Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Георги каза:

Всъщност горе-долу е ясно, ще я има пак опцията, но ще е платена. Текущия безплатен период според мен е само, докато си понастроят системите и всичко с доставчиците. Един вид - те поемат разходите (вероятно са се разбрали букинг директно с атракциите, докато трае периода на интеграция да не се взимат пари), а от нас бета тестовете. Ако нещо не проработи с кода, сега ще вдигнеш рамене, било е безплатно, но ако си платил за вход и не те пуснат, защото билетите били изчерпани ще се вдигне голям шум. Съветвам всеки да се възползва, докато е време. 

Да, така е. Това е горе-долу ясно. Мен друго ме притесни. Днес коригираха моите ваучери в системата и автоматично се промениха общите условия. Не се знае с какви общи условия ще дойдат ваучерите след време. Също забелязах, че в потвърждението на резервацията ми никъде не пише, че ми се полага такъв ваучер? Въпреки че стоеше точно в полето над пътеводителя. Пътеводителят си го има в потвърждението, но за ваучер нищо. Аз лично не мога да докажа, че в момента в който съм направила резервацията, промоцията е била валидна. Не съм правила и скрийншотове. Затова според мен е по-добре да си търсим ваучерите, докато още тестват системата и да си ги разпечатаме с условията.

преди 52 минути , luba_rizova каза:

На мен ми се наложи да направя за Лондон в последния момент, поради отмяна на друга резервация. 24 часа след резервацията получих кодове (не съм търсила и гледала при резервацията дали го има като реклама в букинг). Обаче! Само намаление имат и то 1-5 паунда, не повече. Вероятно няма да се възползвам. 

И моите дойдоха така, но им писах, че като съм резервирала е пишело, че ще получа безплатни ваучери. Те явно ги коригираха в системата, защото сега като цъкна на информацията за забележителностите ми излизат безплатни, а преди това бяха както ти казваш с минимално намаление.

Редактирано от Алекс
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 56 минути , Dreamm каза:

 

Според вас възможно ли е да не получавам код за отстъпка за втората резервация, защото се полага по един на човек /профил/ за една и съща дестинация?

 

За Дубай имам две резервации ,а за Париж четири -пратиха ми код за всички включително и за едната резервация в Париж ,която отмених(Кода даже ми го пратиха след отмяната).

Връзка към мнение
преди 2 часа, margarettod каза:

 

@Радослав, излиза, че си успял да се възползваш от офертата независимо, че не е изпълнено горното условие за валидност на кода? Питам, т.к. 24-ти е утре, а ти вече се радваш на две безплатни атракции :) 

Условието беше изпълнено. Просто направих нова резервация и съм с два ваучера

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Радослав, а от какво друго се възползва в Париж? Нали обеща да продължиш с разказите. Очаквам с нетърпение :)

Едит - Току-що си получих имейла с втория код за отстъпка :lol: Не съм им писала, явно сега ми дойде ред.

Редактирано от Dreamm
Връзка към мнение

И аз да потвърдя, че си получих ваучера за Лондон. Доста неща има за посещение, за съжаление не така интересни като в Дубай :)

Въпросът ми е като резервациите са ни след сумати време, ако тогава тази услуга е вече платена, то ние си се ползваме по сегашните условия нали?

Да го считам за сигурен този ваучер, защото само заради него резервирам през буукинг.

Връзка към мнение

И аз направих резервация за Барселона, кодовете получих след 30 миин.  На всички пише безплатно.

Най -долу това пише

Има ли скрити такси?

Няма никакви такси. Можете да посетите всяка атракция напълно безплатно.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Ради каза:

И аз направих резервация за Барселона, кодовете получих след 30 миин.  На всички пише безплатно.

Най -долу това пише

Има ли скрити такси?

Няма никакви такси. Можете да посетите всяка атракция напълно безплатно.

И при мен така се получи, но резервацията ми е чак за май догодина. Ще следя темата да видим как ще се развият нещата.

Връзка към мнение

Пускам Ви атракциите и за Лондон:

 

Най-популярни

18103306.jpg

The Original Tour - обиколка на забележителностите на Лондон със слизане и качване (24 часа)

Музеи и изкуство

Семейство и забавления

Обиколки и забележителности

18103306.jpg

The Original Tour - обиколка на забележителностите на Лондон със слизане и качване (24 часа)

18103732.jpg

The Original Tour - обиколка на забележителностите на Лондон със слизане и качване (48 часа)

Еднодневни пътувания

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Направих резервация за Дубай за февруари 2018 и получих кода след 1 час. На всички атракции пише безплатно. По въпроса дали ще важи като резервацията е за след 7-8-10 месеца, според мен да, защото в потвърждението от booking си пише кога точно може да се ползва т.е. аз мога да го ползвам февруари, не преди това. На някой от атракциите си пише, че трябва да се звънне предварително на телефон, на други е написано след обаждането да се каже, че този безплатен вход е от букинг, на останалите няма допълнителни пояснения. Звучи много хубаво, за да  е истина :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз резервирах преди 2 дни - имаше съобщение за отстъпки, но никакъв код не ми е дошъл. Сега направих нова резервация, пък да видим...

Връзка към мнение

Незнам как през телефона да копи пейсна списъка с Парижките атракции. Списъка съдържа Лувъра, Айфелова кула с обиколка с автобус /нямашр места до 7ми/,Версай, Триумфална Арка, Аквариум, разходки с лодка, кабаре Крейзи хорс, еднодневни трипове до Сен Мишел, Замъците на Лоара, Дисниленд. 

Поради логистични и други причини не мога да ползвам по интересните от тях. Имам корабче по Сена, Инвалидите, Аквариума. Днеска се каня за Операта и музея на восъчните фигури. В плана ми е Версай и нощна разходка с панорамен автобус + гурме вечеря на него. 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
преди 2 минути , Радослав каза:

Незнам как през телефона да копи пейсна списъка с Парижките атракции. Списъка съдържа Лувъра, Айфелова кула с обиколка с автобус /нямашр места до 7ми/,Версай, Триумфална Арка, Аквариум, разходки с лодка, кабаре Крейзи хорс, еднодневни трипове до Сен Мишел, Замъците на Лоара, Дисниленд. 

Поради логистични и други причини не мога да ползвам по интересните от тях. Имам корабче по Сена, Инвалидите, Аквариума. Днеска се каня за Операта и музея на восъчните фигури. В плана ми е Версай и нощна разходка с панорамен автобус + гурме вечеря на него. 

Чудесно е всичко което споделяш!Късмет!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , Радослав каза:

Незнам как през телефона да копи пейсна списъка с Парижките атракции. Списъка съдържа Лувъра, Айфелова кула с обиколка с автобус /нямашр места до 7ми/,Версай, Триумфална Арка, Аквариум, разходки с лодка, кабаре Крейзи хорс, еднодневни трипове до Сен Мишел, Замъците на Лоара, Дисниленд. 

Поради логистични и други причини не мога да ползвам по интересните от тях. Имам корабче по Сена, Инвалидите, Аквариума. Днеска се каня за Операта и музея на восъчните фигури. В плана ми е Версай и нощна разходка с панорамен автобус + гурме вечеря на него. 

Радо, ти в крайна сметка канселира ли резервациите или реално нощува с тях. 

Връзка към мнение

Ето ви Парижките:

Most popular

Tours & sightseeing

Museums & art

Family & amusements

Boat tours & rental

Bike tours & rental

Walking tours

French culture

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Използвах ваучера на канселирана резервация. Преди малко получих емайл от Букинга. Благодарят ми,  че съм избрал забележителности, и ми предоставят сметка за Аквариума с редуцирани цени от  20.50 на 18. 00 евро. Получава се неловко. За другите посетени от мен атракции нямам уведомления. Явно не са видяли, че всички атракции, които предоставят са безплатни :) Ще им драсна писъмце да видя какво се случва. 

Връзка към мнение
преди 7 минути , Радослав каза:

Използвах ваучера на канселирана резервация. Преди малко получих емайл от Букинга. Благодарят ми,  че съм избрал забележителности, и ми предоставят сметка за Аквариума с редуцирани цени от  20.50 на 18. 00 евро. Получава се неловко. За другите посетени от мен атракции нямам уведомления. Явно не са видяли, че всички атракции, които предоставят са безплатни :) Ще им драсна писъмце да видя какво се случва. 

дано не те таксуват и за други. Аквариумът с ваучера към отменената резервация ли го посети?

Връзка към мнение
преди 5 минути , Алекс каза:

дано не те таксуват и за други. Аквариумът с ваучера към отменената резервация ли го посети?

Мда. Писах им, чакам отговора. Мисля че вероятно е тяхна грешка във връзка с променящите им се условия. Имаше по нагоре някой писал че е получил мейл само с редуцирани цени, които слвд това са коригирани на безплатни. Разбира се, не изключвам вероятността и да си платя накрая сметката.

Връзка към мнение

И мога да ползвам всички атракции, или само една??? Питам, защото ако мога да ползвам всичко директно купувам за Париж, Рим, Лондон и Дубай, то за хора като мен реално ще се избият полетите трикратно.

Връзка към мнение

И аз се сдобих с атракциите в Париж :)

Само системата с резервирането нещо ми се губи. Май който ходи, ще се наложи да резервира за следващите, аз друг начин не виждам...

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 26 минути , MARTiNSHO каза:

И мога да ползвам всички атракции, или само една??? Питам, защото ако мога да ползвам всичко директно купувам за Париж, Рим, Лондон и Дубай, то за хора като мен реално ще се избият полетите трикратно.

Всеки си задава точно този въпрос, но 100%-ов отговор няма да има.

 

Тази авантаджийска схема силно противоречи на всякаква бизнес логика - освен ако букинг не са станали благотворително дружество. Според мен има някаква уловка или ограничение, която ще се разбере в последствие. Определено не бих планирал цял трип базиран САМО на тая оферта - я няма да има места за избраните атракции, я после ще дойде елегантна сметчица за плащане или нещо от тоя сорт.

 

Практиката ме е научила, че когато нещо звучи прекалено добре, то просто не се случва. Или поне не по начина, по който очакваш.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.