Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Пуснаха анонс и на английски, дано това да значи нещо  :lol:

Ryanair
2 mins · 

We have a €5 sale to Sofia, Bucharest & Timisoara running until midnight tomorrow! 
Just another good reason to fly Ryanair.com

 

 

Редактирано от bad kid
Връзка към коментар

Сега изчетох последите 5 страници наведнъж. Забавна тема се е получила :) Едно време пред блока играехме на една игра "пиян морков". Гледам и тук нещо такова, само че в съвременен вариант, са разигравали и Райън... Та важното е игра да става ;)
Иначе в тези цитати е истината :imsohappy:
 

В крайна сметка цените са си супер.
За 50 лева ходиш до Берлин , Стокхолм. За 40 до Пиза или Милано , за 30 до Кьолн ...другото е игра за спорта :)

Няма да цитирам цени от само преди 5 години от София до Берлин и Милано. За Стокхолм пък съвсем
 

Епик фейл за нас, защото купувахме 5 двупосочни за 1,4 евро, за нормалните хора сегашните цени наистина са манна небесна, защото много  все още си мислят, че за полет се тегли кредит като за...абитуриентска.  :lol:


:acute:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

ами Ryan сами са си виновни за създаването на погрешни очаквания :) иначе писанията из темата за жалби до КЗП/КЗК хич не ми харесват... още повече, че има засегнати интереси и хора, които с удоволствие биха се захванали да ги изгонят от пазара преди още да са стъпили сериозно (за справка, сериозните глоби налагани на някои не "наши" онлайн магазини да речем и липсата на санкции за същите неща, ама от "наши" търговци)... а ако някой си мисли, че сме много важен пазар за Ryan много се лъже, нашия интерес като клиенти те да са тук е с пъти по-голям от техния интерес и важността на българския пазар за бизнеса им...

 

за мен е доста по-важно дългосрочно да има цени по 20, 30, 50 евро за билети, които така или иначе са част от рекламата и под реалната себестойност на седалката; и по-добре по толкова, отколкото по 100, 200 евро и нагоре... и RIP за тези дето продаваха много седалки за по 5 евро, колкото и да ми харесваха (Sky Europe)... но пак предпочитам да дам 10 - 20 пъти по 50 евро за двупосочен, отколкото 2-3 пъти по 5 евро и после да трябва да давам по 100, 200 евро и нагоре

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

А за мен пък е по-важно България да не се превръща в място, където разни млади меринджеи се упражняват в изпълнение на номера от селски вечеринки. Цените им са добри и в това спор няма, но когато кажеш „5 евро“, ще трябва да продаваш на 5 евро и точка. Никой не ги е бил по главите да пускат тая реклама - ако не я бяха пуснали, хората нямаше да спрат да купуват от тях.

Като не им отърва да се държат почтено на българския пазар - бай-бай. Няма да седнем да плачем за разни мушмороци, които вместо да ходят на лекции в юнивърситито, са сервирали бира и кебапчета.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

КЗК хич не ми харесват... още повече, че има засегнати интереси и хора, които с удоволствие биха се захванали да ги изгонят от пазара преди още да са стъпили сериозно (за справка, сериозните глоби налагани на някои не "наши" онлайн магазини да речем и липсата на санкции за същите неща, ама от "наши" търговци)... 

То на тая комисия отдавна й е излезнало прозвището "Комисия за защита от конкуренция", включително и за този случай, който споменаваш, с наложената огромна глоба на "неправилния" онлайн магазин ....

Връзка към коментар

Спокойно аз на никого няма да пиша ,най-малкото , защото промоцията тук ми беше безразлична. А ако сте имали очаквания и безропотно търпите тая гавра ...то така си се движи БГ- то ,така сме във всичко, това заслужаваме , затова и така се държат с нас. Само мрънкането и претенциите са ни големи ;)

Дали са Райън , ЧЕЗ или Лукойол ...все тая

Цените им са прекрасни не разбрах , защо им трябваше тази подведждаща реклама или да го кажем направо - откровена лъжа.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

А за мен пък е по-важно България да не се превръща в място, където разни млади меринджеи се упражняват в изпълнение на номера от селски вечеринки. Цените им са добри и в това спор няма, но когато кажеш „5 евро“, ще трябва да продаваш на 5 евро и точка. Никой не ги е бил по главите да пускат тая реклама - ако не я бяха пуснали, хората нямаше да спрат да купуват от тях.

Като не им отърва да се държат почтено на българския пазар - бай-бай. Няма да седнем да плачем за разни мушмороци, които вместо да ходят на лекции в юнивърситито, са сервирали бира и кебапчета.

 

Според мен издънката е на някой новонает баш меринджей, защото грешките бяха няколко, първо пуснаха и списък с 16 дестинации от които ще има намаление, второ, сред тях беше Weeze (Дюселдорф?), трето - билети по 5 евро нямаше... 

Връзка към коментар

Имаха по 7.99€ можеше поне с това да се рекламират.

 

Аха пратиха ми туит за тия от 5€ до Букурещ и Тимишоара , тръгвам веднага :)

Оставям ги в тая тема. Така са решили , така са постъпили.

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар

Раян ми отговориха на питането - нямало е проблем с промоцията, билетите с цени от 5 евро са били "силно ограничени" и са свършили за минути. И ми се извиняват, че не са отговорили по-бързо, но вчера било национален празник в Ирландия. И те така.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Раян ми отговориха на питането - нямало е проблем с промоцията, билетите с цени от 5 евро са били "силно ограничени" и са свършили за минути. И ми се извиняват, че не са отговорили по-бързо, но вчера било национален празник в Ирландия. И те така.

 

Ха-ха, от всичкото туй май вярно е само, че "вчера било национален празник в Ирландия". По 8 евро имаше, да. Но за 3 евро разлика, даже 2,99, да не се заяждаме.  :) Ето и днес до северната ни съседка, до Тимишоара, има по 10 евро двупосочен от Германия и Белгия. Дет' се вика, ей я дей Тимишоара! :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ха-ха, от всичкото туй май вярно е само, че "вчера било национален празник в Ирландия". По 8 евро имаше, да. Но за 3 евро разлика, даже 2,99, да не се заяждаме.  :) Ето и днес до северната ни съседка, до Тимишоара, има по 10 евро двупосочен от Германия и Белгия. Дет' се вика, ей я дей Тимишоара! :)

Ами общо взето ние сме си Южна Румъния

Може пък хората да са се объркали .

Връзка към коментар

Ха-ха

а къде им писа?

На мейла за журналисти. Ние сме в графа "останала част от Европа", така че списъците и другите ала-бала сигурно са сътворени от бг сайтовете, в официалния прес-рилийз нямаше споменати градове.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Раян ми отговориха на питането - нямало е проблем с промоцията, билетите с цени от 5 евро са били "силно ограничени" и са свършили за минути. И ми се извиняват, че не са отговорили по-бързо, но вчера било национален празник в Ирландия. И те така.

 

Дебела опашата лъжа. До сега винаги промоциите на Ryanair (а по едно време ги следях до степен да проверям в понеделник и четвъртък в 1 през нощта какво ново има, тогава ги сменяха) винаги са били с голям избор от полети. Даже колкото по-гръмка промоцията, толкова повече места и полети съм намирал. С промоциите по 1 цент съм купувал билети в продължение на дни.  Никога не е било да вдигнем шум с една шепа билети и да оставим тонове хора, които да ни псуват. 

 

Всякакви кусури си имат, но силните разпродажби никога не са били от тях. Аз твърдо оставам в лагера, че промоция по някаква причина нямаше. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

 . Имаше намаление точно 5 евро на билетите, които следя.

И аз забелязах намаления с по 5eur, обаче на тези билети от 10 (9.99)eur, като за Атина, нямаше намаление ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ето по 5 евро билета!

 

Берлин - Toulouse - Берлин - 10 евро двупосочен за септември.

 

Супер евтини полети от Германия до Тулуза, Франция за само € 10!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ето по 5 евро билета!

 

Берлин - Toulouse - Берлин - 10 евро двупосочен за септември.

 

Абе как ще се набутваш с цели 10eur  :biggrin: , пускаш го през ония сайтове и цената става отрицателна!  :biggrin:

(забележете пък следваща цена, с Еър Берлин и Търкиш, колко е ;)   )

 

post-139-0-17499300-1470299267_thumb.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.