Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте!

 

Аз съм съвсем нов в този сайт, току-що се регистрирах. Казвам се Бале и съм пишман пътешественик. За сайта научих от Домосед. Обичам да пия бира.

 

Поздрави!

 

Бале

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 3 часа, Бале каза:

А, добри новини! :)

Здравей, Летяща Rainy! Защо вие имате по 2 имена, а аз - само едно?

Защото не си си написал второто! :)

 

Добре дошъл!

Кога ще пием бира? ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Бале каза:

Здравей, Теди, добре заварила! Да ти призная, малко ме разочарова отговорът ти. Може би ще се наложи да ви попревъзпитам?! :)

:lol:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

домосед, бира и пишман пътешественик...не мога да си представя друга визитка, която да е толкова лаконична и толкова наситена с информация :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аааа, реклама на друг тук, в любимия ми, не правя! Ако си ходил скоро във Флорида, знаеш кой е:) Ако не, здраве да е, и повече пътешествия /за всички/:lol:

преди 51 минути , Бале каза:

Добре заварила! Кой е тоя сайт?

 

В момента, Емика каза:

Аааа, реклама на друг тук, в любимия ми, не правя! Ако си ходил скоро във Флорида, знаеш кой е:) Ако не, здраве да е, и повече пътешествия /за всички/:lol:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 minute ago, Емика said:

Аааа, реклама на друг тук, в любимия ми, не правя! Ако си ходил скоро във Флорида, знаеш кой е:) Ако не, здраве да е, и повече пътешествия /за всички/:lol:

 

 

Ходих, няма грешка... хаха. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Човече, корема ме заболя да се смея на приключенията на Бале в Жен Шен. :lol: :lol: :lol: Радвам се, че толкова свеж пишман пътешественик е тук. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
3 minutes ago, Костов said:

Човече, корема ме заболя да се смея на приключенията на Бале в Жен Шен. :lol: :lol: :lol: Радвам се, че толкова свеж пишман пътешественик е тук. :)

Мене обикновено бързо-бързо ме изтриват. Обаче тука ще гледам да съм максимално възпитан и добронамерен, та белким се позадържа. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , Бале каза:

Мене обикновено бързо-бързо ме изтриват. Обаче тука ще гледам да съм максимално възпитан и добронамерен, та белким се позадържа. :)

Надявам се поне едно 50 години да се задържиш. За писанията след това ще обвиняваме мадам Склероза. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние си обожаваме това кехлибарено питие ,сътворено от египтяните -бирата ! Както си викаме на плажа във Варна топло чувство ме напира ,пие ми се бира ! Добре дошъл при нас ! Тук са много добронамерени и ще ти помогнат .... хаххаха дори и да не искаш  хахха

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.