Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Снощи:

tripadvisor.fr -> bravofly   две последователни плащания, всяко за по един билет София-Истанбул-София минаха с maestro на ОББ. Смъкнаха се по 42 евро на билет в сравнение с Turkish airlines.  

Преди това пробвах с maestro на ПИБ - не мина.

И двете maestro са "неопетнявани" поне 7 месеца. Последно и с двете през март съм купувал билети през rumbo.es -> bravofly

Защо не мина тази на ПИБ - нямам обяснение. Явно алгоритъмът за блокиране е много сложен или много бъгав. :)

 

А най-хубавото е, че maestroto на ОББ е на тъща ми. :lol:

 

Явно ПИБ вече не минава глобално. Вчера с румбо пак маестро на ПИБ не мина, на райфайзен го прие без проблеми. Говорихме си и с други магеланци, че напоследък ПИБ не минава. За съжаление, вече от известно време райфайзен сменя местрото с мастър дебит като изтече.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преди два дни в трипадвайсора е минала стара Маестро на ПИБ 4 пъти, та логика няма.

 

Говорех конкретно за румбо, иначе сигурно си е като другите карти из топ сайтовете.

Връзка към мнение

Говорех конкретно за румбо, иначе сигурно си е като другите карти из топ сайтовете.

А за трипадвайсора, понеже на мен вчера нова Маестро от ПИБ мина само веднъж и край.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А за трипадвайсора, понеже на мен вчера нова Маестро от ПИБ мина само веднъж и край.

Иди ги разбери - вчера ново маестро минава. Старо (на 9-10 м., използвано преди 7 м.) не минава, все на ПИБ. :angry:

Редактирано от ven62
Връзка към мнение

3д включено, изключено? Поне при тях лесно се включва онлайн.

Да, възможно е там да е ключа от бараката.

При мен е вкл. 3d, но снощи не се усетих да ходя да гледам може ли да се изключва и т.н.

Връзка към мнение

Снощи:


tripadvisor.fr -> bravofly s две последователни плащания, всяко за по един билет Букурещ-Малага минаха с maestro на ПИБ. Смъкнаха на 21,7 евро на билет в сравнение с BlueAir, където цената е 59,95 евро всеки. Платих ги с две транзакции, защото цената на 2-та общо беше около 65 евро, а при закупуване поотделно падна на 21,7. Платих с една и съща карта през 10 минути. Картата ми е от преди година и нещо, купувала съм и друг път билети, без да е минал тримесечния период. Имах малък проблем  с едната резервация, но всичко се оправи днес.  :)


  • Харесвам 5
Връзка към мнение

16.12.2016/-2,4 €/21,00€/Солун-Скирос (Skiros)-Солун/28.12.2016-31.12.2016(има такава цена до края на март)/http://www.bravofly.es/vg1/vuelos.do /  

/Olympic Air/Maestro/Веднъж на 3 месеца

Цената е отрицателна,и ако не мине плащането,може да се добави застраховка за 5,49 € и става 3 €.

Полетите са през 3 дни .

Солун-Скирос -Солун/ 28-31.12.2016/bravofly.es/-2,4 евро/Маеstro

Редактирано от Георги
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте,

имам малък проблем с регистрация в Masterpass. При регистрацията трябвада да посоча страна, а няма България. Натискам отметката All Other Countries, но на следващата стъпка ми излиза Индия. Пробвам да я сменя но в менюто пак няма България.

Някой правил ли е регистрация, за да ме посъветва как да постъпя?

Връзка към мнение

След дразнещия съпорт на airasia, който отказа категорично да ми добави билетите от румбо в акаунта (за други неща са ефективни, но за това със сигурност няма да ги използвам в бъдеще), да похваля qatar airways. Купих си два билета през румбо. Веднага получих код за резервацията, като го въведох на сайта им, разпозна резервацията и скоро автоматично беше добавена в акаунта ми.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Преди 4 страници го написах, но явно не е прочетено. Който иска да пазарува с Маестро на цените на румбо да използва http://www.bravofly.es/

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Преди 4 страници го написах, но явно не е прочетено. Който иска да пазарува с Маестро на цените на румбо да използва http://www.bravofly.es/

 

Те са едно, като купиш нещо от румбо на авиокомпаниите им излиза като купено от бравофлай :)

Връзка към мнение

Иди ги разбери - вчера ново маестро минава. Старо (на 9-10 м., използвано преди 7 м.) не минава, все на ПИБ. :angry:

 

 

Да, възможно е там да е ключа от бараката.

При мен е вкл. 3d, но снощи не се усетих да ходя да гледам може ли да се изключва и т.н.

 

 

Аз съм изключил 3д от няколко месеца насам. Не виждам разлика с и без него.

Има надежда, не се отказвайте! :)

Вчера случайно реших да пробвам едното ми вече ръждясало от карантина Маестро, използвано за последно поне преди 8 месеца и от тогава неработещо, И взе че мина! Чак не ми се вярваше, бях го отписал тотално, но за спорта си го чеквах като се сетя. Всеки път мълчание.

Усещането беше супер яко. Като намерен забравен портфейл в стара дреха, пълен с пари :biggrin: 

Съвсем скоро пак ще го пробвам, може да е станало "вечно" по някакви неведоми пътища :lol:

 

Уточнение - 3D изключено пак от тогава, издадено от ПИБ преди 9 месеца.

Така че си ги пробвайте периодично. Старите пушки стрелят отново ;)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Здравейте, за пръв път искам да купувам билети от edreams.es , излизат ми с около 100 лв по-евтини от сайта на Райън, дали има нещо, което не съм догледала  :rolleyes:  става въпрос за София - Баден Баден , от 10.05.2017 до 14 .05.2017 за двама възрастни и бебе  :rolleyes:

Връзка към мнение

Здравейте, за пръв път искам да купувам билети от edreams.es , излизат ми с около 100 лв по-евтини от сайта на Райън, дали има нещо, което не съм догледала  :rolleyes:  става въпрос за София - Баден Баден , от 10.05.2017 до 14 .05.2017 за двама възрастни и бебе  :rolleyes:

Това не е ли цената за 1 човек /а не за тримата/ ?

Връзка към мнение

Това не е ли цената за 1 човек /а не за тримата/ ?

 ето това ми показва, според мен е крайна :

 

 

post-1672-0-25072000-1482218257_thumb.png

Редактирано от mu_ry
Връзка към мнение

Mury, цената е за трима да - 123,96 еур , по 41,32 на човек. Да ти кажа, че тази година нашите билети също купих по 40 евро, от сайта на Раян излизаха по 60, но 2-3 седмици по-късно цените паднаха по 10-15 евро на посока. Става дума за резервация в края на май за пътуване през септември.

Връзка към мнение

Mury, цената е за трима да - 123,96 еур , по 41,32 на човек. Да ти кажа, че тази година нашите билети също купих по 40 евро, от сайта на Раян излизаха по 60, но 2-3 седмици по-късно цените паднаха по 10-15 евро на посока. Става дума за резервация в края на май за пътуване през септември.

 

мерси, ще си чакам явно да паднат, има време :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Христиан
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.