Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не можеш да се самоорганизираш, освен ако не си купиш самолет.

Мда, обмислям го като вариант :)

 

Иначе колата ми е на нафта, излиза около два пъти по-евтино от бензина, но пътя до там е убийствено много.

Връзка към мнение

Мда, обмислям го като вариант :)

 

Иначе колата ми е на нафта, излиза около два пъти по-евтино от бензина, но пътя до там е убийствено много.

Eми, там не се ходи с кола за три дни. Нафтата и в Гърция е на същата цена, но пътят е много и няма да ти излезне по-евтино от чартърния полет - а си е кеф след един час да си там.

И за три дни ПОЧИВКА, само самолет е вариантът.

Връзка към мнение

Не знам, обмисли го добре...Аз съм пътувала веднъж с подобна "оферта" и до момента на доплащане летищните такси бяха скочили доста. Моят съвет е, ако се решиш - плащаш всичко наведнъж, без авансови плащания и едва ли не няколко дни преди пътуването да си дадеш останалата сума.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Именно. Не ми се шофира 11-12 часа на посока за няма нищо. А през октомври повече от 2 работни дни не мога да избягам. Даже и тези са под съмнение, но ще се боря.

 

Иначе за спорта, това са 2 резервоара с нафта по 50 литра, общо 100 литра*2,80 или около 280 лева. Не знам колко са магистралните такси до там, но има и ферибот (доколкото видях, по 8 евро на човек и по 36 на автомобил). Отделно спането, храната (не че тук има включена, но пък аз обичам да имам избор къде и с какво да се храня) и става по-сериозна сума.

Връзка към мнение

Още не мога да си простя, че изпуснах онова МД от Пловдив до Бургас навремето. Atzah го пусна тогава, но мисля, че беше за последно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен нищо няма да стане, защото няма да се съберат 100 души :P

 

Може и повече да излезне бройката. :lol:  Ще трябва да търсим по-голям летателен апарат. :biggrin:

 

 

Още не мога да си простя, че изпуснах онова МД от Пловдив до Бургас навремето. Atzah го пусна тогава, но мисля, че беше за последно.

 

Онова МД, което циркулираше да събира/оставя пътници с крайна цел Копенхаген ЛИ?  Ще има пак полети с МД. Може да изпадне и някой "тунингован" вариант. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Онова МД, което циркулираше да събира/оставя пътници с крайна цел Копенхаген ЛИ?  Ще има пак полети с МД. Може да изпадне и някой "тунингован" вариант. :)

Да, същото...

Връзка към мнение

Със сигурност мога да ви гарантирам, че няма да има в обозримо бъдеще полети Пловдив-Бугас, камо ли пък с МД :)

Аз отдавна не съм част от мениджъмънта на онази фирма, може би и затова де. :)

Но сега знам, че Пловдив нямат, а Бургас е само 7, 8 пъти на година. 

Иначе полетите от/за Пловдив ги имаше поне три години (и то без да броим 2001-ва с Ту154), ама аз чак последната година се сетих, че може да са ви интересни.

 

БАК си летят все още, има начини да се лети с тях(МД), вярно не евтини. Но като цяло МД80 си става рядкост дори и в световен мащаб.

Редактирано от atzah
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Писах на агенцията с въпрос колко ще струва само самолетния билет. Ето и отговорът им:

 

Здравейте,

Цената на седалка по чартърния полет София- Закинтос- София е 218 евро с включени летищни такси. Горивната такса ще бъде ясна малко по- късно, но няма да надвишава 10 евро на човек.

Ако имате допълнителни въпроси, оставаме на разположение!

 

Поздрави,
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз не знам какво ви привлича тоя МД80. Преди десетина-дванайсет години летях много до Италия все с такива, те още тогава си бяха стари.

Връзка към мнение

Щом летенето е единствената цел, аз бих потърсил нещо друго за сходни пари и с други интересни самолети - я някой малък Ембраер или бучащ хвърчилет с култовото "Q", защото бил "quiet" - онeзи ужасни авиокомпании Alitalia и Ер Франс имат Ембрери, а Ер Берлин ползват дашове...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Лети ми се, пътува ми се, ходи ми се и на море. При това целогодишно. И случайно попаднах на това: http://bg.kolektiva.net/travel/14214-zakintos-oktomvri.html

Хем е море, хем не е много пари, хем се лети, а и с нова за мен АК. Какво да правя?

Ми например вместо Закинтос - ако те кефи съседния о-в Кефалония :P

 

flat,550x550,075,f.jpg

 

 4 нощувки вместо 3 ;)  и в добавка 3 нощувки в Бергамо :P

 

.

Полетите с Уиз до/от Бергамо:

post-139-0-34150600-1377614348.jpg

 

.

Полетите с Райън до/от Кефалония:

post-139-0-82779400-1377614347.jpg

 

.

Спането ти на острова:

.

post-139-0-14036900-1377614349_thumb.jpg

post-139-0-44381500-1377614349_thumb.jpg

 

.

И спанетата ти в Бергамо:

.

post-139-0-25296500-1377614350_thumb.jpg

post-139-0-96505700-1377614349_thumb.jpg

 

-------------------------------

 

 

Ако сте двама човека, на човек полетите излизат 30+50=80Е

а спанетата излизат 65+100+130=295Е за двама или  на човек по около 150Е

 

Или общо на човек полети и спане - 80+150=230Е :)

 

(за Бергамо сигурно може да се намери и нещо по-тънко за спане, ама не ми се рови  ;)  )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Бергамо си държи цени на нощувки, но оня ден спахме в стария град за 55 евро двойната, но я набарах на сикрет дийл без право на отказ. От друга страна след вече двуцифрен брой пъти посещения там хич не ми се слиза долу, горе си ми и добре.

Редактирано от Тони
Връзка към мнение

хахахаха като се засиля да ходя някъде и на мен искам така да ми намериш и полет и хотел ;)

нямаш грижа, Фичо-травъл е насреща  :haha::dancer::P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бергамо си държи цени на нощувки, но оня ден спахме в стария град за 55 евро двойната, но я набарах на сикрет дийл

Твоите постижения за цени знаем , че са въобще извън всякаква конкуренция   :rolleyes:

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Ееее, стига де, казвам ти верно, при това закуската беше невероятна...

Hotel Agnello D'Oro

it.pngVia Gombito 22, Бергамо Покажи на картата

Резервирай отново Премахни от списъка

  Обща ценаBGN 108.54 € 55.50 Настаняване: 18 август 2013, неделя Напускане: 19 август 2013, понеделник

Редактирано от Георги
махнах номера на резервацията, че някой може да свърши поразии :)
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ееее, стига де, казвам ти верно, при това закуската беше невероятна...

Ама вярвам ти бре - признал съм те отдавна, че някак успяваш да откриваш най-изгодни и тарикатски оферти :):clapping:, особено пък за Италия :)

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Голямо чистене ще падне по тая тема, ама живейте, докато съм на море и почивам :))

Що, бре? Да не говорим за политика?

На чистене подлежат само мненията на Фичо - нещо се опитва да си рекламира туристическата агенция " Фичо травъл"! :lol:

 

А няма ли опция да останеш по-дълго на морето - някаква промоцийка last minute?  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Щом летенето е единствената цел, аз бих потърсил нещо друго за сходни пари и с други интересни самолети - я някой малък Ембраер или бучащ хвърчилет с култовото "Q", защото бил "quiet" - онeзи ужасни авиокомпании Alitalia и Ер Франс имат Ембрери, а Ер Берлин ползват дашове...

Смей се ти :)

Не е единствена цел летенето, защото исках и на море да отида, все пак с мъжа ми сме плувци. А море преди зимата звучи примамливо :)

 

Голямо чистене ще падне по тая тема, ама живейте, докато съм на море и почивам :))

Защо така, Шефе? Къде не спазихме заръките основателски?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.