Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

1 hour ago, Георги said:

Не, няма приложение. Уж се мъдри нещо по въпроса, но реалистично едва ли ще е по-рано от година и най-вероятно ще липсват функционалности. 

Не е проблем за по-малко функционалности, то с повечето приложения е така, просто много ще се кефя на една иконка "Магеланци" на дисплея , а и ще ми е по-удобно отколкото браузъра. 

Връзка към мнение

А, иконка можеш да си извадиш и така. В горния десен ъгъл на хрома цъкни на трите точки за менюто и избери add to home screen

ПП трябва да си отворила началната страница на форума, ако не се подразбира

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
12 minutes ago, neuromancer said:

А, иконка можеш да си извадиш и така. В горния десен ъгъл на хрома цъкни на трите точки за менюто и избери add to home screen

ПП трябва да си отворила началната страница на форума, ако не се подразбира

Огромно благодаря, не знаех за тази опция на Хрома. Много оспамих темата, но доста се рових по форума за да открия как да си го направя по-достъпен от телефона и нищо не открих. Сега със сигурност ще помогне и на някой друг така заблуден като мен.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Търсих доста време, но не открих нищо. Имаше ли възможност да се види персонален атлас със собствените посетени държави за всеки потребител? 

Връзка към мнение

Да, ама не работи на таблет, поне при мен. Все се каня да пиша на @Георги

Под аватара отляво на поста ти, посетени държави и после големия бутон Виж на карта

 

ПП всъщност сега пробвах и работи, ама не на всеки клик, нещо не е наред, ама не знам какво точно

Връзка към мнение

Ще го поизтествам сериозно тези дни. 

 

Иначе ако искате малко хакерски метод, ето това е връзка към личната карта:

 

https://magelanci.com/atlaspersonal/map/?memberid=XXX  където memberid е цифричката в началото на профилната ви страница, ето тази:

 

image.png

 

 

В случая с @П.Кръстев, ето това е адреса: https://magelanci.com/atlaspersonal/map/?memberid=2889

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Връзките за персонален атлас вече би трябвало да работят по начина описан от neuromancer по-горе. Имаме проблем с обновяването на бройката посетили държави в основния атлас, но и това ще го оправим до края на деня. 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 11 месеца по-късно ...

В началната страница гледана от телефон,последното мнение по темата се  отваря встрани като се цъкне върху часа на написване.Но този час е много ситно написан ,а над него има голям бутон с аватара  и често се натиска аватар вместо мнение.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

В началната страница гледана от телефон,последното мнение по темата се  отваря встрани като се цъкне върху часа на написване.Но този час е много ситно написан ,а над него има голям бутон с аватара  и често се натиска аватар вместо мнение.

Дай скриншот. Така и така скоро ни предстои ъпгрейд и съответно обновяване на изгледа, така че едва ли ще го гледам преди това, но да видя какво имаш предвид. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

В началната страница гледана от телефон,последното мнение по темата се  отваря встрани като се цъкне върху часа на написване.Но този час е много ситно написан ,а над него има голям бутон с аватара  и често се натиска аватар вместо мнение.

При мен винаги е било така и аз си мисля ,че така е нормално.

Връзка към мнение

Между другото, клик на заглавието води до първото непрочетено мнение или до последното, ако не сте логнати. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 42 минути , Георги каза:

Дай скриншот. Така и така скоро ни предстои ъпгрейд и съответно обновяване на изгледа, така че едва ли ще го гледам преди това, но да видя какво имаш предвид. 

На снимката трябва да натиснеш,където пише -27 мин,но е малък надписа на телефона и с пръста се натиска понякога твоя аватар отгоре.

ао.jpg

Връзка към мнение
В момента, dimitrov6 каза:

На снимката трябва да натиснеш,където пише -27 мин,но е малък надписа на телефона и с пръста се натиска понякога твоя аватар отгоре.

ао.jpg

Ясно. Няма това как да се промени без да има странични ефекти в други части. Натискай заглавието на темата и така. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.