Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Привет, това къде точно го видя, може ли линка че нещо не мога да го намеря? :)

От страницата им в туитър.

Ето и друго :

 

COMPETITION TIME!Share a pic of you with an onboard purchase today to WIN a €100 Flight Voucher RT #RyanairInflight

 

Може би не успявам да кача всичко, тъй като пиша през телефона.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Откога имат такса за плащане с кредитна карта ???

Някакви стотинки мисля 42 цента ми излезе , ама прави лошо впечатление ;)

С Visa Electron е без такса.

Билети от вчерашната промоция днес бяха на абсолютно същата цена :)

Има и поскъпнали , но не се знае какво е продадено тия дни.

Вчера се чудих и днес изненада ...няма промяна.

Всичко над 9.99 максимум с Ryan не е истинска промоция , айде да не се връщаме чак до ония по 1 или 5 евро от минали години.

Връзка към мнение

Винаги е имало допълнитена такса, която е % от сумата при плащане с к.карта.

Аз редовно взимам с таква, понеже дебитната не ми я разпознава като дебитна...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като се замисля последните две години имам само един полет с тях , но купен през bravofly. Сега купувах директно , че нямам карта за отстъпки и забелязах тия стотинки.

Връзка към мнение

Авиопревозвачът Ryanair днес съобщи за масивна уикенд продажба, в рамките на която ще има билети по 5 евро до избрани маршрути от София от септември до ноември 2016 г., съобщават от компанията.


Тези невероятни цени на билетите ще са на разположение за 16 дестинации от София като от компанията не посочват кои са те. Билетите ще са в продажба от днес (29 юли) в полунощ до неделя (31 юли) в полунощ на уебсайта Ryanair.com.


Само преди дни нискотарифната авиокомпания отно пусна масова разпродажба на билети. Цената на 250 000 места в полетите към европейски дестинации през октомври и ноември бяха с намаление 30% между 25 и 26 юли.


Припомняме, че от компанията наскоро обявиха, че стартират полети до 20 нови дестинации от септември, както и че по-рано ще отворят базата си на летище София. Новите маршрути ще превозват 1,5 млн. пътници годишно и ще създадат 1100 работни места.


За момента дестинациите се радват на голям интерес и от Ryanair твърдят, че вече 20% от местата за всички маршрути са продадени.


От 26 март 2017 г. компанията стартира полети от София до Бирмингам, Великобритания, а от септември Ryanair ще свърже София с ключови центрове на Европа, включително Берлин, Брюксел, Дъблин, Лондон, Мадрид и Милано и други.


  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Някой да е открил нещо за 5 евро? Аз издирвам по няколко дестинации, но няма такива цени....все още...

 

Билетите ще са в продажба от днес (29 юли) в полунощ

Връзка към мнение

Някой да е открил нещо за 5 евро? Аз издирвам по няколко дестинации, но няма такива цени....все още...

 

Най-вероятно не е написано точно. Изглежда, че става въпрос за 24-часова промоция с начало 0:00 часа на 30 юли до 0:00 часа на 31-ви.

 

Но пък не пречи да се тества предстартово. :)

Редактирано от rik4o
Връзка към мнение

Да, обаче вече има намаление на някои цени. Сутринта проверявах за моите дати за Берлин и бяха по 20 евро, в момента са по 15 на посока.

 

Постепенно ги "снижават" значи... :)

 

Очаква се някъде към 21:00 ч. да станат 10, а в полунощ ще бъдат точно по 5 евро. ;)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

При тая промоция очаквам Пиза и Атина да са най-много по 1 цент през сайтовете. То не си струва човек да си хаби картата ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако има Рим за 5 евро събота / неделя ще го взема без нощувка. Мотане в събота цял ден , после един клуб и в неделя рано сутрин обратно в София.

Ще ги погледна дали има подобна възможност.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Странно ми е аз първи да пиша за това и не бих се учудил, ако гурутата по евтини билети във форума са преценили, че това не е добра оферта, но все пак ще го постна

 

Oт ĸoмпaниятa (Rayanair) oбявиxa днec, чe oт пoлyнoщ нa 29 юли дo пoлyнoщ нa 31 юли пycĸaт билeти пo 5 eвpo дo 16 дecтинaции oт Coфия.

 

https://money.bg/business/ryanair-puska-poleti-po-5-evro-ot-sofiya.html

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

nikolaysto

Публикувано Днес, 23:10
Странно ми е аз първи да пиша за това и не бих се учудил, ако гурутата по евтини билети във форума са преценили, че това не е добра оферта, но все пак ще го постна

Oт ĸoмпaниятa (Rayanair) oбявиxa днec, чe oт пoлyнoщ нa 29 юли дo пoлyнoщ нa 31 юли пycĸaт билeти пo 5 eвpo дo 16 дecтинaции oт Coфия.

https://money.bg/bus...-ot-sofiya.html
 

 

А, прехвърляй се тук. Там сме повечко, и надъхани... :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.