Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

И аз съм с положителни отзиви от Венеция. В добавка ,ползвахме фамилна стая с две деца за тези смешни пари. Първи голям плюс- съвсем близо до шатълите за летището и гарата( за влака до Венеция).  Много неформална атмосфера в лобито и чудесно еспресо. Едната вечер си имаше парти в карнавални костюми . Ако имате забележки  за почистването, реагират веднага. Ние намерихме марля с риванол на едното легло за децата и помолих да го почистят преди да сложим чаршафите. Дойдоха с дезинфектант . И в този смисъл много съжалявам,че няма А&О в Париж. Тези две нощувки дето сме планирали там,ще ни се вържат на цената на единия билет до Мавриций с Кенийската промоция.😁В тази връзка,ако някой е ползвал бюджетно настаняване в Париж и е доволен,моля да ми пише къде.

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз затова си купих още един ваучер за Местре, макар първия за 19.99€ (от преди две години) още да не съм ползвала реално, но предстои. Лошото е, че поради претоварване по хостела първо си запазих датите (пет месеца предварително :shok:), а после купих самолетните билети според тях. 

Купувам ваучери от всяко промо – да има. :biggrin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Travelling Guinea Pig
преди 2 часа, darinamarinova каза:

@crazyhorse От тези по 39 евро единствените с прилични оценки на Копенхаген и Венеция-Местре. Само да се има предвид, че районът в Копенхаген, където се намира хотела, не е особено приятен за сама жена вечер (това е най-милото, което мога да кажа). 

Въх, това в коя от двете локации в Копенхаген? С дете ще ходим в Sydhavn началото на септември. За Norrebro и аз четох страхотии, за Sydhavn звучеше доста по-цивилизовано по отзивите. А и в Norrebro имаше огромен брой фамилни стаи свободни, в Sydhavn изключително бързо свършваха, още на 1 число от месеца... Все си мислех, че това са добри знаци и мястото е читаво. Лукс за тия пари не очаквам (въпреки че се минах да купя ваучъри за по 79 евро 🤦‍♀️, лаическа грешка, но пък ако бях изчакала до ваучърите по 29 евро, нямаше да има места за желаните от нас дати, та...)

 

Единбург бил ли е някога включен във въучърите? 

Връзка към мнение
преди 18 минути , Travelling Guinea Pig каза:

 🤦‍♀️

Единбург бил ли е някога включен във въучърите? 

Да-https://www.voucherwonderland.com/search?sSearch=Edinburgh&p=1&o=3

Връзка към мнение
Travelling Guinea Pig

Имах предвид дали е бил включен в "изгодните" ваучъри по 29 евро за фамилна стая за 2 нощувки. Иначе на сайта им перманентно си има оферта 2 нощувки във фамилна стая за 99 евро, което идва по-изгодно от опциите във voucherwonderland. 

 

 

Връзка към мнение
преди 1 час, mamaivy каза:

з😁В тази връзка,ако някой е ползвал бюджетно настаняване в Париж и е доволен,моля да ми пише къде.

 

Може да погледнете Meininger hotels, и те са верига с много хотели, имат и в Париж. Ние сме ги ползвали в Брюксел и останахме доволни, предложиха бюджетно настаняване, че даже имаше и включена закуска. 

https://www.meininger-hotels.com/

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, stanimir каза:

За 20 евро нощувка двойна стая във Венеция , ако няма мишки под леглото , спиш на чисти чаршафи и се къпеш в собствена баня не виждам какво има да придиряме толкова. А всъщност А&О съвсем не е лош , ако някой е очаквал палацо за тия пари нормално е да дава ниска много оценка.

@stanimir Изрично написах чистота. Точно за мръсни чаршафи, мишки и прах (прахът за мен не е проблем, но ако има някой алергия, е сериозен проблем). При такива ниски оценки - с изключение на Венеция Местре в никой от тези не бих стъпила, ако ще безплатно да е. Ако си докарате дървеници или нещо друго от мръсотията в тия стаи ще се замислите дали ви е излезнало супер евтина тая почивка. Нямам проблем нито с хостели, нито с хотели с 1/2 звезди, но имам проблем с липсата на елементарна хигиена на такива обществени места (това не е дом, където може и да не чистиш толкова често).

 

@mamaivy От Accor hotels аз поне съм оставала доволна, има и доста скъпи, има и доста прилични. Напоследък си набелязвам хотел през booking (и чрез търсене с по-висока цена) и понякога, ако се резервира директно през сайта на хотела има доста по-добра цена. И през google hotels става, но ми е по-трудно търсене чрез карта честно казано и не ми е удобно. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, darinamarinova said:

@stanimir Изрично написах чистота. Точно за мръсни чаршафи, мишки и прах (прахът за мен не е проблем, но ако има някой алергия, е сериозен проблем). При такива ниски оценки - с изключение на Венеция Местре в никой от тези не бих стъпила, ако ще безплатно да е. Ако си докарате дървеници или нещо друго от мръсотията в тия стаи ще се замислите дали ви е излезнало супер евтина тая почивка. Нямам проблем нито с хостели, нито с хотели с 1/2 звезди, но имам проблем с липсата на елементарна хигиена на такива обществени места (това не е дом, където може и да не чистиш толкова често).

 

@mamaivy От Accor hotels аз поне съм оставала доволна, има и доста скъпи, има и доста прилични. Напоследък си набелязвам хотел през booking (и чрез търсене с по-висока цена) и понякога, ако се резервира директно през сайта на хотела има доста по-добра цена. И през google hotels става, но ми е по-трудно търсене чрез карта честно казано и не ми е удобно. 

 

Аз какво написах ? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой да е открил нещо изгодно /и с право на анулация/ за 19-21.07 2 нощувки 3 възрастни? А&О или двойна, или обща стая само. 

А ако някой е организирал пътуване по програмата с влакове из Европа за млади европейци, моля да ми пише, че имам някои чуденки.

Връзка към мнение

За A&O във Франкфурт мога да дам добър отзив. Стаята беше чиста, имаше топла вода, беше с нормална големина. Самият хостел е на супер място, до станция на метрото, на няколко спирки с трамвай от историческия център. За тези пари, отлично място!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 минути , mary_shery каза:

За A&O във Франкфурт мога да дам добър отзив. Стаята беше чиста, имаше топла вода, беше с нормална големина. Самият хостел е на супер място, до станция на метрото, на няколко спирки с трамвай от историческия център. За тези пари, отлично място!

Аз само допълвам, че става въпрос за A&O Galluswarte във Франкфурт. Че има и още един в града.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 час, jul каза:

Някой да е открил нещо изгодно /и с право на анулация/

Не мисля, че тези ваучери са с право на анулация.
Поне аз никъде не видях такова. Гърмиш веднъж и adios.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Argentique каза:

Не мисля, че тези ваучери са с право на анулация.
Поне аз никъде не видях такова. Гърмиш веднъж и adios.

И без ваучери примам препоръки.

Връзка към мнение
преди 15 минути , jul каза:

И без ваучери примам препоръки.

За коя страна? :scratch_one-s_head:Или няма значение. :biggrin:

 

 

Ако няма значение, може да се направи Вроцлав+примерно Краков или друго, но от 18 юли. Но пък от вечерта.

 

Цените на райън сега, залагам три стотинки, че цената в четвъртък ще падне. За неделята не гарантирам.

 

988596328_Screenshot(1).png.be6c44cc18a08a39ec5c85174e11cff5.png

 

В Полша нощувки има на по-читави цени. Храната не е лоша също.

Връзка към мнение
преди 45 минути , Argentique каза:

За коя страна? :scratch_one-s_head:Или няма значение. :biggrin:

 

 

Ако няма значение, може да се направи Вроцлав+примерно Краков или друго, но от 18 юли. Но пък от вечерта.

 

Цените на райън сега, залагам три стотинки, че цената в четвъртък ще падне. За неделята не гарантирам.

 

988596328_Screenshot(1).png.be6c44cc18a08a39ec5c85174e11cff5.png

 

В Полша нощувки има на по-читави цени. Храната не е лоша също.

Като си почнала така за 18.07, поогледай и за другаде, че ми е рожден ден и може да ме вдъхновиш ей така наготово 😄

И @Яничка, ако види нещо готино, но твърде хладно за вкуса й, също може да свирне 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Lindt каза:

Като си почнала така за 18.07, поогледай и за другаде, че ми е рожден ден и може да ме вдъхновиш ей така наготово 😄

 

Рано е за билети още, преди малко гледах Корфу и Родос, цените са нехуманни. Може така и да си останат.

Тази година смятам юни най-сетне да се отбия до Задар, не знам с какъв успех (била съм само в Загреб), ама вие сигурно сте били. 

 

407563767_Screenshot(3).png.ef7985eb7ecf51fe40d4440ce5f9fd06.png

 

 

Между другото, за Венеция Местре още има доста дати за след август - това е за стая с две легла. И ваучери още има по 39.99€.

 

1806144274_Screenshot(2).png.db6e2b6d255b669d2039e05eea2771fa.png

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Argentique каза:

За коя страна? :scratch_one-s_head:Или няма значение. :biggrin:

 

 

=====

Има, има, не знам как съм пропуснала града 😜За Ротердам търся тройно настаняване.

Транспорта е нагласен, гласим нощувки.

преди 4 часа, jul каза:

Някой да е открил нещо изгодно /и с право на анулация/ за 19-21.07 2 нощувки 3 възрастни? А&О или двойна, или обща стая само. 

А ако някой е организирал пътуване по програмата с влакове из Европа за млади европейци, моля да ми пише, че имам някои чуденки.

 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, mary_shery каза:

За A&O във Франкфурт мога да дам добър отзив. Стаята беше чиста, имаше топла вода, беше с нормална големина. Самият хостел е на супер място, до станция на метрото, на няколко спирки с трамвай от историческия център. За тези пари, отлично място!

Да потвърдя и аз-чисто, спретнато, на много комукативно място(няколко спирки от автогарата и гарата), както и много любезен и отзивчив персонал! 

преди 7 часа, master_of_germs каза:

Аз само допълвам, че става въпрос за A&O Galluswarte във Франкфурт. Че има и още един в града.

И аз давам отзив за този! 

П. П. Кога бяхте там? 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

И аз с положителен отзив за Местре.

Беше неочаквано чисто за мен. Долу има денонощен бар с неща от първа необходимост за хапване и пийване и голяма зона за лежане по дивани или работа по разни бюра.
На вечерната охрана има двама български батки. 

Близо е до гарата, но на отворени прозорци е много шумно – коли вървят по надлеза, под хотела също тракат коли по някакви плочки, минават влакове, че и детски лагер имаше. :biggrin:

Но тапите за уши плюс шардонето от бара преди лягане вършат чудеса. :smile3:

 

Ето чудната гледка! :smile3:

 

436542525_405964892070413_8462057035945684618_n.jpg.aeb46c568d46bb92aa9aa0d05dd81cf3.jpg

 

Този ми ваучер беше поне двегодишен за 19.99€, но се радвам, че онзи ден купих още един на двойна цена, за някога.

 

За пушачи: само долу пред сградата е възможно да си упражнявате удоволствията. :smile3:

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към мнение

Гледам за налични дати за резервиране през април-май 2025 (догодина!) в Залцбург. Няма възможност за повече от 3 нощувки, така че да използвам своите 3 ваучера, купени за тази цел. Още при зареждането на новите дати няма повече от 3 дни налични:

 

image.png.eb6721e485aba92e1e1839f2d50ba334.png

 

За разлика от Местре Венеция, където има много свободни дати:
image.png.fc5e2f9f95644fa1df13ea259c206aa4.png

 

Хич не ме радва това. В бъдеще ще трябва да поглеждам на какъв принцип зареждат новите дати. Ако пак са налични само по няколко дни в седмицата, ще трябва да се избягват. Някой с опит за Залцбург? Дали има вероятност в последствие да отворят още налични дати така, че да се получат непрекъснати 6 нощувки? Дали има смисъл да звъня на съпорта да се разправям?

Връзка към мнение
преди 33 минути , vorbis каза:

Още при зареждането на новите дати няма повече от 3 дни налични:

То добре, че има за уикенда, понеже обикновено точно за уикенда не се намират лесно ... :wink:, но вероятно в случая има някаква причина да е така.
 

Цитат

Ако пак са налични само по няколко дни в седмицата, ще трябва да се избягват.

Чак пък да се избягват :rolleyes: - в много случаи нуждата е само за две, три, четири нощувки, 6 последователни нощувки като при теб все пак е по-рядък случай. 
 

Връзка към мнение
преди 6 часа, vorbis каза:

. Някой с опит за Залцбург? Дали има вероятност в последствие да отворят още налични дати така, че да се получат непрекъснати 6 нощувки

Аз съм запазвала 6 последователни нощувки за Залцбург около 8-9 месеца преди датата на пътуване. Не знам точно на какъв принцип се зареждат, но съм забелязала, че пускат допълнително свободни. Може би следват някакъв процент от заетостта на хотела/хостела. Препоръчвам Wolfgang's Managed By a&o.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , marycap каза:

Аз съм запазвала 6 последователни нощувки за Залцбург около 8-9 месеца преди датата на пътуване. Не знам точно на какъв принцип се зареждат, но съм забелязала, че пускат допълнително свободни. Може би следват някакъв процент от заетостта на хотела/хостела. Препоръчвам Wolfgang's Managed By a&o.

Благодаря за препоръката на Wolfgang's Managed By a&o, но явно развивам далтонизъм :crazy:

 

image.png.7e7de3f3564bccd690235e1aa09c5891.png

  • Шок 2
Връзка към мнение
Пътешественичка
На 27.03.2024 г. в 14:02, Argentique каза:

Аз затова си купих още един ваучер за Местре, макар първия за 19.99€ (от преди две години) още да не съм ползвала реално, но предстои. Лошото е, че поради претоварване по хостела първо си запазих датите (пет месеца предварително :shok:), а после купих самолетните билети според тях. 

Купувам ваучери от всяко промо – да има. :biggrin:

Може ли да попитам откъде ги купувате тези ваучери?

Връзка към мнение
преди 1 час, Пътешественичка каза:

Може ли да попитам откъде ги купувате тези ваучери?

От този сайт: https://www.voucherwonderland.com/multigutschein-europa-hotelgutschein?c=10

 

Но чакаме цената да падне, обикновено пускат разни кампании 2-3 пъти в годината за някои градове за 30-40€ две нощувки за двама или 2+2.
Само че много отрано трябва да се запазва. Много желаещи има за хубавите сезони.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.