Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

На мен при резервация вече ми излиза това:

Намаления за атракции в Париж  Ние си сътрудничим с музеи, обиколки и дейности, за да можете да опознаете града срещу по-малка сума.
ВКЛЮЧЕНО
Само че кои са атракциите, колко е намалението - йок
 
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , noshtna_ptica каза:

На мен при резервация вече ми излиза това:

Намаления за атракции в Париж  Ние си сътрудничим с музеи, обиколки и дейности, за да можете да опознаете града срещу по-малка сума.
ВКЛЮЧЕНО
Само че кои са атракциите, колко е намалението - йок
 

Ами ще стане ясно 4 дни преди настаняването.:)Аз получих и втори мейл в който високопарно ми обясняват че не могат да ми генерират код и покажат отстъпките цели 6 месеца преди пъпътуването.Безплатните билети изобщо не ги споменават.:)Имам снимки ама какво от това.Гадното е,че няма да мога да канселирам безплатно тогава,а много вероятно през това време ще намеря по-добри оферти.Май много хубаво не е на хубаво.

Връзка към коментар
преди 1 час, Vyara каза:

 

Аз докато реша къде кога, кой хотел изпуснах офертата :(. Ако някой е резервирал Дубай и мисли да не ползва или има повече кодове съм насреща да ми услужи :Д

 

За кои дати?

Редактирано от christuff
Връзка към коментар
преди 1 час, Vyara каза:

Аз докато реша къде кога, кой хотел изпуснах офертата :(. Ако някой е резервирал Дубай и мисли да не ползва или има повече кодове съм насреща да ми услужи :Д

Аз резервирах за май 2018. Би трябвало да можеш да си промениш датите в резервацията без да я канселираш, само където в имейла с ваучера линкове са неактивни. Поне има код и пише, че е безплатен, но реално не мога да видя за кои атракции. Писах им, но още нямам отговор.

Та мисълта ми е, че на 80% екскурзията ми най- вероятно няма да се случи и мога да ти услужа след като разреша проблема с линкове. Хотелът е този, който Георги ми даде. Предполагам е читав. Изобщо нямах време да търся и проучвам. 

Връзка към коментар
преди 28 минути , christuff каза:

За кои дати?

Нямам конкретни дати. След като не успях да запазя през офертата не съм купила самолетни билети. А хотела който резервирах е с анулация, т.е нямам никакво обвързване с дати или хотел.

 

преди 21 минути , Алекс каза:

Аз резервирах за май 2018. Би трябвало да можеш да си промениш датите в резервацията без да я канселираш, само където в имейла с ваучера линкове са неактивни. Поне има код и пише, че е безплатен, но реално не мога да видя за кои атракции. Писах им, но още нямам отговор.

Та мисълта ми е, че на 80% екскурзията ми най- вероятно няма да се случи и мога да ти услужа след като разреша проблема с линкове. Хотелът е този, който Георги ми даде. Предполагам е читав. Изобщо нямах време да търся и проучвам.

Благодаря, Алекс. Ще следя какво ще се случи и ще обмисля вариант за май.

Връзка към коментар
преди 22 часа, Радослав каза:

Отговора на Букинг беше малко извън темата, нещо от сорта, че цената е известна предварително, при показване на кода се извършва и таксуването /тоест нула лв/ и аз съм се съгласил с тази цена. Интересно тогава защо ми изпращат емайл че съм платил несъщестяуваща сума. 

Можеш да им платиш и кеш :biggrin: 

 

Сещам се сега, че май имаше някаква история за американец, който дълго време получавал известия от данъчните, че му висят неплатени данъци на стойност ... $0.00 .  Писал им писма, обаждал се да обърне внимание, но писмата пордължавали да пристигат, докато не открил елементарното решение на проблема - изпратил на даняъчните чек за $0.00 и писмата престанали ...:biggrin:

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Имам вече три потвърдени резервации  на имейл за Рим през октомври. Двете са екскурзии  с вечеря, третата е музей. Очаквам още отговори.

Звъних на много телефонни номера, които са посочени в информацията за резервации.

Навсякъде казваха, че е добре да резервираме на имейл до туристическите агенции.

 

Имам код и за Дубай през март.

Мисля скоро да опитам и там.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
В момента, Ivko каза:

Ееее преди две седмици направих две резервации ама нямаше такова нещо.... пфуу сега да ги откажа и пак ли да ги резервирам,че да се възползвам хахха

Според мен направи нова резервация, ако ти изпратят код тогава анулирай старата...

Връзка към коментар

А това само за плащания при резервация ли е оферта или и с безплатна анулация

 

преди 2 минути , bonboneva каза:

Според мен направи нова резервация, ако ти изпратят код тогава анулирай старата...

проблема е,че няма повече налични стай в момента в тези места където съм резервирал ще трябва да анулирам първо ама после не се знае дали ще мога пак да си ги взема

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

А това само за плащания при резервация ли е оферта или и с безплатна анулация

 

проблема е,че няма повече налични стай в момента в тези места където съм резервирал ще трябва да анулирам първо ама после не се знае дали ще мога пак да си ги взема

в такъв случай можеш да резервираш на някое съвсем евтино място и да ползваш кода, а да спиш на старото място...

преди 9 минути , Ivko каза:

А това само за плащания при резервация ли е оферта или и с безплатна анулация

 

проблема е,че няма повече налични стай в момента в тези места където съм резервирал ще трябва да анулирам първо ама после не се знае дали ще мога пак да си ги взема

 

преди 10 минути , Ivko каза:

А това само за плащания при резервация ли е оферта или и с безплатна анулация

 

проблема е,че няма повече налични стай в момента в тези места където съм резервирал ще трябва да анулирам първо ама после не се знае дали ще мога пак да си ги взема

според мен вече няма такава оферта за безплатни атракциони... току-що се опитах да резервирам, но не ми излиза надписа...така че според мен не рискувай да анулираш сигурните стаи...

 

Връзка към коментар

Някой знае ли дали кодът остава валиден, ако правя промени по резервацията - дати, гости, стаи и т.н., и дали ще важи за новите дати и брой гости?

Редактирано от micobg
Връзка към коментар
преди 34 минути , micobg каза:

Някой знае ли дали кодът остава валиден, ако правя промени по резервацията - дати, гости, стаи и т.н., и дали ще важи за новите дати и брой гости?

Аз мисля,че в момента никой нищо не знае,поне аз не съм видяла никъде правила.Най-добре им пиши,за да имаш отговор черно на бяло.И после може да споделиш отговорът им с нас.:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , mamaivy каза:

Аз мисля,че в момента никой нищо не знае,поне аз не съм видяла никъде правила.Най-добре им пиши,за да имаш отговор черно на бяло.И после може да споделиш отговорът им с нас.:)

Писах им, но не ме отразяват. И по телефона говорих, но ми беше малко трудно с английския. Уж ми казаха, че мога да правя всякакви промени, ама аз си го чакам черно на бяло...за по сигурно. :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз да попитам...Някой успя ли да резервира някоя от екскурзиите от Лондон? Защото и на мен,както и на някой от писалите по-горе ми обясниха,че кода не е валиден преди датата на хотелската резервация. Бях изпратила човек на място в един от офисите на Golden Tours(където една от служителките се оказа българка :) ). В същото време,успях да направя резервация за Medieval Banquet с въпросния код и за Planet Hollywood по мейл. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
4 hours ago, misha said:

 В същото време,успях да направя резервация за Medieval Banquet с въпросния код и за Planet Hollywood по мейл. 

По имейл ли направи резервацията и за кой месец? Споделяй, ако може, за какво си успяла да резервираш, защото и аз живо се интересувам :)

Редактирано от kiriku
Връзка към коментар

Аз резервирах за септември, за Париж. 

Пише, че единствено Версай е с предварителна резервация. Това означава ли, че за другите няма нужда да разпитвам предварително? А колко време предварително да се пробвам да резервирам за Версай?

Връзка към коментар
преди 14 минути , misha каза:

Резервациите ми са за 8-9 юли. Направих ги като се свързах с местата по имейл. Бяха любезни,по британски :) 

писа ли,че имаш безплатен код от букинг или само имената даде за резервация

Връзка към коментар

Писах им,че имам QR код от Букинг. На едното място ми искаха копие на кода,име и телефон,а на другото просто ме попитаха кога и за колко души да ми запазят маса. Напомниха ми,като отидем да не забравям кода,за да може да го сканират.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.