Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Гледах немските през лятото бяха по 100-150евро на нощувка двойна стая. За Местре най-евтината тарифа виждам че е 70 евро, което пак е добре за Италия, но в някои от дните е двойна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За Местре мога да кажа, че локацията е страхотна - на три, четири минути е автогарата и на пет, шест минути от ж.п. гарата. Двойката е със самостоятелна баня и тоалетна, базово обзавеждане, сравнително чисто. Ако се пътува с автомобил в близост има няколко паркинга, а мисля, че и към самия хотел/хостел има паркинг. Закуска не сме ползвали, но в близост има хубаво заведение (пицария). Като цяло бих го препоръчал и бих го ползвал отново.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Да потвърдя и аз за Местре-много чисто, със самостоятелна баня! Предлага се и закуска, но ние рядко закусваме, та не сме я пробвали! Кафето на рецепцията е много хубаво-струваше 1,20 €, като ти дават и чаша вода(говоря за края на март тази година)! Беше пълно с младежи, а двама охранители се оказаха българи, както и един мениджър(който обаче беше за един месец-обикаля различните хостели и инспектира нещо)! Охранителите бяха от пазарджишко и казаха, че са много доволни от работата и заплащането! 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ваучерът, който в момента е на промоция включва следните хотели:

 

AACHEN(GERMANY)
A&O AACHEN CENTRAL STATION

 

FRANKFURT (GERMANY)
A&O FRANKFURT GALLUSWARTE
A&O FRANKFURT OSTEND

 

DORTMUND (GERMANY)
A&O DORTMUND MAIN STATION

 

DÜSSELDORF (GERMANY)
A&O DÜSSELDORF MAIN STATION

 

WEIMAR (GERMANY)
A&O WEIMAR

 

GRAZ (AUSTRIA)
A&O GRAZ MAIN STATION

 

COPENHAGEN (DENMARK)
A&O COPENHAGEN SYDHAVN

 

Някой проблвал ли е с този ваучер да резервира друг хотел от веригата в друг град и дали ваучерът работи и за други от изброените хотели или е ограничен стриктно само до тези хотели в съответната оферта?

Връзка към коментар

Лятото бяхме с ваучери 4 нощувки в А&О Frankfurt Galluswarte. Двойна стая с базово обзавеждане, самостоятелна баня. Без включена закуска. Плащат се допълнително по две евро на човек на нощувка за туристическа такса. Локацията е топ. Буквално се излиза от s-bahn спирката и си до хостела. Реално е само на една спирка с ес-бан от централната гара, или на няколко спирки с трамвай. 

Като се има предвид, че 49-евровият месечен Deutschlandticket покрива и градския транспорт в цяла Германия, изобщо нямате никакви грижи.

Точно срещу хостела, в лобито на хотел the monument, има хубава и много евтина пицария (интериор по -скоро за ресторант), която не е отбелязана в гугъл. Всичко е на едноцифрени цени, а лазанята е вкусна и огромна.

П.П. Снощи си взехме още три ваучера от промото. Нека има! 🙂 😀 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , Яничка каза:

А някой знае ли 2-те нощувки поредни ли трябва да са?

Аз съм взимал само поредни! Не знам дали става ако са разделени... 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, iMari каза:

А няма ли да е полезно да споделяме ревюта за вече посетените A&O хостели/хотели, за да знаят тези, които имат ваучери за използване какво да очакват?  Например стаята със собствена баня ли е или  винаги този тип настанявания са с общи бани. Или дали е на шумна локация хотела, такива неща. Оценките в букинг за повечето А&O са доста ниски, а ваучери важат за няколко града. 

Ваучерите са за двойна или фамилна стая със собствена баня. 
Условията са спартански, но е спретнато и чисто. както е станало дума - много са сходни стаите, макар и в различни страни, даже ми се струва, че леглата са едни и същи навсякъде. Не е луксозен хотел, разибра се, но на такива цени за мен е отлична сделка за място, където да преспиш! А&О е подобна верига на EasyHotels и Ibis - сходен клас и условия. 
Ползвал съм във Виена, Венеция (Местре), Мюнхен - доволен съм от всички, нямам забележки. Все пак - един  недостатък е, че както в повечето подобни хотели/хостели - няма читав гардероб, а просто няколко закачалки. Аз обикновено взимам фамилна стая ( когато има налична), че е по-голяма и така на двете свободни легла  (от четирите - обикновено са две еднични и и едно двуетажно) ползвам да си слагам дрехите и нещата, поради гореизложената липса на гардероб. Друг малък недостатък е, че стените не са особено шумоизолирани и понякога се чуват шумове от съседни стаи, коридор, но това, за съжаление, го има в доста хотели, и то по-висок клас. 
Като локации също бяха много добре разположени - за Местре е станало дума вече, във Виена също беше удобен транспортно, в Мюнхен е до спирка на трамвай 16 и 17, които са много начесто (не сме чакали повече от 5мин. ) и се стига до центъра (гарата) за 12-13 мин. 
По въпроса със закуската - не е включена, но пък понеже попитах на рецепция защо не работи телевизора в стаята (не че щях много да гледам), момчето каза, че имат проблем с кабелната мрежа и веднага предложи за компенсация закуски, веднага приехме, и като се оказа - съвсем прилична като разнообразие.

Аз мисля, че много си заслужават тези ваучери, особено при настоящите доста солени цени в Европа! 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , Фил каза:

. Аз обикновено взимам фамилна стая

Тези ваучери, които коментираме не са ли само за двойни стаи? Или ти купуваш различни ваучери за фамилни стаи?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Фил каза:

Ваучерите са за двойна или фамилна стая със собствена баня. 
Условията са спартански, но е спретнато и чисто. както е станало дума - много са сходни стаите, макар и в различни страни, даже ми се струва, че леглата са едни и същи навсякъде. Не е луксозен хотел, разибра се, но на такива цени за мен е отлична сделка за място, където да преспиш! А&О е подобна верига на EasyHotels и Ibis - сходен клас и условия. 
Ползвал съм във Виена, Венеция (Местре), Мюнхен - доволен съм от всички, нямам забележки. Все пак - един  недостатък е, че както в повечето подобни хотели/хостели - няма читав гардероб, а просто няколко закачалки. Аз обикновено взимам фамилна стая ( когато има налична), че е по-голяма и така на двете свободни легла  (от четирите - обикновено са две еднични и и едно двуетажно) ползвам да си слагам дрехите и нещата, поради гореизложената липса на гардероб. Друг малък недостатък е, че стените не са особено шумоизолирани и понякога се чуват шумове от съседни стаи, коридор, но това, за съжаление, го има в доста хотели, и то по-висок клас. 
Като локации също бяха много добре разположени - за Местре е станало дума вече, във Виена също беше удобен транспортно, в Мюнхен е до спирка на трамвай 16 и 17, които са много начесто (не сме чакали повече от 5мин. ) и се стига до центъра (гарата) за 12-13 мин. 
По въпроса със закуската - не е включена, но пък понеже попитах на рецепция защо не работи телевизора в стаята (не че щях много да гледам), момчето каза, че имат проблем с кабелната мрежа и веднага предложи за компенсация закуски, веднага приехме, и като се оказа - съвсем прилична като разнообразие.

Аз мисля, че много си заслужават тези ваучери, особено при настоящите доста солени цени в Европа! 

Според мен липсата на климатик е далеч по-дискомфортна от това, че няма гардероб. Ако си гост зимата си е супер парно има, но лятото не се търпи. Тази година във Виена и във Франкфурт се варих в собствен сос.... Който ще ги ползва да го има предвид, че хубаво цената е водеща, ама в жегите си е мъчение. 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Jorro каза:

Според мен липсата на климатик е далеч по-дискомфортна от това, че няма гардероб. Ако си гост зимата си е супер парно има, но лятото не се търпи. Тази година във Виена и във Франкфурт се варих в собствен сос.... Който ще ги ползва да го има предвид, че хубаво цената е водеща, ама в жегите си е мъчение. 

Поне моят опит е, че по северните градове климатиците не са чак толкова повсеместни. И на по-скъп хотел (то по-евтин няма) съм се варила, щото през ум не ми е минало да селектирам по този критерий, пък случайно е дошла горещата вълна. :smile3:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 часа, iMari каза:

Тези ваучери, които коментираме не са ли само за двойни стаи? Или ти купуваш различни ваучери за фамилни стаи?

Права си, не съм обърнал внимание - тези сега последните наистина са само за "Doppelzimmer", предишните, за които писах, имаха и "Familienzimmer"

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, Jorro каза:

Според мен липсата на климатик е далеч по-дискомфортна от това, че няма гардероб.

Така е, просто съм ги ползвал все в сезон, когато не е имало нужда от климатик. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В текущата оферта не видях да има възможност за безплатно настаняване на 2 деца както беше в миналогодишната оферта. Така че имайте го предвид, ако мислите да ходите с деца.

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Имам ваучър за Копенхаген, и двете локации. Бях избрала Sydhavn, понеже на Nørrebro си му се носи "слава", обаче няма за моите дати. Някой има ли лични отзиви от Nørrebro - самия хотел и района? Ще сме и с малко дете, та ако ще е екстремно преживяване, предпочитам да сменя датите. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Travelling Guinea Pig каза:

Имам ваучър за Копенхаген, и двете локации. Бях избрала Sydhavn, понеже на Nørrebro си му се носи "слава", обаче няма за моите дати. Някой има ли лични отзиви от Nørrebro - самия хотел и района? Ще сме и с малко дете, та ако ще е екстремно преживяване, предпочитам да сменя датите. 

 Ревютата в Букинг изглеждат добре и не се оплакват от локацията. Погледни и ти за всеки случай-

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Не е много магеланска цена,но е за 100 хотела,в 44 града,13 държави-98 евро за 2 нощувки за двама,в двойна стая!Има Рига и много други(включително София)!

 

Това са хотелите:

 

BERLIN
A&O HOTEL BERLIN FRIEDRICHSHAIN
A&O HOTEL BERLIN MITTE
A&O HOTEL BERLIN HAUPTBAHNHOF
A&O HOTEL BERLIN KOLUMBUS

MÜNCHEN
A&O HOTEL MÜNCHEN HACKERBRÜCKE
A&O HOTEL MÜNCHEN HAUPTBAHNHOF
A&O HOTEL MÜNCHEN LAIM

DRESDEN
A&O DRESDEN HAUPTBAHNHOF
LANDHAUS LOCKWITZGRUND DRESDEN

FRANKFURT AM MAIN
COLOUR HOTEL FRANKFURT
HOTEL NIEDERRÄDER HOF
PREMIER INN FRANKFURT MESSE
A&O HOTEL FRANKFURT GALLUSWARTE
A&O HOTEL FRANKFURT OSTEND

FREIDORF
PENSION DRUSCHKE (LAUSITZ)

GÖRLITZ
PENSION ZUR WARTBURG

KÖLN
A&O HOTEL KÖLN NEUMARKT
A&O HOTEL KÖLN HAUPTBAHNHOF
A&O HOTEL KÖLN DOM

LEIPZIG
A&O HOTEL LEIPZIG HAUPTBAHNHOF

BREMEN
BEST WESTERN HOTEL ACHIM BREMEN
A&O HOTEL BREMEN HAUPTBAHNHOF

AACHEN
A&O HOTEL AACHEN HAUPTBAHNHOF

ERFURT
GOOD MORNING ERFURT

DORTMUND
A&O HOTEL DORTMUND HAUPTBAHNHOF

NÜRNBERG
A&O HOTEL NÜRNBERG HAUPTBAHNHOF

STUTTGART
A&O HOTEL STUTTGART CITY

WEIMAR
A&O HOTEL WEIMAR

WILNSDORF
QUALITEL HOTEL WILNSDORF

WUPPERTAL
PREMIER INN WUPPERTAL CITY CENTRE HOTEL
MCDREAMS HOTEL WUPPERTAL CITY

DÜSSELDORF
ARCADIA HOTEL DÜSSELDORF
A&O HOTEL DÜSSELDORF HAUPTBAHNHOF
MERCURE HOTEL DUSSELDORF - RATINGEN

HAMBURG
A&O HOTEL HAMBURG HAUPTBAHNHOF
A&O HOTEL HAMBURG CITY

ANNABERG-BUCHHOLZ
TRADITIONSHOTEL WILDER MANN

PLAUEN
HOTEL ALEXANDRA

WIEN (ÖSTERREICH)
A&O HOTEL WIEN STADTHALLE
A&O HOTEL WIEN HAUPTBAHNHOF

SALZBURG (ÖSTERREICH)
WOLFGANG'S MANAGED BY A&O
A&O HOTEL SALZBURG HAUPTBAHNHOF

GRAZ (ÖSTERREICH)
A&O HOTEL GRAZ HAUPTBAHNHOF

PRAG (TSCHECHIEN)
RELAX INN PRAG
A&O HOTEL PRAG RHEA
LE PETIT HOTEL PRAGUE

WARSCHAU (POLEN)
B&B HOTEL WARSZAWA-OKECIE
IBIS BUDGET WARSZAWA REDUTA
A&O HOTEL WARSAW WOLA

KRAKAU (POLEN)
DOM SW. SZYMONA
HOTEL KAZIMIERZ II
DAVID BOUTIQUE HOTEL

BRATISLAVA (SLOWAKEI)
HOTEL TAXIS BRATISLAVA

SEGONZANO (SÜDTIROL/ITALIEN)
HOTEL ALLE PIRAMIDI

VENEDIG (ITALIEN)
A&O HOTEL VENICE MESTRE

ROM (ITALIEN)
ROMA TOR VERGATA HOTEL

NEAPEL (ITALIEN)
HOTEL BARBATO
HOTEL JOYFULL

BUDAPEST (UNGARN)
A&O HOTEL BUDAPEST CITY
HOTEL BENCZUR BUDAPEST
CITY HOTEL MATYAS
EASYHOTEL BUDAPEST OKTOGON

ATHEN (GRIECHENLAND)
HOMELY APARTMENTS BY ATHENS STAY
ARISTON
LILIA HOTEL

THESSALONIKI (GRIECHENLAND)
HOMELY APARTMENTS BY ATHENS STAY
ARABAS
HOTEL REX

VALENCIA (SPANIEN)
HOTEL SUNDOS FERIA VALENCIA

PORTO (PORTUGAL)
ANTAS VILLE GUESTHOUSE
RESIDENCIAL VALE FORMOSO
RESIDENCIAL MONTE CARLO

ZAGREB (KROATIEN)
ROOMS LARA

RIGA (LETTLAND)
RIJA DOMUS
RIGAAPARTMENTCOM SONADA HOTEL
KOLONNA HOTEL BRIGITA
BEST HOTEL
HANZA HOTEL

SOFIA (BULGARIEN)
SCOTTY'S BOUTIQUE HOTEL
NEXUS ESTATES
AKORD BUSINESS HOTEL
AVEL GUESTHOUSE
5 VINTAGE GUEST HOUSE
HOTEL FAVORIT

VILNIUS (LITAUEN)
PANORAMA HOTEL
HOTEL ART CITY INN
COMFORT HOTEL LT - ROCK 'N' ROLL VILNIUS
IBIS STYLES VILNIUS
GREEN VILNIUS HOTEL

BUKAREST (RUMÄNIEN)
MONTE CARLO PALACE SUITES
TRIANON HOTEL
ELIZEU HOTEL

 

Офертата е тук-Hotelgutschein für eins von 100 Hotels in 13 Ländern (voucherwonderland.com)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Който ще ползва нощувки в а&o Копенхаген, да провери за наличност. Вчера едва успях да се класирам за октомври и в двата хостела. Бях оставила запазването им след като купих самолетни билети...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , marycap каза:

Който ще ползва нощувки в а&o Копенхаген, да провери за наличност. Вчера едва успях да се класирам за октомври и в двата хостела. Бях оставила запазването им след като купих самолетни билети...

Това, което забелязах при предпочитаните хостели е, че трябва да се проверяват редовно, защото се освобождават дати. За Ротердам например преди месец имаше свободни дати чак за октомври. Преди 2 седмици се появи една нощувка на 7.01. Сега виждам, че от 7 до 11.01. има наличност.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , iMari каза:

Това, което забелязах при предпочитаните хостели е, че трябва да се проверяват редовно, защото се освобождават дати. За Ротердам например преди месец имаше свободни дати чак за октомври. Преди 2 седмици се появи една нощувка на 7.01. Сега виждам, че от 7 до 11.01. има наличност.

При мен е по- трудно, защото ползвам по 2-3 последователни ваучери. А сега взех свързани с началото и края на пътуването.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мда, аз сега на първи януари ще дебна за декември 2024 за Залцбург, Виена и Грац за коледните базари, иначе нямам шанс да се класирам точно за датите, които искам, защото сме и голяма група. 

Настрана това, казаха, че дете до 4 години, което няма да ползва отделно легло, може да бъде настанено в двойна стая заедно с двама възрастни. Имам го потвърдено и писмено в имейл от съпорта им, та ваучъра за Грац, който е уж само за двама възрастни, ще го ползваме тримата и хлапето ще спи между нас.

 

Чудя се как да направя поредността на градовете, като ще летим София - Виена. Може би ще дебна сутрешен полет до Виена, оттам влад до Залцбург 2 нощувки, после влак до Грац за 2 нощувки и накрая "за десерт" 3 нощувки във Виена, завършвайки с някакъв вечерен полет. 

За Копенхаген резервирах за началото на септември, имаше като по поръчка много евтини билети в Уиз (хем цели 12 месеца предварително, хем по празниците, досега не ми се беше случвало такова нещо и подозирам, че ще ми смъкнат кожата за багаж 😄 ) и свободни дати за хостела, та пътуването ни излиза кажи-речи без пари. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.