Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Банера е само на българската версия на сайта, което ме навежда на мисълта, че намалението може да е само на полети от София, но не и до. И сега като отворих мейла то си го пише:

Ryanair, Europe’s No. 1 airline, today (29 July) announced a massive Bulgarian weekend sale, with 5€ on selected routes from Sofia for travel from September to November 2016.

Редактирано от Edem
Връзка към коментар

Не, че имам конкретна идея за къде да си купя билет, но все пак много се изнервих на това чакане. Май вече съм готова за грабна за където и да е...само от спортна злоба:)  ама ядец, не намирам нищо по 5 евро . Плюс това вече съм си купила билети до Пиза от предищната промоция по 9,99 е.... на посока.

Има ли някой да се похвали с успешна покупка?

Връзка към коментар

През телефона ми излязоха едни цени, през сайта - други, за една и съща дестинация, едни и същи дати....

През телефона зададох търсене на полети под 10 евро и попаднах на Кьолн за 7,99 през септември, дори можех да си ги купя, ако не бях решила, че през компютъра ще ми е по-удобно... Сега отново като опитам през телефона не намира полети под 10 евро...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тракера им не върши ли работа или ползва кеширани, не много валидни, данни: https://www.ryanair.com/bg/bg/cheap-flights/?from=SOF&out-from-date=2016-07-30&out-to-date=2017-03-25&budget=20

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами ако не се появят спокойно може да се сезира КЗП. Като се има предвид какви огромни глоби налагат ...

Разбира се хората които стоят зад тия промоции ще са още по-наясно и все някога и някъде до утре полунощ ще се появи цена от 5 €

:)

...или КЗК.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.