Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

преди 3 минути , домосед каза:

Качих 90+ снимки в нов албум "Претория" (секция Южна Африка на галерията)

Сега виждам само 4.

Къде са останалите?

 

Ще пробвам довечера да кача и аз да видя какво точно става. В момента не виждам логична причина да липсват. 

Връзка към мнение
В момента, Георги каза:

Ще пробвам довечера да кача и аз да видя какво точно става. В момента не виждам логична причина да липсват. 

 

На стъпка 2 (качване) ги изчаках да се качат всичките и да се покажат

На стъпка 3 (добави информация) не съм правил нищо

На стъпка 4 (край) не съм сигурен дали не е станало прекъсване. Какво точно става при тая стъпка? Нали вече са качени и подредени снимките? 

 

Връзка към мнение
преди 12 минути , домосед каза:

 

На стъпка 2 (качване) ги изчаках да се качат всичките и да се покажат

На стъпка 3 (добави информация) не съм правил нищо

На стъпка 4 (край) не съм сигурен дали не е станало прекъсване. Какво точно става при тая стъпка? Нали вече са качени и подредени снимките? 

 

 

Честно казано не помня целия процес, тествах веднъж, а сега нямам сериозен албум под ръка да пробвам пак. Но ще проверя довечера дали снимките ги има физически качени на сървъра, ако ги има, от там нататък бъг репорта е лесна работа. Само трябва да се поизчака, че ги затрупах тия дни :)

Връзка към мнение
преди 14 минути , seagull_29 каза:

Ами с атласа какво се случи? Да избирам държавата и да виждам кои магеланци са я посетили? Съжалявам ако е коментирано вече.

В другата тема, в този пост Георги е споменал.

Връзка към мнение
преди 5 часа, doroteagarrett каза:

Бях създала събитие за пътуване на 23.04 до Виена и се появи в предстоящи пътувания. Сега го няма. Защо изчезна?

 

Защото се показват Х предстоящи пътувания, май 10 бяха. Твоето е избутано от други, които започват преди това, като наближи пак ще изплува :)

 

преди 3 часа, Дани Магелани каза:

В календара ми смени датите на предстоящите пътувания с един ден назад.

 

Най-вероятно си го въвела, когато си била в друга часова зона. Най-добре да не въвеждаш часове въобще. Кажи ми кое е пътуването и ще го коригирам както кажеш. 

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Георги каза:

 

Защото се показват Х предстоящи пътувания, май 10 бяха. Твоето е избутано от други, които започват преди това, като наближи пак ще изплува :)

 

Най-вероятно си го въвела, когато си била в друга часова зона. Най-добре да не въвеждаш часове въобще. Кажи ми кое е пътуването и ще го коригирам както кажеш. 

 Въведох само дати.

В профила е правилно. В началната страница е неточно. 

Бали 4-9.04

Камбоджа 10-15.04

Куала Лумпур 15-17.04

Връзка към мнение
преди 3 минути , Дани Магелани каза:

 Въведох само дати.

В профила е правилно. В началната страница е неточно. 

Бали 4-9.04

Камбоджа 10-15.04

Куала Лумпур 15-17.04

 

Часовете се избират автоматично на 00:00, ако не въведеш, че събитието е за целия ден. Твоите имат часове:

 

dani.png

 

А причината в профила ти да излизат ОК, е че ти си в момента във въпросната часова зона и там всичко си е наред. На заглавната страница мисля, че се тегли от нашите часови зони и за това има разминаване :)

 

Сега ще ги редактирам всички, като им махна часовете и всичко ще е ок. За Куала Лумпур не виждам събитие, имаш само Бали и Камбоджа. 

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 6 минути , Георги каза:

 

Часовете се избират автоматично на 00:00, ако не въведеш, че събитието е за целия ден. Твоите имат часове:

 

dani.png

 

А причината в профила ти да излизат ОК, е че ти си в момента във въпросната часова зона и там всичко си е наред. На заглавната страница мисля, че се тегли от нашите часови зони и за това има разминаване :)

 

Сега ще ги редактирам всички, като им махна часовете и всичко ще е ок. За Куала Лумпур не виждам събитие, имаш само Бали и Камбоджа. 

Сигурно не е сйфнато. WF бързо излита. 

Връзка към мнение

Имам нужда от пояснение как да направя цитат от тема в съвсем различен раздел. Моля за помощ. В старата версия не ми се е налагало, но сега опитах да се самоцитирам и не мисля, че го направих по най-добрия начин. Може би съществува друг ?!

Това, което исках да направя е да сложа цитат, в който има прикачен файл (в случаят 1 снимка). Натиснах + за "Мултицитат" и самият текст се беше запазил, когато го боднах в другия раздел, но файлът не. Наложи се да се върна и да запаметя снимката, за да я прикача към текста и тогава вече се появи. За съжаление не можах да я закача за самото цитирано мнение, но поне се вижда към общия текст.

Понеже нямам база за сравнение как е било преди, та не зная дали това е някакъв бъг или аз съм оплескала нещо. 

Връзка към мнение

Когато цитираш снимка, снимката не се вижда. Това беше направено след коментари как постове с много снимки след цитиране има много да се скролва. Искрено се надявах да не се появят подобни проблеми, но очевидно са факт. Все пак твоя случай мисля, че е доста нишов и за сега няма да показвам пак снимките в цитатите. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Vyara каза:

Къде мога да видя за кои теми получавам известия и евентуално да се отпиша от тях?

 

Горе вдясно от заглавието има бутон "Следвам". От там става и отписването. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дали има как да се спре цитирането на гигантски мнения на ниско ниво ?

От сорта "проверка ако цитатът е над 100-200-500 символа, останалото се замества с ... преди да се публикува" ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , macf1an каза:

Дали има как да се спре цитирането на гигантски мнения на ниско ниво ?

От сорта "проверка ако цитатът е над 100-200-500 символа, останалото се замества с ... преди да се публикува" ?

Няма как на този етап. Но срещам често това оплакване по форумите на разработчика, така че да се надяваме, че ще го вкарат като бъдеща опция. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В началото на другата тема предложих да се включи спойлер с имена. Така в него ще могат да вмъкват било дълги коментари, километри снимки и дълго съдържание, каквото е в пътеводителите.

 

 

Връзка към мнение
преди 6 минути , Hollywood каза:

В началото на другата тема предложих да се включи спойлер с имена. Така в него ще могат да вмъкват било дълги коментари, километри снимки и дълго съдържание, каквото е в пътеводителите.

 

 

Спойлер има и в момента:

 

Спойлер

Хоп-троп спойлер

 

Проблемът тук, е че няма вътрешна настройка, която да поправя грешките при цитиране, които хората правят от недоглеждане. Иначе всеки, ако вкара малко внимание може да цитира само тази част, която е важна. 

Връзка към мнение

А къде се намира атласа от старата версия?

 

ЕДИТ: Сега видях, че той е към липсващите компоненти, заедно с държавите под профилната снимка. Дано ги видим в действие скоро :)

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение
преди 19 минути , Георги каза:

Спойлер има и в момента:

 

  Покажи скритото

Хоп-троп спойлер

 

Проблемът тук, е че няма вътрешна настройка, която да поправя грешките при цитиране, които хората правят от недоглеждане. Иначе всеки, ако вкара малко внимание може да цитира само тази част, която е важна. 

не пиша  да няма спойлер, поне включете именуването да е за всички потребители, не само за модератори, както и да се присвоява към по-дълго съдържание.

Връзка към мнение

Здравейте,

не знам как точно, но днес като си влязох в профила изведнъж всичко ми се смени на английски език, не мога да намеря откъде да си сменя езика, ако някой може да помогне. Голямо ровене падна :unsure:

Връзка към мнение
Just now, zvezda9001 said:

Здравейте,

не знам как точно, но днес като си влязох в профила изведнъж всичко ми се смени на английски език, не мога да намеря откъде да си сменя езика, ако някой може да помогне. Голямо ровене падна :unsure:

 Повредата не е във вашия телевизор. Всички го забелязахме :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.