Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Днес уиз е обявил "промоция" всеки втори билет е на половин цена. Промоцията важи само за резервации направени днес. Доколкото успях обаче да видя 1/2 намалят само от полета, летищните такси си остават същите, което не прави промоцията кой знае колко примамлива или пък изгодна :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох... отново проблем. Билетите са купени, платени, потвърдени.... правя он-лайн чекиране и не мога да си запазя по никакъв начин билета и после да ходя да си го принтирам. Не ми дава опция да го save as pdf файл. Опитах и на google chrom и на explorer.

Давайте идеи как да реагирам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох... отново проблем. Билетите са купени, платени, потвърдени.... правя он-лайн чекиране и не мога да си запазя по никакъв начин билета и после да ходя да си го принтирам. Не ми дава опция да го save as pdf файл. Опитах и на google chrom и на explorer.

Давайте идеи как да реагирам.

Билета ще си бъде на профила ти. Вместо да го запазваш на компютъра направо го изпринти от сайта на Уиз.

Връзка към коментар

Аха, въпросът е после как да го изпратя до Германия :)

До скоро, като пътувах ми се отваряш опция "отвори като pdf"

 

Другият вариант е да изпратя на девойката ID и парола, да ми влезе в профила на wiz и да си разпечата от там билетите. Но това е тъпо.

Връзка към коментар

От Internet Explorer не ще, дава ми само save at OneNote. Аз обаче не съм ползвала тези app и не познавам изобщо за какво иде реч. Утре ще опитам от служебния компютър, дано стане.

 

 

ПП: Ееех, голямо тенкс, излъгах го! Отивам да ги пращам на детето ;)

 

Хубава вечер!

Редактирано от Lyubina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да, това става с Chrome  :)

между другото, чекирането не става ли и без да се влиза в акаунта, от който е купен билета, само с номер на резервация и фамилия на пътуващия? 

Редактирано от bad kid
Връзка към коментар

чекирането не става ли и без да се влиза в акаунта, от който е купен билета, само с номер на резервация и фамилия на пътуващия? 

Става  :)

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

 

Често ми се случва, тази вечер също - търся един билет -  дава цена, коригирам на двама пътници - единичната цена става с 10 евро нагоре.

 

Аз имах такъв случай миналата година с wizz и купих двата билета по отделно. Единия на евтината цена, другия на по-скъпата.

Връзка към коментар

Като става, ще знам за следващия път ;) да строявам народонаселението сами да се чекират.

Пфф - есента, като ходихме 9 души компания в южна Италия, познайте кой вися около 2 часа, за да прави 1 по 1 на всички чекирането, само да знаех, че може да се спасяват сами. 

Връзка към коментар

 

Често ми се случва, тази вечер също - търся един билет -  дава цена, коригирам на двама пътници - единичната цена става с 10 евро нагоре.

 Независимо от броя на пътниците  2,3,4....n при резервация на билети винаги  първо проверявам цената за един пътник .  Често поради различните цени  правя две резервации 1+1 или  1+ (n-1) или  2+ (n-2) , но винаги  усвявам да резервирам максимален брой билети на по-ниската цена.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 Независимо от броя на пътниците  2,3,4....n при резервация на билети винаги  първо проверявам цената за един пътник .  Често поради различните цени  правя две резервации 1+1 или  1+ (n-1) или  2+ (n-2) , но винаги  усвявам да резервирам максимален брой билети на по-ниската цена.

Това важи ако не си член на WIZZ Discount Club, или имаш в групата повече от един члена. Иначе губиш членската отстъпка за част от билетите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега виждам,че Wizz са променили часовете на полетите София -Брюксел на 03.05.2016 г.и Брюксел-София на 07.05.2016 г.За щастие само с по няколко часа,сравнително приемливо е.Въпреки това е неприятно.Каква ли е причината?

Редактирано от Georgie
Връзка към коментар

Сега виждам,че Wizz са променили часовете на полетите София -Брюксел на 03.05.2016 г.и Брюксел-София на 07.05.2016 г.За щастие само с по няколко часа,сравнително приемливо е.Въпреки това е неприятно.Каква ли е причината?

От 1-ви май променят часовете и в двете посоки.

После за зимния период има отново промяна.

 

За мен лично са по-удобни новите часове.

Връзка към коментар

Това важи ако не си член на WIZZ Discount Club, или имаш в групата повече от един члена. Иначе губиш членската отстъпка за част от билетите.

 

Задачата допълнително се усложнява ако сред пътуващите има и деца под 14 години, защото те задължително трябва да са в една резервация с възрастен. Освен това е вероятно и всички пътуващи да не получат един до друг безплатни места.

Връзка към коментар

От 1-ви май променят часовете и в двете посоки.

После за зимния период има отново промяна.

 

За мен лично са по-удобни новите часове.

 

Явно променят и разписанието по други дестинации. В петък ме сюрпризираха с промяна на часовете за Бергамо. Добре поне, че става дума само за 1 ч. и 15 мин., защото иначе щеше да стане доста неприятно в конкретния случай...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.