Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здрасти Вальо и от мен,явно сме орисани от казармата,та до ден днешен да се засичаме тук-там.Аз мога да се похваля,че съм черпен с бира и то неведнъж.Напоследък предимно в Берлин.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
1 minute ago, bratvlad said:

Здрасти Вальо и от мен,явно сме орисани от казармата,та до ден днешен да се засичаме тук-там.Аз мога да се похваля,че съм черпен с бира и то неведнъж.Напоследък предимно в Берлин.

Хаха... ше падна! Верно, че сме орисани да се срещаме на абсурдни места. Какво става, ти бая време не си минавал насам? Ние бехме в Африка сега, имам маса истории за разказване. :)

Връзка към мнение

При първа възможност ще намина да чуя какви сте ги вършили из Африка.В момента сме на един забутан гръцки остров-Елафонисос и почиваме активно.Аз активно пия узо предимно!Поздрави от мен и Диди!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
4 minutes ago, bratvlad said:

При първа възможност ще намина да чуя какви сте ги вършили из Африка.В момента сме на един забутан гръцки остров-Елафонисос и почиваме активно.Аз активно пия узо предимно!Поздрави от мен и Диди!

Поздрави и на вас! И умната с узото, че при него филмът свършва много неоаквано. :):):)

Връзка към мнение
преди 8 часа, Бале каза:

Ново двайсе - още някой ме познава... хаха. Ми, трябва, ама пусти мързел. :/

Ти питай, кой не те познава!Едно време и аз пописвах  в оня форум. От твоите писания съм си запомнила  една култова фраза, дето се "появи един селяндур на магаре".Знаеш ли, колко често се сещам, как на някого много ще му отива да  е на магаре.:mad::mad:

Здравей и добре дошъл!:lol:

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 42 минути , Vanessabg каза:

Абе хора това са титуловани бай Ганьовци  ххахах , а къде сте видели бай Ганьо да се мине и да плати сметката ??? ххаа

Ти тука ли ще си другата седмица? Ако си в София, ще се радвам да наминеш и да се запознаем... 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
5 hours ago, AlexandraKo said:

Ти питай, кой не те познава!Едно време и аз пописвах  в оня форум. От твоите писания съм си запомнила  една култова фраза, дето се "появи един селяндур на магаре".Знаеш ли, колко често се сещам, как на някого много ще му отива да  е на магаре.:mad::mad:

Здравей и добре дошъл!:lol:

 

Сещам се за тоя селянин на магаре. Видяхме го в чудната панамска планина, по път към един разкалян водопад. :)

 

Добре заварили! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здрасти и от мен. Сигурно не е изненада, но се бяхме разбирали за по бира, покрай едни писания за Шри Ланка в Пътепис. Разминахме се тогава нещо, ама се е видяло, че ще се пие :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 minutes ago, Krum4ov said:

Здрасти и от мен. Сигурно не е изненада, но се бяхме разбирали за по бира, покрай едни писания за Шри Ланка в Пътепис. Разминахме се тогава нещо, ама се е видяло, че ще се пие :lol:

Където е текло, пак ще тече. :D

Здрасти! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Иван Попов

Здравей  и от мен :),И добре дошъл. 

Не се познаваме,но дано дойде времето да се запознаем.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
12 minutes ago, jungfraujoch said:

Бале,привет и от мен.Имаш чувство за хумор и пиеш бира.това е чудесно!

Здравей, приятно ми е да се запознаем! За Юнгфернйох знам още от едно много приятно сериалче по телевизията - "Железопътни приключения из Европа". :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Бале каза:

Здравей, приятно ми е да се запознаем! За Юнгфернйох знам още от едно много приятно сериалче по телевизията - "Железопътни приключения из Европа". :)

Здравей,и на мен ми е приятно да се запознаем.Jungfraujoch е любимото ми място в Швейцария. 3466 м. и най-високата железопътна гара в Европа.Прекрасни гледки и уникално пътешествие с влакче. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Just now, Цвете said:

Добре дошъл! Тъкмо скоро четох нещо твое. Трябва да пишеш и тук.

Добре заварила! Аз пък тъкмо прочетох пътеписа от Нова Зеландия. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.