Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Смей се ти :)

Не е единствена цел летенето, защото исках и на море да отида, все пак с мъжа ми сме плувци. А море преди зимата звучи примамливо :)

 

Защо така, Шефе? Къде не спазихме заръките основателски?

Ами , в нито едно мнение не е казано нищо за шарана!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не, генерално не е проблем. Но си има специална тема за тур агенциите и до колко предложенията им са добри. И с редовните потребители няма проблем, но не искам банда шизофреници някой път да почнат да си пускат теми и да си коментират колко ултра-мега-хипер ок е предложението. Ще се съгласите, че е потенциална опасност, а пък не искам да деля хората на стари и нови и едните да са по-подозрителни от другите...

 

Другото е че има нужда от разделяне на клончета, защото няколко интересни разговора се започнаха и така. Може да си говорим за МД-80, може да си говорим за няколко дни почивка в Гърция и т.н. 

 

За конкретната оферта нямам представа, не съм гледал в подробности, но генерално в тези ваучерни сайтове, колкото пъти съм сравнявал си е било нормална оферта, а се появяват там само защото звучи като мега добра сделка, спрямо сайта на самата агенция.

 

Но както казах, лятно го даваме, още 3-4 дена :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Писах на агенцията с въпрос колко ще струва само самолетния билет. Ето и отговорът им:

 

 

Ууууу, голяма цифра направиха! Явно МД-то е станало голяма ламя. :biggrin:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.