш "Моите файлове" :)

Зарових се в моя профил покрай това мнение.

През телефона гледам.

Изглежда ми показва само снимките, които съм прикачвала в мненията, но не откривам албумите си със снимки. Така ли е?

 

Screenshot_2017-04-03-12-03-29.png

Screenshot_2017-04-03-12-02-29.png

Връзка към мнение
преди 15 минути , Sju каза:

Зарових се в моя профил покрай това мнение.

През телефона гледам.

Изглежда ми показва само снимките, които съм прикачвала в мненията, но не откривам албумите си със снимки. Така ли е?

 

Screenshot_2017-04-03-12-03-29.png

Screenshot_2017-04-03-12-02-29.png

 

 

За албумите трябва да отидеш в Галерията. Може би през Активност, ако разцъкаш опциите да видиш директно твоите си албуми, но не съм го пробвал, мисля че няма директна връзка от галерията само до твоите албуми, а и не помня в предишната версия дали имаше. 

 

преди 10 минути , домосед каза:

Как да коригирам формата на датата, че месецът да застане на нормалното си място след деня?

 

magelanciDate.jpg.6c8b66ba30d439a07a42c4e842c763f7.jpg

 

 

 

Това са най-вероятно системните настройки на компютъра ти, прегледай ги тях, при мен е ок. 

Връзка към мнение
преди 18 минути , Георги каза:

Това са най-вероятно системните настройки на компютъра ти, прегледай ги тях, при мен е ок.

 

Не е от компютъра.

От браузъра (Chrome) било

Оправя се с настройката за език :O

Избираш произволен, стига да не е американски :rolleyes:

 

.ChromeDateLanguage.jpg.ead37e92268c67a5186c8e4db710e160.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 14 минути , bulpa каза:

Какви са максималните размери  (в пиксели) на снимка, която мога да използвам за корица на профила?

 

Няма ограничение в пиксели за снимката, която ще качиш, после може да я нагласиш коя точно част да се вижда. Но има ограничение в размер - 500кб. Иначе видимата зона на корицата е около 1400х250 с малко орязване от тук, от там. 

Връзка към мнение
преди 7 минути , Георги каза:

 

Няма ограничение в пиксели за снимката, която ще качиш, после може да я нагласиш коя точно част да се вижда. Но има ограничение в размер - 500кб. Иначе видимата зона на корицата е около 1400х250 с малко орязване от тук, от там. 

 

Пробвах с нагласянето, но при отваряне на страницата, първо се вижда горната част от снимката и после се препозиционира (вярно бързо става, ама мен ме дразни това "скачане")

Връзка към мнение
преди 46 минути , bulpa каза:

 

Пробвах с нагласянето, но при отваряне на страницата, първо се вижда горната част от снимката и после се препозиционира (вярно бързо става, ама мен ме дразни това "скачане")

 

Ще трябва да си я нагласиш значи. 1370х200 мисля, че е перфектния размер. 

 

преди 13 минути , stormbringer каза:

Магеланските мили нещо се изгубиха в новата версия ?

 

Написал съм в отварящото мнение в другата тема, че лека полека ще се появят. Надявах се още вчера, но просто не мога да насмогна. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 25 минути , Георги каза:

 

Написал съм в отварящото мнение в другата тема, че лека полека ще се появят. Надявах се още вчера, но просто не мога да насмогна. 

Аз не давам зор, само забелязвам и отбелязвам, знам ли - може пък да не е забелязано до сега :) 
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 17 часа, Георги каза:

 

На този етап не може да се отмаркираш, писал съм на автора, човека каза ще видим  Изхода е да се сложиш на фиктивно място (дали да не си измислим такова? :)) или да пуснеш един доклад на маркера си и ще го изтрия. 

 

 

E, ако няма начин сами да се отмаркираме, може би наистина да определим някакво фиктивно място - например Питкерн :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, Фил каза:

 

E, ако няма начин сами да се отмаркираме, може би наистина да определим някакво фиктивно място - например Питкерн :biggrin:

 

Какво значи фиктивно?

Тъкмо пристигнах на Питкерн

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 16 минути , Фил каза:

 

E, ако няма начин сами да се отмаркираме, може би наистина да определим някакво фиктивно място - например Питкерн :biggrin:

 

Как Питкерн, нали тръгна за Ушуая ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , bulpa каза:

 

Как Питкерн, нали тръгна за Ушуая ;)

 

Е тъкмо де, на път му е, а по средата на двете се отби при мен за по бира... ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Как да сложа снимка в пътепис, така че да излиза в текста на мястото, което искам? Вчера пробвах и докато пишех и качвах, всичко си беше на мястото, при преглед обаче не показва снимките в текста, където съм ги сложила, а трупа всички най-отдолу под целия текст.

Връзка към мнение
преди 3 минути , lyusi каза:

Как да сложа снимка в пътепис, така че да излиза в текста на мястото, което искам? Вчера пробвах и докато пишех и качвах, всичко си беше на мястото, при преглед обаче не показва снимките в текста, където съм ги сложила, а трупа всички най-отдолу под целия текст.

Слагаш курсора там, където искаш да излезе снимката и натискаш + в долния ляв ъгъл на снимката.

Връзка към мнение
преди 3 минути , lyusi каза:

Как да сложа снимка в пътепис, така че да излиза в текста на мястото, което искам? Вчера пробвах и докато пишех и качвах, всичко си беше на мястото, при преглед обаче не показва снимките в текста, където съм ги сложила, а трупа всички най-отдолу под целия текст.

 

Ще ти пиша конкретно за твоите проблеми с пътеписите тия дни. Иначе има едно малко плюсче в долния ляв край на прикачената снимка. Него ли ползваш за позициониране?

Връзка към мнение
преди 11 минути , chandni каза:

Слагаш курсора там, където искаш да излезе снимката и натискаш + в долния ляв ъгъл на снимката.

 

Е точно така направих, но при прегледа изчезват от текста и се трупат отдолу

преди 11 минути , Георги каза:

 

Ще ти пиша конкретно за твоите проблеми с пътеписите тия дни. Иначе има едно малко плюсче в долния ляв край на прикачената снимка. Него ли ползваш за позициониране?

Да, точно него. А иначе нямам бърза работа, и без това преди уикенда няма да мога да отделя време за това.

 

Връзка към мнение

Качих 90+ снимки в нов албум "Претория" (секция Южна Африка на галерията)

Сега виждам само 4.

Къде са останалите?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.