Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

1 minute ago, Polina said:

Звучи несериозно вече... Да определим ден за пиене на бира с Бале!! 

Много добра идея! Дали обаче първо да не определим локация за пиенето на бира?! Някой град, където бирата е наистина добра. Примерно Берлин.

Връзка към мнение
преди 11 минути , Бале каза:

Много добра идея! Дали обаче първо да не определим локация за пиенето на бира?! Някой град, където бирата е наистина добра. Примерно Берлин.

Здравей и от мен!

Първо се изненадах,че почти всички те познават.Току-що четох пътеписа ти за Женшен или каквото и да е.Разбрах,че си образ.

И един съвет от мен-далеч по-евтино ще ти излезе един билет до София.Иначе докато кажеш и 15-20 магеланеца се появили в Берлин.

Дай линкове към другите ти пътеписи,защото имам нужда от разтоварване,че май съм го ударил само на работа.

Пък,ако намина през Берлин може да се "видин на по вайс".

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
15 minutes ago, ECC said:

Здравей и от мен!

Първо се изненадах,че почти всички те познават.Току-що четох пътеписа ти за Женшен или каквото и да е.Разбрах,че си образ.

И един съвет от мен-далеч по-евтино ще ти излезе един билет до София.Иначе докато кажеш и 15-20 магеланеца се появили в Берлин.

Дай линкове към другите ти пътеписи,защото имам нужда от разтоварване,че май съм го ударил само на работа.

Пък,ако намина през Берлин може да се "видин на по вайс".

Аз имам билет за София от 14-ти до 16-ти тоя месец. Може тогава нещо леко да измислим.

 

После имам за началото на октомври и за началото на ноември. За лятото Райънеър са по-скъпи и от БГА "Балкан". :(

 

А последния ми пътепис е от април тая година - ходихме за 5 дена до Флорида. Не знам дали тука е позволено да слагам линк, но в Гугъл излиза веднага по ключовите думи "бай ганьовците флорида". :)

3 minutes ago, Гост said:

Само аз ли не съм го чела този пътепис... ^_^

Той е кратък. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Just now, slujitel said:

Ееее, появи се. Хайде давай за Руанда и Уганда, от кога го чакам.

Ново двайсе - още някой ме познава... хаха. Ми, трябва, ама пусти мързел. :/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Точно се чудех дали през юли да правя среща или да броя месеца за отпускарски... И докато ме агитираха уикенда и си говорихме за дати.. Бяха споменати точно 14-15.07. Някакво съвпадение ли е? ;)

Пс. При нас нещата не са много леки.. Освен, че ще ни обучаваш да пием пиво. :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 минути , Polina каза:

Точно се чудех дали през юли да правя среща или да броя месеца за отпускарски... И докато ме агитираха уикенда и си говорихме за дати.. Бяха споменати точно 14-15.07. Някакво съвпадение ли е? ;)

Поли, кажи 15-ти, кажи 15-ти! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Брех, не съм ти чела нито един пътепис, а ти се оказа известна личност. :O Какво се прави в такъв случай, трябва да черпя бира ли? :lol: 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
2 minutes ago, Tedy said:

Брех, не съм ти чела нито един пътепис, а ти се оказа известна личност. :O Какво се прави в такъв случай, трябва да черпя бира ли? :lol: 

Ми, да. Обикновено, при такъв резил се черпи с бира. :)

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 43 минути , Бале каза:

А последния ми пътепис е от април тая година - ходихме за 5 дена до Флорида. Не знам дали тука е позволено да слагам линк, но в Гугъл излиза веднага по ключовите думи "бай ганьовците флорида". :)

Няма никакви проблеми за пътеписи, аз даже имам желание като се пусне нов пътепис от сайта на Стойчо тук да излиза известие, но при него има проблеми с RSS настройките. Ей това е връзката: http://patepis.com/?p=73159

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , Бале каза:

Ми, да. Обикновено, при такъв резил се черпи с бира. :)

 

Аз ще черпя, ти ще превъзпитаваш, то стана цяла програма. :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
1 minute ago, Георги said:

Няма никакви проблеми за пътеписи, аз даже имам желание като се пусне нов пътепис от сайта на Стойчо тук да излиза известие, но при него има проблеми с RSS настройките. Ей това е връзката: http://patepis.com/?p=73159

Супер, мерси! Още пристъпям несигурно, дето има една приказка: "Парен каша духа". :)

Връзка към мнение
Преди 1 час, Костов каза:

Поли, кажи 15-ти, кажи 15-ти! :)

Вероятно. Ще се обадя да питам тия дни дали е свободно и ще пиша.

 

Бале, честито второ име! Музунгу, Бале Музунгу! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, Polina каза:

Вероятно. Ще се обадя да питам тия дни дали е свободно и ще пиша.

 

Бале, честито второ име! Музунгу, Бале Музунгу! :)

Ако се потвърди датата направо ме пиши. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Виж сега, прочетох ти един пътепис, така че смяна на местата, пу ти черпиш. :lol:

 

П.П. Позасмях се един, два пъти, ей така от куртоазия, не че беше супер забавно. :lol::lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Just now, Tedy said:

Виж сега, прочетох ти един пътепис, така че смяна на местата, пу ти черпиш. :lol:

 

П.П. Позасмях се един, два пъти, ей така от куртоазия, не че беше супер забавно. :lol::lol:

Щом така го извъртя, очевидно ще се наложи да почерпя.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Явно Теди иска да ти го спести в предварителния разговор и да бъдеш изненадан накрая... А вероятно иска и само нея да почерпиш..., но по неписаните магелански правила новодошлите плащат сметката... Теди, защо не започна с това, а го увърташе? :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , Polina каза:

Явно Теди иска да ти го спести в предварителния разговор и да бъдеш изненадан накрая... А вероятно иска и само нея да почерпиш..., но по неписаните магелански правила новодошлите плащат сметката... Теди, защо не започна с това, а го увърташе? :)

Нали се разбрахме, че няма да ги мятаме още в представяне.:no2: Има време да навлезем плавно в темата за почерпката. :lol: Да оставим човека да се поогледа, да свикне, да се добере до София и тогава. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.