Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Лети ми се, пътува ми се, ходи ми се и на море. При това целогодишно. И случайно попаднах на това: http://bg.kolektiva.net/travel/14214-zakintos-oktomvri.html

Хем е море, хем не е много пари, хем се лети, а и с нова за мен АК. Какво да правя?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

  • Цената не включва:

    - Допълнителни екскурзии

    - Летищни такси - около 69 евро (подлежат на препотвърждение в деня на окончателното плащане към Хермес Холидейс) 

    - Горивна такса

 

Това нали си го видяла? С таксите цената става 513 лева, което за 3 дни на мен не ми се вижда чак толкова изгодно....

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добра оферта, но сложи и летищните такси 69евро към цената. В началото на сезона една друга фирмичка предложи за същата цена и на същото място, но с включени летищни такси. Може пак да пуснат  оферта за закриването на сезона. 

 

Лет. такси  са добри с  BUC за 69 евро, ако е с FB са 90* евро. :lol: *Но ти дават марципан по тимаджийски.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Даже като се замисля изобщо не ми се вижда изгодно! За 1400 лева имам 15 нощувки и 4 полета да Португалия и обратно за двама при това!

Редактирано от Zany
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Даже като се замисля изобщо не ми се вижда изгодно! За 1400 лева имам 15 нощувки и 4 полета да Португалия и обратно!

 

Ще има да ти тракат зъбите от студената вода на :lol:  Портокалия

 

 

 

Иначе пък кога ще летя на MD-80, може да бъдат и така добри да отворят вратата на корема на самолета :)

 

 

И то Алиталианско бясно куче. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е ако ти е само до летенете, ще намерим по-добри варианти :)

 

Съгласна :) Мд-80 с врата на корема, обаче :)

Редактирано от Nine
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А мен повече ме притеснява no name хотела, така на тъмно не бих тръгнал :)

 

 

Явно не забелязвате, че хотелът е мой! ;)

 

 

Моето мнение е, че до тези острови транспортът не е никак евтин по принцип, нито е лесен с кола или автобус.

 

Намирам офертата за доста добра, предвид факта, че след един час си там.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не ги слушай, офертата е добра.

 

Не можеш да се самоорганизираш, освен ако не си купиш самолет.

А с кола - сметни бензина и таксите и да видим каква ще излезне сметката. Гръцките острови са си скъпи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.