Прескочи до съдържание

До 25% отстъпка за коли под наем чрез Ryanair


Препоръчани мнения

преди 11 часа, Гост каза:

обаче има места, където този вариант не се предлага (Сицилия и др)

Предлага се и в Сицилия - преди две седмици взехме кола със 7 места за 4 дни - 120 евро беше колата + 120 евро застраховката. Не са оглеждали колата нито когато я взехме, нито когато я върнахме.

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , cybersimo каза:

Предлага се и в Сицилия - преди две седмици взехме кола със 7 места за 4 дни - 120 евро беше колата + 120 евро застраховката. Не са оглеждали колата нито когато я взехме, нито когато я върнахме.

Възможно е - трябваше да уточня, че не успях да намеря кола с пълна застраховка, която да включва и района на Катания. Абсолютно всяка компания имаше това изключение в условията си. Тоест, даваха пълна застраховка, но не можеше да се нулира самоучастието, което беше едно и също реално. Пък може и аз да не съм открила :) П.П. След шофиране в Катания напълно разбрах този аргумент... 

Връзка към мнение
преди 6 минути , Гост каза:

Възможно е - трябваше да уточня, че не успях да намеря кола с пълна застраховка, която да включва и района на Катания. Абсолютно всяка компания имаше това изключение в условията си. Тоест, даваха пълна застраховка, но не можеше да се нулира самоучастието, което беше едно и също реално. Пък може и аз да не съм открила :) П.П. След шофиране в Катания напълно разбрах този аргумент... 

Ние точно от Катания я взехме. Препоръката беше от форума - https://www.autonoleggioone.it/

 

Нито една друга компания не го предлагаше това, освен тази

Редактирано от cybersimo
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 45 минути , cybersimo каза:

Ние точно от Катания я взехме. Препоръката беше от форума - https://www.autonoleggioone.it/

 

Нито една друга компания не го предлагаше това, освен тази

Чудесно! Значи е имало изключение, на което не съм попаднала. Благодаря за корекцията.

Връзка към мнение
преди 10 часа, Гост каза:

Друго имах предвид. Те като собственик на колата задължително имат валидна застраховка Пълно Каско. И съответните права по тази застраховка.

Каквото доставчика предлага на теб е друг вид "застраховка".

Естествено, но те са платили за тази застраховка и ще искат да си върнат парите, от крайния клиент в случая. Може да не ни харесва, както се казва във вица - пазар голям, избирай.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 18 часа, Георги Матеев каза:

@ven62 - ако още не си резервирал метни едно око и на https://www.easyrentcars.com

 

За някои дестинации ми изкара много конкурентни цени.

@Георги Матеев, много благодаря.

Вече резервирах. Но все пак (със свито сърце) проверих.

Модела който резервирах го няма - Dacia Duster. Но със Suzuki Jimmy сравнението е в полза на Ryanair - с около 8-10 лв на ден.

Така, че ... олекна ми. ;)

 

--------- Редактирам се:

намерих Dacia Duster от същия доставчик Geysir. разликата е около 200 лв. за 10 дни.

Съвсем се успокоих. :), щото ти като дадеш някой сайт, и човек не го е ползвал досега - значи се е прецакал. ;)

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тази тема е нарочена за отстъпки чрез Ryanair, а другите отстъпки са тук:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Да дам и аз своите 5 стотинки по темата...

Ryanair Car Hire вади горе-долу същите оферти като Travelsupermarket, но предлага много по-изгодна пълна застраховка. За моето търсене за Атина в края на Април всички сайтове ми давах цена около 25 лева на ден за малка кола, но допълнителната застраховка варира в огромни граници, като напр. при Rentalcars е почти двойно по-скъпа от самия наем. При Ryanair предложената застраховка беше 9.78 лв на ден. Има само една по-ниска 3rd party оферта - на iCarhireinsurance през topcashback.co.uk, но там минималният срок на полицата е 3 дни.

Така като тегля чертата за наем + застраховка с пълно покритие, цената на Ryanair е с поне 20-30% по-изгодна от останалите оферти.

 

А като допълнителен бонус, днес пуснаха 20% отстъпка за самия наем. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

понеже за нашата дестинация Мароко, ми излиза най-добра цена иманно на ryanair, а до сега не съм резервирала през тях кола под наем, може ли да ми кажете цялата сума сега ли се плаща или как е? Извинявам се за въпроса, но не го намерих никъде на сайта им, намерих само, че отмяната на колата е безплатна до 24 часа преди самото и вземане, но не намерих дали в момента на резервацията се плаща цялата сума...

Благодаря предварително за отговорова!

Връзка към мнение
преди 2 часа, Ilian359 каза:

...

 

А като допълнителен бонус, днес пуснаха 20% отстъпка за самия наем. :)

Това с 20% според мен е търговски трик. От месеци следя SUV в Исландия и конкретната оферта на Ryanair винаги си е една и съща. Независимо от черни петъци, промоции, започващи от 1 евро, от 50% намаление, 20% и т.н.

Вярно, една от най-ниските е (от тези, които аз съм намирал)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, zvezda9001 каза:

Здравейте,

понеже за нашата дестинация Мароко, ми излиза най-добра цена иманно на ryanair, а до сега не съм резервирала през тях кола под наем, може ли да ми кажете цялата сума сега ли се плаща или как е? Извинявам се за въпроса, но не го намерих никъде на сайта им, намерих само, че отмяната на колата е безплатна до 24 часа преди самото и вземане, но не намерих дали в момента на резервацията се плаща цялата сума...

Благодаря предварително за отговорова!

Аз съм резервирал два пъти от сайта на Ryanair. В момента на резервацията минимума, който трабва да се плати е такса (по памет 20-на паунда - около 50 лв.), които не ти ги връщат при отмяна. Останалата сума трябва да доплатиш до определен срок преди датата на взимане на колата.

Връзка към мнение
преди 1 час, ven62 каза:

Това с 20% според мен е търговски трик.

Конкретно в моя случай не е. Веднъж и аз да хвана реално намаление без да го дебна с месеци :)

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 1/3/2018 в 10:53, Ilian359 каза:

Да дам и аз своите 5 стотинки по темата...

Ryanair Car Hire вади горе-долу същите оферти като Travelsupermarket, но предлага много по-изгодна пълна застраховка. За моето търсене за Атина в края на Април всички сайтове ми давах цена около 25 лева на ден за малка кола, но допълнителната застраховка варира в огромни граници, като напр. при Rentalcars е почти двойно по-скъпа от самия наем. При Ryanair предложената застраховка беше 9.78 лв на ден. Има само една по-ниска 3rd party оферта - на iCarhireinsurance през topcashback.co.uk, но там минималният срок на полицата е 3 дни.

Така като тегля чертата за наем + застраховка с пълно покритие, цената на Ryanair е с поне 20-30% по-изгодна от останалите оферти.

 

А като допълнителен бонус, днес пуснаха 20% отстъпка за самия наем. :)

 

Екзотична политика за горивото:

 

Четвърт - четвърт. Автомобилът се дава с резервоар пълен една четвърт и трябва да го върнеш с толкова. :lol:

Връзка към мнение
преди 32 минути , Vyara каза:

Къде в офертите им пише каква сума ще ти блокира търговеца?

В общите условия, раздел Информация за депозит и кредитна карта

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение

Може би само за Италия ги показва... За Тревизо и Малпенса пробвах и ги показа.... За Тангер обаче не.

 

П.С. В Бергамо също ги показва, но във Валенсияи Лисабон не.

Редактирано от chandni
Връзка към мнение
преди 4 часа, Zaro каза:

 

Екзотична политика за горивото:

 

Четвърт - четвърт. Автомобилът се дава с резервоар пълен една четвърт и трябва да го върнеш с толкова. :lol:

И на други места съм го срещал :)

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
Мамма Мия и Падре Пио

Привет,

Търсим си транспорт от Летище Кастелон, Испания до Бенидорм, Испания, или поне до Валенсия!? 4ма възрастни и 1 дете на 15.06.18г. Пристигаме с полет в 20: 10 в пущинака! 

Връзка към мнение

Заповядай:

https://www.ryanair.com

https://www.skyscanner.net/carhire/

https://www.travelsupermarket.com/en-gb/car-hire/

http://www.economycarrentals.com/

 

Въвеждаш си данните за периода, сравняваш и букваш. Успех!

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.