Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

преди 52 минути , Hollywood каза:

не пиша  да няма спойлер, поне включете именуването да е за всички потребители, не само за модератори, както и да се присвоява към по-дълго съдържание.

Въобще не разбирам какъв е проблема. Спойлер бутона е видим за всички (точно вдясно от бутона за приравняване на текст) и всеки може да го ползва и да влага в него колкото си иска дълъг текст. Какво имаш предвид под "именуването"?

Връзка към мнение
преди 6 часа, Георги каза:

Въобще не разбирам какъв е проблема. Спойлер бутона е видим за всички (точно вдясно от бутона за приравняване на текст) и всеки може да го ползва и да влага в него колкото си иска дълъг текст. Какво имаш предвид под "именуването"?

Не дава възможност да се слага име.

 

И нещо друго. Пробвам форматирането - подравняване в ляво или двустранно, но не бачка за текст, както и за снимка. Тази форумна версия е уникална!:biggrin: 

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Какво име искаш да сложиш? Въобще не разбирам. Име на потребител ли? Сложи едно @ и после можеш да споменеш който пожелаеш. 

 

Относно текста, работи си. 

 

Подравнено в ляво:

 

При управлението на Карл V, император на Свещената римска империя и крал на Испания, районът е част от Седемнадесетте провинции на Нидерландия, които включват и по-голямата част от съвременна Белгия, съвременен Люксембург и малки части от съвременните Франция и Германия. През 1568 г. започва 80-годишната война за независимост срещу испанския крал Филип II, син на император Карл V. През 1579 г. северната част от Седемнадесетте провинции се обявяват за независими и се обединяват в Утрехтската уния, което се смята за начало на днешната държава Нидерландия. Но едва с края на 80-годишната война през 1648 г. тя получава формална независимост от крал Филип IV и под името Република Съединени провинции постепенно става една от главните морски и икономически сили на XVII век. Обединените провинции са чудото на Европа от края на 16 и началото на 17 век[2]. Колониалната им империя се разраства за сметка на испанската и португалската. През тази епоха, наричана Нидерландски златен век нидерландците основават колонии и търговски станции по целия свят[3]. Те контролират устията на Рейн, Маас и Шелда, където се срещат търговските пътища от Балтийско, Северно море и Атлантическия океан. Холандците са първите, които виждат изгодата да се купуват суровини, които след преработване да се продават далеч по-скъпо. Наред с това холандската република се превръща във финансовия център на Европа. Краят на този период настъпва с края на войната за испанското наследство[2].

 

Подравнено в центъра:

 

При управлението на Карл V, император на Свещената римска империя и крал на Испания, районът е част от Седемнадесетте провинции на Нидерландия, които включват и по-голямата част от съвременна Белгия, съвременен Люксембург и малки части от съвременните Франция и Германия. През 1568 г. започва 80-годишната война за независимост срещу испанския крал Филип II, син на император Карл V. През 1579 г. северната част от Седемнадесетте провинции се обявяват за независими и се обединяват в Утрехтската уния, което се смята за начало на днешната държава Нидерландия. Но едва с края на 80-годишната война през 1648 г. тя получава формална независимост от крал Филип IV и под името Република Съединени провинции постепенно става една от главните морски и икономически сили на XVII век. Обединените провинции са чудото на Европа от края на 16 и началото на 17 век[2]. Колониалната им империя се разраства за сметка на испанската и португалската. През тази епоха, наричана Нидерландски златен век нидерландците основават колонии и търговски станции по целия свят[3]. Те контролират устията на Рейн, Маас и Шелда, където се срещат търговските пътища от Балтийско, Северно море и Атлантическия океан. Холандците са първите, които виждат изгодата да се купуват суровини, които след преработване да се продават далеч по-скъпо. Наред с това холандската република се превръща във финансовия център на Европа. Краят на този период настъпва с края на войната за испанското наследство[2].

 

Снимка в ляво:

 

P1010489.jpg 

При управлението на Карл V, император на Свещената римска империя и крал на Испания, районът е част от Седемнадесетте провинции на Нидерландия, които включват и по-голямата част от съвременна Белгия, съвременен Люксембург и малки части от съвременните Франция и Германия. През 1568 г. започва 80-годишната война за независимост срещу испанския крал Филип II


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Снимка вдясно:

 

P1010489.jpgПри управлението на Карл V, император на Свещената римска империя и крал на Испания, районът е част от Седемнадесетте провинции на Нидерландия, които включват и по-голямата част от съвременна Белгия, съвременен Люксембург и малки части от съвременните Франция и Германия. През 1568 г. започва 80-годишната война за независимост срещу испанския крал Филип II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На телефон вероятно тези нюанси не могат да се видят заради малкия екран, но като цяло виж си проблема да не е в твоя телевизор. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сега, като се ровя из новия сайт и осъзнах, че не съм с 18 магелански мили, а с -18 (минус 18) мили.

Мълниеносно пробвах да заличи този позор, обаче греда - линка за дарение не работи.

 

@Георги, би ли ми обяснял как да се залича това "петно" от репутацията си.:)

 

Ако не ми кажеш, ... ще остане единствения възможен начин - да ги подаря :lol::)

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, ven62 каза:

Сега, като се ровя из новия сайт и осъзнах, че не съм с 18 магелански мили, а с -18 (минус 18) мили.

Мълниеносно пробвах да заличи този позор, обаче греда - линка за дарение не работи.

 

@Георги, би ли ми обяснял как да се залича това "петно" от репутацията си.:)

 

Ако не ми кажеш, ... ще остане единствения възможен начин - да ги подаря :lol::)

 

Прочети още  

Някой да ти подари 18 мили. :lol:

Да резервираш през референтните връзки, които са в заглавния панел - Букинг и Ренталкарс, и да се сдобиеш с мили.

Връзка към мнение
преди 6 минути , alienad каза:

Незнам как да видя в профила си темите започнати от мен. :unsure:

Влизаш си в профила.

После в "Разгледай активността" и в панела отляво избираш "Теми".

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 37 минути , alienad каза:

Незнам как да видя в профила си темите започнати от мен. :unsure:

Може и без да влизаш в профила си - от "Активност", "Съдържание, започнато от мен" - както ти е по-удобно в даден момент :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 46 минути , Niceday каза:

Може и без да влизаш в профила си - от "Активност", "Съдържание, започнато от мен" - както ти е по-удобно в даден момент :)

Мерси много за бързия отговор - видях го къде е!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, ven62 каза:

Сега, като се ровя из новия сайт и осъзнах, че не съм с 18 магелански мили, а с -18 (минус 18) мили.

Мълниеносно пробвах да заличи този позор, обаче греда - линка за дарение не работи.

 

@Георги, би ли ми обяснял как да се залича това "петно" от репутацията си.:)

 

Ако не ми кажеш, ... ще остане единствения възможен начин - да ги подаря :lol::)

 

Прочети още  

Скоро ще бъде пусната алтернативата на даренията и ще можеш да си наваксаш :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , oli_mali каза:

Как да си редактирам някое мнение? Нещо недовиждам ли или се е бъгнало?

Редактирането на собствено мнение е възможно в определен период. Мисля, че последно е 90 минути.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 3 минути , домосед каза:

Как да разкарам снимки от мнение?

Качени по погрешка, не мога да ги изтрия. 

Спешно е!

И аз имах подобен проблем. Стана много трудно за 30 мин. опити. Има някакъв бъг явно.

Влязох в редактиране и изтрих всичко.

Връзка към мнение
19 minutes ago, домосед said:

Как да разкарам снимки от мнение?

Качени по погрешка, не мога да ги изтрия. 

Спешно е!

Удряш един доклад или пишеш на някой от модераторите да ги изтрие. Триенето на прикачени файлове го считаме за еквивалентно на триенето на постове и е силно непрепоръчително. 

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 5 минути , Гост каза:

 

Не трябва да е така. Стават грешки. Закачаш неправилната снимка, а това понякога не е никак препоръчително.

Така веднъж аз се изтипосах по бански. Добре, че имаше магеланци, които ми помогнаха в изтриването, което в предишната версия беше лесно. Върнете, моля, тази лесна опция!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
В момента, Дани Магелани каза:

Не трябва да е така. Стават грешки. Закачаш неправилната снимка, а това понякога не е никак препоръчително.

Така веднъж аз се изтипосах по бански. Добре, че имаше магеланци, които ми помогнаха в изтриването, което в предишната версия беше лесно. Върнете, моля, тази лесна опция!

Именно!

 

Връзка към мнение
Дани Магелани

И, като резултат, стремя се да не качвам снимки от мястото на събитието, а едва когато съм ги цензурирала на компютъра.:)

Връзка към мнение
12 minutes ago, Дани Магелани said:

Не трябва да е така. Стават грешки. Закачаш неправилната снимка, а това понякога не е никак препоръчително.

Така веднъж аз се изтипосах по бански. Добре, че имаше магеланци, които ми помогнаха в изтриването, което в предишната версия беше лесно. Върнете, моля, тази лесна опция!

И аз се подписвам под това. 

Връзка към мнение
преди 56 минути , домосед каза:

Как да разкарам снимки от мнение?

Качени по погрешка, не мога да ги изтрия. 

Спешно е!

Къде са снимките, махнати ли са вече?

Връзка към мнение
преди 3 минути , Mary каза:

Махнати се вече.

Благодаря!

 

Но това не променя принципната ми критика към тромавостта на процеса.

Трябва да се разреши снимки са трият саморъчно в рамките на прозореца за редкация на мнения

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 6 минути , Duke каза:

Ама, казвайте ги по-рано тези неща, де...:P

Ха-ха-ха!

Сега ми е смешно, но тогава не ми беше до смях!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Дани Магелани каза:

Ха-ха-ха!

Сега ми е смешно, но тогава не ми беше до смях!

По-често трябва да се усмихваме в този форум... ;)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.